Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Apie mus

KIKA GROUP, UAB istorija prasidėjo, kuomet įmonių grupės savininkė Janita Januškauskaitė-Plungė būdama vos 15 metų gimtadienio proga įsigijo savo išsvajotą sidabrinį pudelį. Šis šuo, vardu Kika, įtraukė Janitą į gyvūnų priežiūros ir mitybos pasaulį, o bėgant metams jos meile ir rūpesčiu augintiniams užsikrėtė vis daugiau šeimos narių bei kitų žmonių, patikėjusių šia vizija.

Šiuo metu KIKA GROUP, UAB – tai tarptautinė įmonių grupė, kurią sudaro gyvūnų prekių parduotuvės KIKA Lietuvoje ir Estijoje, didmeninė prekyba su 700 partnerių, viena moderniausių gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, čempionų namai – šunų veislynas TAURO KENNEL.

KIKA – žinomiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje

Jau daugiau kaip 30 metų KIKA yra lyderiaujantis gyvūnų prekių parduotuvių tinklas, Lietuvoje turintis 73 parduotuves, o Estijoje – 53.

Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų priežiūrai reikalingų priemonių, kad šeimos gyvenimas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmą. Inovatyvūs ir šiuolaikiški priežiūros produktai yra iš žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Nature's Protection“, „Tauro Pro Line“, „Amelum“, „Royal Canin“, „Beaphar“, „Trixie“, „Juwel“, “ Vitakraft“, „Versele Laga“ ir daugelis kitų.

Taip pat klientų patogumui nuolatos plėtojamas KIKA gyvūnų kirpyklų tinklas. Čia teikiamos gyvūnų maudymo, kirpimo, higienos priežiūros paslaugos. Kirpyklose įrengta naujausia moderni įranga: pakeliami stalai, pritaikyti kirpti visų dydžių gyvūnus, reguliuojamo aukščio vonios, stacionarūs džiovintuvai. Naudojami profesionalūs kirpimo įrankiai ir kosmetikos priemonės. KIKA kirpyklose maudomi ir kerpami ne tik šunys, bet ir kiti gyvūnai – katės bei triušiai.

Nuolat atsinaujinanti įmonė didžiosiose savo parduotuvėse KIKA įkūrė veterinarijos kabinetus ir vaistines, kuriose dirba kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, galintys nemokamai pakonsultuoti augintinių sveikatos bei priežiūros klausimais. KIKA veterinarijos vaistinėse galima įsigyti gyvūnams skirtų vaistų, specializuotų priemonių bei gydomųjų ir dietinių pašarų.

KIKA – užsukite pasitarti!

Įmonių grupei taip pat priklauso viena moderniausių Šiaurės Europoje specializuota gyvūnų pašarų gamykla AKVATERA LT, UAB, kurianti aukščiausios kokybės maistą augintiniams: sausus ekstruduotus šunų ir kačių pašarus, graužikų pašarus ir paukščių lesalus bei skanėstus.

Produkcijai gaminti naudojamos žaliavos gaunamos tik iš atrinktų, patikimų tiekėjų. ISO standartai ir išsamūs laboratoriniai tyrimai užtikrina saugių ir kokybiškų produktų gamybą bei efektyvią kontrolę.

Gamykloje AKVATERA LT, UAB pagaminta produkcija jau pelnė aukščiausius apdovanojimus ne tik Lietuvos konkursuose, bet ir tarptautinį pripažinimą – pašarai eksportuojami į daugiau kaip 50 pasaulio valstybių (Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Olandiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją ir kitas).

TAURO KENNEL – čempionų namai

TAURO KENNEL – vienas didžiausių ir moderniausių Šiaurės Europoje veislynų, kuriame veisiami 3 veislių šunys: Maltos bišonai, garbanotieji bišonai bei vokiečių nykštukiniai špicai. Išskirtinio grožio veislyno šunys nuolat pristatomi parodose visame pasaulyje, kur laimi aukščiausius titulus ir garsina Lietuvos vardą.

 

Komandoje – beveik 600 darbuotojų

KIKA GROUP, UAB – tai didžiulė gyvūnų mylėtojų bendruomenė, kurią vienija bendros vertybės:

Efektyvus rezultatyvumas. Įmonės veikla sutelkta į rezultatus, efektyvų laiko panaudojimą ir technologijų bei procesų tobulinimą.

Kokybė. Aukšta kokybė kiekviename žingsnyje – mūsų verslo sėkmės raktas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Profesionalumas. Žinome prigimtinius gyvūnų poreikius, todėl galime pasiūlyti platų paslaugų ir produktų asortimentą, tinkantį net išrankiausiems augintiniams.

Novatoriškumas. Atsižvelgiant į rinkos poreikį ir tendencijas, nuolat pristatome ir įgyvendiname inovatyvias idėjas, gerinančias augintinių ir jų šeimininkų gerovę.

Komandinis darbas. Vertiname kiekvieną komandos narį. Bendradarbiavimas grindžiamas abipusiu atvirumu, sąžiningumu ir atsakingumu.

Susitelkusi į rezultatus, technologijų ir procesų tobulinimą KIKA GROUP, UAB yra augintinių rinkos lyderė Baltijos šalyse.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!