Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Socialiniai projektai

 

2015 metais KIKA parduotuvių tinklas inicijavo Lietuvoje naują gyvūnų globos projektą ir savo parduotuvėse įrengė laikinus būstus beglobiams gyvūnams. Projektui padedant naujus namus surado daugiau kaip 2300 buvusių beglobių šunų ir kačių.

Šio kilnaus projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą.

Sumanius imtis šios gražios iniciatyvos, prie projekto prisijungė gyvūnų globos organizacijos: Kaune – „Penkta koja“, „Lesė“ ir „Nuaras“, Vilniuje – „Tautmilės prieglauda“ ir „Nuaro fondas“, Klaipėdoje – „Nuaro fondas“, Šiauliuose – „Šiaulių letenėlė“, Panevėžyje – Panevėžio gyvūnų globos draugija.

Visi iš gyvūnų globos organizacijų į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai yra visiškai sveiki, neturi parazitų, yra paskiepyti ir registruoti (turi mikroschemą). Šuniukai ir kačiukai yra draugiški ir pasiruošę keliauti į naujus namus. Lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai KIKA taip pat dovanoja ženklias nuolaidas augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.

Visus, kurie nori prisidėti prie gyvūnų gerovės kūrimo, kviečiame susipažinti iš arčiau su beglobiais gyvūnais. Projektą „Laikini namai“ šiuo metu vykdome šiose KIKA parduotuvėse:

Kaune

  • PPC „Akropolis“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49)
  • PLC „Mega“ (Islandijos pl. 32)

Vilniuje

  • PLC „Panorama“ (Saltoniškių g. 9)
  • PPC „Akropolis“ (Ozo g. 25)

Klaipėdoje

  • PC „Banginis“ (Šilutės pl. 35)

Šiauliuose

  • PC „Bruklinas“ (Pramonės g. 6)
  • PPC „Akropolis“ (Aido g. 8)

Panevėžyje

  • PC „Ryo“ (Savitiškio g. 61)
  • PC „Babilonas“ (Klaipėdos g. 143A)

 

     Didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje KIKA prisijungė ir prie „Mamų unijos“, paramos ir labdaros fondo, kuris rūpinasi  kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga, veiklos. Nuo 2017 metų rugsėjo 60-yje KIKA parduotuvių visoje Lietuvoje – Vilniuje,  Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose jau galima rasti specialias aukų dėžutes, kur kiekvienas gali paaukoti vėžiu sergantiems vaikams. Visos surinktos lėšos yra perduodamos „Mamų unijai“.

„Mamų unijos“ aukų dėžutes galima rasti šiose KIKA parduotuvėse >>

 

 Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. KIKA žino, kad didelėse šeimose neabejotinai karaliauja ir augintinis, tad tapo Šeimos kortelės partneriais. Ši kortelė jos turėtojams suteikia 20% nuolaidą visoms neakcinėms gyvūnų prekėms visose KIKA parduotuvėse.

 

Parama gyvūnų globos organizacijoms

Remiame 16 gyvūnų globos organizacijų aprūpindami gyvūnus pašarais ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Didesnėse KIKA parduotuvėse galima rasti specialias aukų ir maisto dėžes, kur kiekvienas norintis gali prisidėti savo parama gyvūnų globos organizacijoms.

 

Parama vaikų globos namams

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie globotinių sąlygų gerinimo bei jų poreikių tenkinimo Kauno savivaldybės vaikų globos namuose.

 

Kraujo donorystė

Įmonės darbuotojai aktyviai dalyvauja Nacionalinio kraujo centro kraujo donorystės akcijose.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.