Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo sąlygos ir kainos:

 • Užsakymų atsiėmimas KIKA parduotuvėse yra NEMOKAMAS. 
  Prek
  ėparuošiamos atsiimti parduotuvėje per 2-5 darbo dienas. Ir saugomos 5 kalendorines dienas. Apmokėti už užsakymą parduotuvėje galite grynaisiais ir banko kortelėmis.  

   
 • ZITICITY. Pristatymo kaina  – 3,99 €.
  Užsisakius iki 10:30
   val., prekės į namus pristatomos tą pačią dieną nuo 18 iki 22 val.  
  Ziticity pristatymas galimas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių miesto ribose. Pristatymas šiuo kurjeriui įmanomas tik iš anksto apmokėjus už prekes internetinėje parduotuvėje.  
   
   
 • OMNIVA PAŠTOMATASUžsakymai, kurių suma yra didesnė nei 29 €, yra pristatomi į paštomatus NEMOKAMAI.
  Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 29 
  , pristatymo kaina – 3,00 €. Užsakymas yra pristatomas per 3–5 darbo dienasKai siunta pristatoma į paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu. Siuntos paštomatuose saugomos 7 kalendorines dienas. Galimas pasirinkimas - apmokėti už siuntą paštomate banko kortele!  

 
* Jei renkantis Jums tinkantį paštomatą prie jo matote prierašą „PERPILDYTAS“, rekomenduojame rinktis kitą paštomatą. Mažiau užimtus paštomatus galite matyti čia. 
Šiuo metu dėl išaugusio siuntų skaičiaus į Omniva terminalus, galimi laikini pristatymo vėlavimai, iki 4 darbo dienų. 
 

 • DPD PAŠTOMATASUžsakymai, kurių suma yra didesnė nei 19 €, yra pristatomi per DPD paštomatus NEMOKAMAI. 
  Jeigu suma mažesnė nei 
  19 €, užsakymai pristatomi už  3,00 €Prekės yra pristatomos per 3–5 darbo dienas. Kai siunta pristatoma į paštomatą, gavėjas informuojamas SMS žinute ir el. paštu su durelių atidarymo kodu. Siuntos paštomate saugomos 3 dienas. Galimas pasirinkimas - apmokėti už siuntą paštomate banko kortele! 

 

 • DPD KURJERISUžsakymai, kurių suma yra didesnė nei 29 €, yra pristatomi su DPD kurjeriuNEMOKAMAI. 
  Jeigu suma mažesnė nei 2
  9 €, užsakymo pristatymo kaina - 4,00 €Prekės yra pristatomos per 3–5 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Galimas pasirinkimas - apmokėti už siuntą kurjeriui banko kortele pristatymo metu! 

 

Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi! 

Informuojame, kad Jūsų užsakymas gali būti pristatytas keliomis siuntomis. Daugiau informacijos gausite el. paštu arba galite pasitikrinti savo kika.lt paskyroje, skiltyje  Užsakymai. 

SVARBU! Dėl nenumatytų aplinkybių, kaip padidėjusio siuntų kiekio akcijų metu, vežėjo logistikos klaidos ar kt., siuntos pristatymas gali vėluoti. Apie siuntos vėlavimą klientai bus informuojami el. paštu. 

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai: 

 

Kuriose KIKA parduotuvėse galiu atsiimti užsakymą? 

Pirkinių krepšelyje Jūs galite pasirinkti, kurioje KIKA parduotuvėje norėsite atsiimti savo užsakymą. Sąraše pateiktos tik tos KIKA parduotuvės, kuriose galite atsiimti visą užsakymą.  
Specialių rinkinių (pavyzdžiui, 2x12 kg, 6x150 g), kuriems taikoma nuolaida, KIKA parduotuvėse atsiimti galimybės nėra. Jie pristatomi per kurjerį arba į DPD ir Omniva paštomatus. 

Kada galiu atsiimti užsakymą? 

Užsakymą galite atvykti atsiimti tik tuomet, kai gavote pranešimą SMS žinute, jog Jūsų užsakymas paruoštas atsiimti. Užsakymą galite atsiimti per 5 kalendorines dienas nuo žinutės gavimo. 

Kaip būsiu informuotas apie paruoštą užsakymą? 

Apie atsiėmimui paruoštą užsakymą informuosime SMS žinute. Atvykus į parduotuvę anksčiau, užsakymas nebus paruoštas. 

Per kiek laiko turiu atvykti atsiimti užsakymo? 

Užsakymą būtina atsiimti per 5 kalendorines dienas nuo SMS žinutės gavimo. Užsakymą atsiimti KIKA parduotuvėje galima tik parduotuvės darbo laiku. Parduotuvės darbo laiką galite rasti čia.  

Ar reikalingas dokumentas atsiimant prekes? 

Atsiimdami prekes KIKA parduotuvėje turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik nurodytam gavėjui.  

Ar galėsiu parduotuvėje atsiskaityti už prekes? 

Atsiskaityti parduotuvėje galite visais įprastais būdais  grynaisiais ar banko kortele. 

Ar galiu grąžinti prekę į KIKA parduotuvę? 
Prekes galima grąžinti pagal nustatytą grąžinimų tvarką. 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.