Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Prekių krepšelio prenumerata

PERIODINIS PRIMINIMAS APIE PAGEIDAUJAMAS PREKES PREKIŲ KREPŠELYJE

 

 1. KIKA LT klientai turi galimybę užsisakyti periodinius priminimus į savo el. pašto dėžutę apie pageidaujamas prekes, esančias jų pirkinių krepšelyje.

 

 1. Periodiniai priminimai apie pageidaujamas prekes neįpareigoja kliento įsigyti pažymėtas prekes. Tai automatiniai pranešimai el. paštu su jau suformuotu kliento Pirkinių krepšeliu, kurį pageidaujant įsigyti, reikės apmokėti svetainėje kika.lt .

 

 1. Klientai, norėdami užsisakyti periodinį priminimą į savo el. pašto dėžutę, turi atlikti šiuos veiksmus:

 

 • Apsilankęs svetainėje kika.lt , susidėti į savo Prekių krepšelį pageidaujamas prekes.
 • Pažymėti varnelę ties sąlyga: Gauti priminimus.
 • Savo prekių krepšelyje pažymėti prekes, apie kurias pageidauja gauti periodinius priminimus į savo el. pašto dėžutę.
 • Pasirinkti laikotarpį, kas kiek laiko nori gauti periodinius priminimus apie pažymėtas prekes. Galimi pasirinkimai: kas 2, kas 4 sav., kas 6 sav.
 • Patvirtinti savo pasirinkimą paspausdamas mygtuką Patvirtinti prenumeratą.

 

 1. Užsakyti prekių priminimą galima tik tam tikrų kategorijų prekėms. Jeigu krepšelyje šalia Jūsų pageidaujamos prekės nėra galimybės pažymėti varnelę “Gauti priminimus”, šios prekės į priminimų sąrašą įtraukti negalėsite.

 

 1. Gavus kliento patvirtinimą apie pageidavimą gauti priminimus apie prekes, klientui išsiunčiamas automatinis patvirtinimo laiškas.

 

 1. Klientas pasirinktą periodą (kas 2, kas 4 sav. arba kas 6 sav.) gauna automatinį pranešimą su suformuotu prekių krepšeliu ir ten esančiomis jo pageidaujamomis prekėmis.

 

 1. Klientas bet kuriuo metu gali atšaukti užsakytą prekių priminimo funkciją, paspaudęs ant nuorodos, kuri pridedama prie kiekvieno periodinio priminimo laiško. Atšaukti priminimus taip pat galima susisiekus su kika.lt klientų aptarnavimo konsultantais telefonu +370 7 00 66066 arba el. paštu klientams@kika.lt

 

 1. Galimybė užsisakyti automatinius pranešimus / priminimus apie pageidaujamas prekes galioja tik internetinėje parduotuvėje kika.lt . Fizinėse KIKA parduotuvėse tokios galimybės nėra.

 

 1. Kilus klausimams ar esant nesklandumams, kviečiame susisiekti su mūsų el. parduotuvės konsultantais telefonu +370 7 00 66066 arba el. paštu klientams@kika.lt
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!