Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Prekių pristatymas

NUO ŠIOL www.kika.lt internetinius užsakymus galite atsiimti* VISOSE KIKA parduotuvėse nemokamai**:

*prie pristatymo būdų galėsite pasirinkti Jums tinkančią KIKA parduotuvę, kurioje yra norimos įsigyti prekės. 
**priklausomai nuo parduotuvių darbo laiko. 

 

Prekių pristatymo kaina:

  • Zitycity pristatymo kaina 3,99 € ir galimas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose. Į išvardintus miesto rajonus šiuo būdu nepristatome. Užsakius iki 11val, pristatymas tą pačią dieną nuo 18 iki 22val.
  • užsakymų atsiėmimas KIKA parduotuvėse* yra NEMOKAMAS; Prekes atsiimkite parduotuvėje per 3-5 darbo dienas.
  • užsakymai, kurių suma yra didesnė nei 19 €, yra pristatomi per DPD kurjerį arba OMNIVA paštomatus NEMOKAMAI;
  • užsakymai, kurių suma yra didesnė nei 15 €, yra pristatomi per DPD paštomatus NEMOKAMAI; Jeigu suma mažesnė nei 15 € užsakymai pristatomi už 3,00 €
  • užsakymai, kurių suma yra mažesnė nei 19 €, yra pristatomi per DPD kurjerį už 3,00 €, o į OMNIVA paštomatus 2,90 € .

 

 

 

Kuriose KIKA parduotuvėse galiu atsiimti užsakymą?
Pirkinių krepšelyje Jūs galite pasirinkti, kurioje KIKA parduotuvėje norėsite atsiimti savo užsakymą. Sąraše pateiktos tik tos KIKA parduotuvės, kuriose galite atsiimti visą užsakymą. Jei KIKA parduotuvių pasirinkimas nepateiktas, pasirinkite kitą prekių pristatymo būdą.
Specialių rinkinių, pažymėtų „e-akcija“ ženkliuku  (pavyzdžiui, 2x12 kg, 6x150 g, 1+1), kuriems taikoma nuolaida, KIKA parduotuvėse atsiimti galimybės nėra. Jie pristatomi per kurjerį arba į „DPD Pickup“ siuntų taškus.


Kada galiu atsiimti užsakymą?

Prekes parduotuvėje KIKA galėsite atsiimti per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.

Kaip būsiu informuotas apie paruoštą užsakymą?
Apie atsiimti paruoštą užsakymą informuosime SMS žinute. Atvykus į parduotuvę anksčiau, užsakymas nebus paruoštas.


Per kiek laiko turiu atvykti atsiimti užsakymo?
Užsakymą būtina atsiimti per 2 darbo dienas. Užsakymą atsiimti KIKA parduotuvėje galima tik parduotuvės darbo laiku.


Ar reikalingas dokumentas atsiimant prekes?
Atsiimdami prekes KIKA parduotuvėje turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik nurodytam gavėjui.

Ar galėsiu parduotuvėje atsiskaityti už prekes?
Už prekes būtina apmokėti iš anksto bankiniu pavedimu.


Ar galiu grąžinti prekę į KIKA parduotuvę?

Prekes galima grąžinti pagal nustatytą grąžinimų tvarką. Grąžinti į KIKA parduotuves galima tik susisiekus iš anksto su KIKA klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu: klientams@kika.lt

 

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje:

1. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute iš vakaro prieš siuntos pristatymą.

2. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

3. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynaisiais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

 

Užsakytų prekių atsiėmimas Pickup siuntų taškuose (paštomatų sąrašą galite pamatyti čia>>):

1. Užsakydami prekes www.kika.lt svetainėje, pasirinkite siuntos tašką, kuriame norėsite atsiimti užsakymą. (Atkreipkite dėmesį, kad siuntas galima atsiimti tik nurodytu darbo laiku).

2. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute.

3. Prekes iš Pickup siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorines dienas nurodytu darbo laiku.

4. Maksimalus siuntos svoris - 20 kg. Jei siunta sveria daugiau, sistemoje Jums automatiškai bus pasiūlomas kitas pristatymo būdas.

Svarbu: atsiimdami siuntą Pickup siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar Pickup siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

 

Prekių pristatymo laikas:

Prekės yra pristatomos per 2–5 darbo dienas* (padidėjus siuntų srautams, pristatymo terminas gali prailgėti) nuo užsakymo pateikimo (specialių akcijų metu pristatymo laikas gali pailgėti), jei pirkėjas nenurodo kitos prekių pristatymo datos, kurią gali pasirinkti darydamas užsakymą ir, jei užsakyta prekė yra pardavėjo sandėlyje. Prekės per anksčiau nurodytą terminą yra pristatomos tik tada, kai pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, išskyrus atvejus, kai už įsigytas prekes pirkėjas sumoka grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra ir pardavėjas negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią sužinojo arba turėjo sužinoti, kad negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra, bet pardavėjas gali gauti pirkėjo užsakytų prekių, pardavėjas, gavęs užsakymą, apie tai informuoja pirkėją ir nurodo terminą, per kurį prekė bus pristatyta. Šiuo atveju prekės pristatymo terminas negali būti ilgesnis nei 30 dienų nuo prekės pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo dienos.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina prekių pristatymo laiką. Prekės yra pristatomos darbo dienomis iki 16 val.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.