Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Begrūdis šunų maistas (30)

Nuo šuns mitybos priklauso ir jo gyvenimo kokybė. Rūpestingas šeimininkas, nusprendęs savo augintinį maitinti sausu maistu, turi atkreipti dėmesį į tokius svarbius aspektus, kaip sauso maisto sudėtis, augintinio sveikata, amžius. Tinkamai parinktas sausas maistas suteiks augintiniui ne tik pilnavertę mitybą, o ir žvilgantį kailį bei galimybę būti sveiku tyrinėtoju.

 

Kodėl sausas šunų maistas yra vienas geriausių pasirinkimų jūsų augintiniui?

Šunų sausas maistas tinka tiek mažiems, tiek suaugusiems ir net senjorams šunims. Jį patogu laikyti, o kitoms ėdalų rūšims sausas maistas nenusileidžia naudingų medžiagų gausa. Maitinamas sausu kokybišku maistu šuo išlieka energingas, puikios sveikatos, išlaiko blizgantį kailį bei gerą virškinimo sistemą. Kieta sauso maisto konsistencija valo keturkojų dantis ir mažina blogą burnos kvapą.

Kodėl svarbu įvertinti sauso maisto sudėtį?

Šiuo metu prekių lentynose gausu įvairiausios sudėties sauso maisto šunims, todėl šeimininkai privalo atkreipti dėmesį į sauso šuns maisto sudėtį. Kokybiškas sausas ėdalas pasižymi didesniu kiekiu mėsos. Netinkamas ir nekokybiškas ėdalas šuniui gali sukelti sveikatos problemų: sutrinka virškinimas, šuo tampa apatiškas, dingsta kailio blizgesys.

Sausas šunų maistas pagal augintinio amžių, svorį ir veislę

Renkantis maistą keturkojui, svarbu suprasti, kad sausas maistas ne veltui gaminamas atsižvelgiant į augintinio amžių, dydį, veislę ar net fizinį aktyvumą. Kokybiškas sausas maistas šunims yra sukurtas tam, kad patenkintų visus keturkojų mitybos poreikius.

 

Amžius ir sveikatos būklė

Sausas maistas šunims skirstomas į tris amžiaus kategorijas: jauniems, suaugusiems ir senyvo amžiaus augintiniui. Kiekvienoje kategorijoje randamos reikalingos medžiagos, kurių dažniausiai &sc