Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Karjera

KODĖL KIKA?

Sveikatos draudimas

Visiems darbuotojams suteikiamas papildomas sveikatos draudimas gydymui, tyrimams ir reabilitacijai, nes Jūsų sveikata yra svarbi tiek pat, kiek šypsena darbe!

Biuras miesto centre

Jūsų darbo erdvė pačioje Kauno širdyje - Laisvės alėjoje! Sujunkite patogumą ir gyvybingumą - nes darbas yra geresnis, kai jis šalia visų miesto privalumų.

Darbuotojų rekomendacijų programa

Prisijungei prie komandos ir matai, kad yra laisva pozicija, kuriai puikiai tiktų draugas? Rekomenduok jį - gauk papildomą vienkartinį bonusą!

Keturkojams draugiškas biuras

Į darbą su keturkoju bičiuliu? TIKRAI TAIP! Biure augintinį šiltai sutiks kolegos, o mes pasirūpinsime jam reikalingais daiktais. 

Nuolaidos PERKS.LT

Suteiksime Jums prieigą prie platformos perks.lt, kur Jūsų lauks daugybė pasiūlymų ir nuolaidų leisiančių sutaupyti. 

Nuolaidos KIKA parduotuvėse

Mėgaukitės išskirtinėmis darbuotojų nuolaidomis KIKA parduotuvėse, kad aprūpinti aukščiausios klasės produktais būtų tiek Jūsų augintiniai, tiek Jūs! 

APIE KIKA GROUP, UAB

ŠIUO METU ATVIROS POZICIJOS: 

Prie komandos kviečiame prisijungti susisiekus su mumis elektroniniu paštu: atranka@kika.lt.

ADMINISTRACIJA

GAMYBA/SANDĖLIS

VEISLYNAS

MAŽMENINĖ PREKYBA

*Jūsų asmens duomenys bus saugomi ir tvarkomi Bendrovės kandidatų duomenų bazėje būsimoms atrankoms 1 (vienerius) metus Jūsų kandidatūros vertinimo ir pasiūlymų į darbo vietas Bendrovėje gavimo tikslu.

Dėl išsamesnės informacijos kaip tvarkomi, kiek laiko tvarkomi Jūsų asmens duomenys, duomenų tvarkymo tikslai, pagrindai, taip pat kokias teises Jūs kaip duomenų subjektas turite, kam perduodami Jūsų asmens duomenys ir kitos informacijos galite kreiptis el. paštu info@kika.lt 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!