Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Privatumo politika

I. SĄVOKOS:

 1. Svetainė – internetinė gyvūnų prekių parduotuvė kika.lt, kuri yra pasiekiamas internetiniu adresu – www.kika.lt;
 2. KIKA.LT – KIKA LT, UAB, Lietuvos Respublikoje įsteigta uždaroji akcinė bendrovė, juridinio asmens kodas – 133095117, registruotos buveinės adresas –  Maironio g. 11, LT-44298, Kaunas, el. pašto adresas – klientams@kika.lt, telefono numeris – 8 700 550 05.
 3. Vartotojas – bet kuris prisiregistravęs prie Svetainės asmuo (tiek fizinis asmuo, tiek juridinis asmuo);
 4. Naudotojas – bet kuris neprisiregistravęs prie Svetainės asmuo (tiek fizinis asmuo, tiek juridinis asmuo), kuris naudojasi Svetaine;
 5. Paslaugos – KIKA.LT Svetainėje siūlomos su gyvūnais susijusios paslaugos tokios kaip gyvūnų prekių pardavimas ir pristatymas klientams ir kitos su gyvūnais susijusios paslaugos, kurios gali būti nuolatos atnaujinamos, papildomos ar keičiamos Svetainėje, ir visada sąvoka Paslaugos apims visas tokias paslaugas, nurodytas Svetainėje;
 6. Paskyra – KIKA.LT paskyra socialiniame tinkle Facebook, Instagram ar Youtube;
 7. Partneriai – yra laikomi tokie juridiniai asmenys, su kuriais KIKA.LT bendradarbiauja teikdama Paslaugas Svetainėje;
 8. Slapukas – tai nedidelis failas, kuris siunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant Svetainėje;
 9. Naršyklė – yra programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius (tinklalapius) žiniatinklyje ar asmeniniame kompiuteryje;
 10. Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai;
 11. Asmens duomenų gavėjas – juridinis ar fizinis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, įskaitant Partnerius;
 12. Privatumo politika – šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės asmens duomenų ir kitos svarbios informacijos rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės, naudojantis Svetaine;
 13. Įstatymas – LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas;
 14. Svetainės administratorius – už Svetainės administravimą atsakingas asmuo;
 15. IP adresas – kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai paprastai priskiriami pagal šalies blokus, IP adresas gali būti dažnai naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti.

 

II. BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Svetainės Privatumo politikoje yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų ir kitos asmeniui svarbios informacijos rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės Vartotojui ir/ar Naudotojui naudojantis Svetaine bei užsakant Svetainėje teikiamas Paslaugas.
 2. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti Svetainės Vartotojų ir/ar Naudotojų Asmens ir kitus duomenis nuo neteisėto naudojimo.
 3. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra KIKA.LT.
 4. KIKA.LT Jūsų asmens duomenis tvarko vadovaudamasi taikytinais teisės aktais, tame tarpe, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Reglamentu (ES) Nr. 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (toliau – „Reglamentas“) ir kitais galiojančiais duomenų apsaugos teisės aktais.
 5. Tiek Vartotojai, tiek Naudotojai laikomi susipažinę su šia Privatumo politika, kai jie ją gauna elektroniniu paštu registruodamiesi Svetainėje, arba užsisakydami atitinkamas Paslaugas. Su šiuo Svetainės dokumentu galite susipažinti bet kuriuo metu Svetainėje, taip pat jį galite parsisiųsti ir atsispausdinti iš pačios Svetainės. Apie visus būsimus Privatumo politikos pasikeitimus ir/ar papildymus Vartotojai ir Naudotojai visuomet bus informuoti tiek Svetainėje, tiek elektroniniu paštu, kai pirmą kartą po tokių pakeitimų užsisakys Paslaugas ir/ar registruosis prie Svetainės.
 6. Ši Privatumo politika taikoma visais atvejais, kai KIKA.LT gauna Asmens duomenis dėl to, kad Vartotojas ir/ar Naudotojas užsisako ir/ar įgyja per Svetainę Paslaugas. Vartotojai ir/ar Naudotojai turėtų atkreipti dėmesį, kad jiems užsisakius Paslaugas, kurias teikia KIKA.LT Partneriai, jų Asmens duomenų apsaugai papildomai gali būti taikomos Partnerių Privatumo politikos, už kurias KIKA.LT neatsako. Taip pat KIKA.LT norėtų atkreipti dėmesį, kad Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, ir kad KIKA.LT nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ir/ar jų naudojamus privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant kokią nors informaciją apie save Vartotojas ir/ar Naudotojas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklalapio taisyklėmis, privatumo politika ir kitais dokumentais.
 7. Asmenys, norintys registruotis Svetainėje, privalo pateikti savo elektroninį paštą, sugalvotą Vartotojo vardą bei slaptažodį. Registracijos metu yra sukuriamas Vartotojo profilis. Vartotojas gali bet kuriuo metu koreguoti, pildyti arba deaktyvuoti savo profilį.

 

III. SLAPUKAI

 1. KIKA.LT Internetinėje svetainėje naudoja slapukus – mažos rinkmenos tekstinius failus, siunčiamus į Jūsų naršyklę ir išsaugomus Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame galiniame įrenginyje. Slapukų pagalba surinkta informacija leidžia KIKA.LT užtikrinti Jūsų galimybę internetinėje svetainėje naršyti patogiau.

Svetainėje yra naudojami šie Slapukai:

 • __zlcmid - Zendesk – slapukas, skirtas tiesioginiams pokalbiams internetu (angl. Live Chat). Galioja 1 metus.
 • _gac, _ga, _gid, _gat – Google Analytics slapukai, skirti vartotojams atpažinti. Galioja 2 metus.
 • admin_sid – slapukas, skirtas laikyti administratoriaus sesijos ID. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • displayedCookiesNotification – slapukas, skirtas laikyti informaciją, ar jau buvo parodyta sutikimo su slapukais žinutė. Galioja 30 dienų.
 • fbm_, fbsr_ – „Facebook“ slapukas, skirtas prisijungimui į kika.lt su „Facebook“. Galioja 1 metus.
 • language – slapukas, skirtas saugoti pasirinktą kalbą. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • omnisendAnonymousID – „Omnisend“ slapukas, skirtas vartotojui atpažinti. Galioja 1 metus.
 • omnisendCartProducts, omnisendSessionID – „Omnisend“ slapukas, skirtas identifikuoti prekes, esančias krepšelyje, ir pagal tai siųsti pakartotinius pranešimus. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • sid – slapukas, skirtas saugoti sesijos identifikaciniam numeriui. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • sid_key – slapukas, skirtas saugoti sesijos identifikacinio numerio raktui. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • soundestID – „Omnisend“ slapukas. Suteikia unikalų ID kiekvienam vartotojui. Renkama informacija yra skirta reklaminiam turiniui tobulinti. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • soundest-recovery – „Omnisend“ slapukas, skirtas atpažinti vartotoją.
 • soundest-views – „Omnisend“ naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas. Renkama informacija yra skirta reklaminiam turiniui tobulinti. Galioja iki naršymo pabaigos.

 

www.facebook.com ir staticxx.facebook.com slapukai:

 • 2 x fr – slapukas, skirtas rinkti informaciją apie neprisijungusių vartotojų elgseną svetainėje. Jis yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją bei pasiūlymams optimizuoti ir pateikti „Facebook“ tinkle. Galioja 3 mėnesius.
 • www.facebook.com ir staticxx.facebook.com slapukai egzistuojantys tik vartotojui esant prisijungusiam prie „Facebook“:
 • 2 x c_user – slapukas, skirtas saugoti „Facebook“ paskyros raktą. Galioja 3 mėnesius.
 • 2 x datr – slapukas, skirtas saugoti „Facebook“ vartotojo duomenims. Galioja 2 metus.
 • 2 x locale – slapukas, skirtas saugoti informaciją apie vartotojo kalbos pasirinkimą „Facebook“ paslaugoje. Galioja 7 dienas.
 • 2 x sb – slapukas, leidžiantis „Facebook“ socialiniam tinklui rodyti reklamą. Galioja 2 metus.
 • 2 x wd – slapukas, skirtas reguliuoti „Facebook“ puslapio dydį vartotojo ekrane. Galioja 7 dienas.
 • 2 x xs – slapukas, skirtas autentifikuoti vartotoją su „Facebook“. Galioja 3 mėnesius.

 

Slapukai, kurie susikuria tik administratoriams:

 • oxadminhistory – „Omnisend“ slapukas, skirtas saugoti administratoriaus lankytus puslapius paskutinio prisijungimo metu. Galioja iki naršymo pabaigos.
 • oxidadminlanguage – slapukas, skirtas saugoti administratoriaus vartojamos kalbos pavadinimams. Galioja 1 metus.
 • oxidadminprofile – slapukas, skirtas saugoti paskutiniam naudotam administratoriaus profiliui. Galioja 1 metus.

 

2. Vartotojas ir/ar Naudotojas išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti KIKA.LT įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU SU VISAIS SLAPUKAIS“ žemiau nurodytu būdu: „Siekdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką ,,Sutinku". Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

3. Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus, bet tokiu atveju dalis Svetainės neveiks.

4. Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus.
Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės, juos galite rasti naudojamos naršyklės parinkčių meniu: 

5. Daugiau informacijos https://www.allaboutcookies.org/

 

IV. ASMENS DUOMENYS, JŲ TVARKYMO TIKSLAI IR TEISINIAI PAGRINDAI:

1. KIKA.LT tvarko Asmens duomenis šiais tikslais:

 

1.1.       Duomenų tvarkymo tikslas:

Komunikacija su KIKA internetinėje svetainėje www.kika.lt

Tvarkomi asmens duomenys:

Vardas, el. pašto adresas

Duomenų subjektai:

Asmenys, teikiantys užklausas per KIKA.LT internetinę svetainę

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas:

Jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas)

Asmens duomenų saugojimo terminas:

Asmens duomenys saugomi 2 (dvejus) metus po Jūsų užklausos gavimo dienos, nebent taikytini teisės aktai numato ilgesnį saugojimo terminą

 

1.2.       Duomenų tvarkymo tikslas:

Elektroninės prekybos vykdymas, įskaitant užsakymų svetainėje (www.kika.lt) apdorojimą, finansinių dokumentų išrašymą, problemų, susijusių su prekių pateikimu ir pristatymu, sprendimą bei kitų sutartinių įsipareigojimų vykdymą

Tvarkomi asmens duomenys:

vardas ir pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, įmonės kodas ir (ar) PVM mokėtojo kodas (kai perkama juridinio asmens vardu ir (ar) perka PVM mokėtojas), sutarties (prekių užsakymo) duomenys, t.y. užsakymo numeris, informacija apie užsakytas prekes bei kitos užsakymo detalės, apmokėjimo duomenys (pvz., atsiskaitomosios sąskaitos numeris, banko pavadinimas bei kita informacija apie atsiskaitymo ir mokėjimo būdus), kontaktiniai duomenys bei kiti su užsakymu susiję įrašai.

Duomenų subjektai:

Asmenys, įsigyjantys prekes per KIKA.LT internetinę svetainę

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas:

siekiant sudaryti ir (ar) vykdyti sudarytas sutartis (užsakymus) (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas)

Asmens duomenų saugojimo terminas:

Asmens duomenys saugomi 1 (vienerius) metus skaičiuojant nuo užsakymo ir (ar) galutinio atsiskaitymo už prekes dienos 

 

1.3.       Duomenų tvarkymo tikslas:

Tiesioginė rinkodara (įskaitant naujienlaiškių, informacinių pranešimų siuntimą)

Tvarkomi asmens duomenys:

Vardas, el. pašto adresas

Duomenų subjektai:

Asmenys, pageidaujantys gauti KIKA tiesioginės rinkodaros pranešimus, taip pat asmenys, užsisakę prekes KIKA.LT ir tuo tikslu pateikę savo kontaktinius duomenis

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas:

Jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas), kai tiesiogiai duodate sutikimą dėl rinkodaros pranešimų siuntimo.

 

Kai jūs naudojatės KIKA.LT paslaugomis (pvz., užsakote prekes bei šiuo tikslu pateikiate KIKA.LT savo kontaktinius asmens duomenis, KIKA.LT turi teisę šiuos duomenis naudoti vykdydama bendrą rinkodarą (t. y. tiesioginiu būdu siūlyti jums panašias prekes ar paslaugas, pagal LR Elektroninių ryšių įstatymo 69 str. 2 d., nuostatas). Taigi, jūsų asmens duomenis šiuo tikslu tvarkysime vadovaujantis Reglamento 6 str. 1 d. f) p. nurodyta tvarkymo teisėtumo sąlyga - siekiant teisėtų KIKA.LT interesų siūlyti esamiems klientams panašias prekes ir (ar) paslaugas bei teirautis jų nuomonės apie jas.

Asmens duomenų saugojimo terminas:

Asmens duomenys saugomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus arba iki atšaukiate sutikimą (jei tai buvo duomenų tvarkymo pagrindas).

 

1.4.       Duomenų tvarkymo tikslas:

Komunikacija su Vartotojais / Naudotojais KIKA.LT socialinių tinklų paskyrose

Tvarkomi asmens duomenys:

Paskyros duomenys, t. y. vardas, pavardė (pavadinimas), nuotrauka (pvz., profilio);

komunikacijos duomenys, t. y. informacija apie veiksmus KIKA.LT valdomų prekės ženklų paskyrose (pvz., „patinka“, „sekti“, „komentuoti“, „dalintis“ naudojimas, apsilankymo paskyroje faktas ar pan.), informacija apie gautą pranešimą (pranešimo turinys, gavimo laikas, priedai, susirašinėjimo istorija); informacija apie dalyvavimą KIKA.LT organizuojamuose renginiuose ir (ar) žaidimuose.

Socialiniuose tinkluose pateikti asmens duomenys tvarkomi bendrai su socialinio tinklo valdytojais (t.y. „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ platformose), todėl jūsų komunikaciją su KIKA.LT taip pat gauna ir socialinio tinklo valdytojas. Taigi, jei norite plačiau susipažinti su asmens duomenų tvarkymu konkrečiame socialiniame tinkle, siūlome jums susipažinti su konkretaus socialinio tinklo valdytojo privatumo nuostatomis.

Duomenų subjektai:

Asmenys, komunikuojantys su KIKA.LT socialiniuose tinkluose

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas:

Jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas)

Asmens duomenų saugojimo terminas:

Asmens duomenys saugomi 2 (dvejus) metus po Jūsų užklausos gavimo dienos, nebent taikytini teisės aktai numato ilgesnį saugojimo terminą

 

1.5.       Duomenų tvarkymo tikslas:

Techninis www.kika.lt svetainės administravimas ir trikdžių šalinimas

Tvarkomi asmens duomenys:

Vartotojo / Naudotojo IP adresas

Duomenų subjektai:

Asmenys, besinaudojantys www.kika.lt internetine svetaine

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas:

Reglamento 6 str. 1 d. f) p. teisėtumo sąlyga - siekiant teisėto KIKA.LT intereso pašalinti svetainės veikimo sutrikimus ir užtikrinti nenutrūkstamą svetainės veiklą

Asmens duomenų saugojimo terminas:

Asmens duomenys saugomi 1 (vienerius) metus

 

2. Vartotojas ir/ar Naudotojas bet kada gali atšaukti savo sutikimą (kai duomenys tvarkomi sutikimo pagrindu) atsiųsdamas elektroninį laišką Svetainės administratoriui klientams@kika.lt.

3. Administruodamas Svetainę ir diagnozuodamas galimus sutrikimus Svetainės administratorius gali naudoti Vartotojų ir/ar naudotojų IP adresus.

 

 

VI. ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS

1. KIKA.LT informuoja, jog neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims, esantiems tiek Lietuvos Respublikoje, tiek Europos Sąjungos šalyse ir kitose užsienio valstybėse, išskyrus žemiau nurodytus atvejus:

 1. 1.1. jei yra Vartotojo ir/ar Naudotojo sutikimas;

  1.2. teikiant Svetainėje siūlomas Paslaugas – Partneriams arba įgaliotiems tretiesiems asmenims, kurie tvarko Asmens duomenis KIKA.LT pavedimu šioje Privatumo politikoje nurodytais tikslais, pavyzdžiui, mokėjimų atlikimas, pristatymo paslaugų užsakymas ir pan.;

  1.3. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

  1.4. jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti.

2. KIKA.LT asmens duomenų tvarkytojai yra šie: UAB „NFQ Technologies“, UAB „Baltnetos komunikacijos“, UAB „Kirotech“, UAB „Lutex“.

 

VII. ASMENS DUOMENŲ KOREGAVIMAS, PAPILDYMAS IR IŠTRINIMAS

 1. Vartotojas ir/ar Naudotojas suteikia teisę KIKA.LT rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Vartotojo ir/ar Naudotojo Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta Privatumo politikoje ir kituose Svetainės dokumentuose. Vartotojas ir/ar Naudotojas turi teisę atšaukti savo leidimą KIKA.LT rinkti, valdyti ir tvarkyti jo Asmens duomenis bet kuriuo metu, reikalauti nutraukti rinkti, tvarkyti ir valdyti jo Asmens duomenis, panaikinti Asmens duomenis bei panaikinti jo profilį. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Vartotojo ir/ar Naudotojas Asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį. KIKA.LT iš Vartotojo ir/ ar Naudotojo gavęs tokį pranešimą nedelsiant sustabdo to Asmens duomenų tvarkymą, tačiau tai nereiškia, kad KIKA.LT turi ištrinti/sunaikinti Asmens duomenis, jeigu turi pagrindą juos saugoti.
 2. Vartotojas ir/ar Naudotojas turi teisę susipažinti su savo Asmens duomenimis. Siekdami sužinoti, kokius asmens duomenis KIKA.LT surinko ir iš kokių šaltinių, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie teikiami ir buvo teikti, Vartotojas/Naudotojas turi iš anksto kreiptis į KIKA.LT el. pašto adresu, nurodytu šioje Privatumo politikoje. KIKA.LT įgyvendina Vartotojo ir/ar Naudotojo teisę susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis per 30 kalendorinių dienų nuo Vartotojo ir/ar Naudotojo prašymo gavimo.
 3. Jeigu susipažinę su savo Asmens duomenimis Vartotojas ir/ar Naudotojas nustato, kad Asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, turi teisę kreiptis į KIKA.LT elektroniniu pašto adresu prašydami ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius Asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių Asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Asmens duomenys taisomi ir naikinami arba jų tvarkymo veiksmai sustabdomi pagal duomenų subjekto tapatybę ir jo Asmens duomenis patvirtinančius dokumentus. KIKA.LT įgyvendina Vartotojo ir/ar Naudotojo teisę sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (arba asmens duomenis sunaikinti) per 5 darbo dienas nuo Vartotojo ir/ar Naudotojo prašymo gavimo.
 4. Vartotojas ir/ar Naudotojas iš anksto sutinka, kad jo duomenis KIKA.LT turi teisę laikyti iki kol bus baigtas atsakingų institucijų tyrimas, jeigu jo duomenimis buvo pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar tapatybės vagystei ar kitam pažeidimui, dėl kurio buvo ar bus atliekamas atitinkamų teisėsaugos institucijų tyrimas, jeigu KIKA.LT yra gavęs skundų, susijusių su atitinkamu Vartotoju ir/ar Naudotoju, ar jeigu KIKA.LT yra pastebėjęs atitinkamo Vartotojo ir/ar Naudotojo padarytus Privatumo politikos ir/ar Svetainėje esančių taisyklių pažeidimus ar esant kitiems teisėtiems tikslams saugoti Asmens duomenis.
 5. Įgyvendindami aukščiau minėtas teises Vartotojas ir/ar Naudotojas gali kreiptis į KIKA.LT el. paštu klientams@kika.lt.

 

VIII. TECHNINĖS IR ORGANIZACINĖS ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS PRIEMONĖS

 1. KIKA.LT užtikrina, jog Vartotojo ir/ar Naudotojo pateikiami Asmens duomenys Svetainėje būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo bei Asmens duomenų apsaugos lygis atitiktų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.
 2. Vartotojas įsipareigoja ir privalo saugoti savo prisijungimo prie Svetainės slaptažodį ir prisijungimo vardą bei kitus duomenis. Tiek Vartotojas, tiek Naudotojas įsipareigoja ir privalo jokiems kitiems tretiesiems asmenims neatskleisti Asmens duomenų nei apie save, nei apie trečiuosius asmenis, jeigu tokie trečiųjų asmenų Asmens duomenys jam teko prieinami, ir iš karto apie matomus pažeidimus informuoti KIKA.LT.

 

IX. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Ši Privatumo politika galioja nuo 2023 m. birželio 12 d. Apie politikos pasikeitimus Vartotojams ir/ar Naudotojams pranešama paskelbiant naują Politikos redakciją Svetainėje.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!