Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Karjera

KIKA GROUP, UAB kompanija

 

KIKA GROUP, UAB istorija prasidėjo dar prieš daugiau nei 30 metų, kai 15-metė Janita Januškauskaitė-Plungė įsigijo savo pirmąjį augintinį – Sidabrinį pudelį vardu Kika. Savo naujuoju augintiniu Janita J. Plungė labai rūpinosi, jį prižiūrėjo ir ilgai netrukus pati pradėjo jį kirpti bei maudyti. Pastebėję taip prižiūrėtą augintinį, aplinkiniai dažnai prašydavo Janitos, kad ši apkirptų ir jų augintinius. Taip prasidėjo ilgas kelias į jau net 30 metų klestintį verslą.

Janitos meilė augintiniams, draugiškumas, siekis sukurti bei pristatyti žmonėms aukščiausios kokybės produktus, nulėmė KIKA verslo sėkmę ir subūrė daugiau nei 500 tūkst. lojalių klientų komandą.

Šiandien KIKA GROUP, UAB yra auganti tarptautinė įmonė, kurioje dirba daugiau nei 700 darbuotojų, asmeniškai prisiimančių atsakomybę už kiekvieną produktą ar paslaugą, kuri yra išleidžiama po KIKA GROUP, UAB vardu.

KIKA GROUP, UAB – daugiau nei mažmeninė prekyba. Tai įmonių grupė, po kurios stogu yra: AKVATERA pašarų bei skanėstų gamyklos, Tauro Kennel pasaulinių čempionų veislynas ir mažmeninė prekyba Estijoje bei Lietuvoje. Mūsų sukurtų prekinių ženklų produkcija yra eksportuojama į daugiau nei 50 pasaulio šalių, kurių gretose tokios šalys kaip Taivanas, Pietų Korėja, Turkija, Amerika.

 

Apie KIKA GROUP, UAB

 

Mūsų vertybės

  • Atsakingumas.

Laiku duodu atsakymus kolegoms, vadovams, laiku vykdau sutartus darbus ir projektus pagal įmonėje patvirtintą tvarką.

  • Efektyvumas.

Nešvaistau laiko pašaliniams darbams, dirbu pagal suderintus su vadovu prioritetus, neatidedu darbų, kuriuos galiu padaryti čia ir dabar.

  • Sąžiningumas.

Nebijau pripažinti, kad klydau, pamiršau ar vėluoju, jei galiu taisyti padėtį iš karto to imuosi, sąžiningai informuoju vadovą apie situaciją ir neslepiu padarytos klaidos.

  • Tikslumas.

Visuomet kalbu konkrečiais terminais, jų laikausi, vadovaujuosi sutartais reikalavimais ir siekiu rezultato, kurį galima pamatuoti.

 

Mūsų misija

Užtikrinti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą, parduodant produktus ar siūlant paslaugas, kurios sustiprina žmogaus ir gyvūno ryšį bei yra pagrįstos augintinių poreikiais.

 

Mūsų vizija

KIKA GROUP, UAB siekia būti pripažinti mažmeninės prekybos sferoje, kaip patrauklus verslo partneris, kuris yra žinomas dėl aukščiausios kokybės prekių bei paslaugų tiekimo.

KIKA GROUP, UAB siekia ne tik padėti klientui, bet ir būti žinomam klientų lygmenyje, kaip mažmeninės prekybos įmonė, kuri teikia aukščiausios klasės paslaugas bei produktus, neprilygstančius konkurentų siūlomoms prekėms.

KIKA GROUP, UAB siekia išlaikyti tvirtą draugystę su klientais ir užtikrinti pastovų pardavimų rodiklio kilimą bei pagrįstas pelno maržas.

 

KIKA GROUP, UAB karjera

 

KIKA GROUP, UAB – nuolatos auganti ir ieškanti naujų rinkų, įmonių grupė, kuriai nauji, perspektyvūs ir atsakingi darbuotojai yra visada reikalingi. Šiai dienai, KIKA GROUP, UAB įmonių tinkle dirba netgi 126 skirtingų pareigybių darbuotojai. Toks platus pareigybių spektras leidžia užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas yra tikras savo srities žinovas ir ekspertas.

Jei esate perspektyvus, darbštus, komunikabilus ir atsakingas – kviečiame Jus prisijungti prie KIKA GROUP, UAB komandos! Neradus Jums tinkančio darbo pasiūlymo, siųskite savo CV el. paštu atranka@kika.lt nurodydami dominančią sritį. CV bus saugomas mūsų duomenų bazėje ir peržiūrimas atsiradus naujai pozicijai.

 

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti >> 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.