Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Holly Season" yra galingas 14 grynų eterinių aliejų sinergijos mišinys. Unikali ir daug naudingų savybių turinti formulė gali padėti palaikyti gerą savijautą, skatinti norą tobulėti ir motyvaciją. Šis eterinių aliejų mišinys, puikiai tinka šventinei atmosferai namuose palaikyti.

 

Mišinį sudaro 14 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Storažievis kadagys (lot. JuniperusMexicana):

Balkšvojo kedro eterinis aliejus (angl. Cedarwood Texas Oil) turi natūralių raminamųjų savybių, kurios gali padėti žmonėms, turintiems nemigos problemą, ir skatinti ramų miegą. Apsaugo nuo infekcijų ir toksinų patekimo į organizmą dėl savo antiseptinių savybių, kurios gali padėti gydyti nedideles žaizdas ir odos pažeidimus. Aliejus slopina porų užsikimšimą ir apsaugo nuo bakterijų invazijos, tad gali padėti apsaugoti ir išgydyti odą nuo spuogų, egzemos ir dermatito. Balkšvojo kedro aliejus taip pat yra natūralus vabzdžių repelentas, vabzdžiai vengia šio aromato.

Universalus Balkšvojo kedro aliejaus aromatas yra geras pasirinkimas tobulinti difuzoriaus mišinius, skirtus nerimui, depresijai ir nervingumui palengvinti. Aliejus atgaivina protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas. Taip pat pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, kurios gali būti panaudotos romantinėms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Juniperus mexicana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, ilgai išliekantis kvapas.

 

 • Baltoji eglė (lot. PiceaGlauca):

Baltųjų eglių eterinis aliejus (angl. White Spruce Oil) palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei sergate peršalimu, gripu ar turite problemų su astma. Aliejus yra naudingas norint suvaldyti skausmą ir uždegimą, palengvinti raumenų įtampą ir nuraminti patinusius limfmazgius. Baltosios eglės aliejus atpalaiduoja raumenų spazmus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kas yra būtina norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Baltųjų eglių aliejus gydo ir atjaunina odą, taip pat puikiai tinka pridėti prie kaulų gijimo ir stiprinimo aliejų mišinių.

Baltosios eglės eterinis aliejus yra emociškai ir fiziškai stimuliuojantis, jis idealiai tinka mišiniams, skirtiems kūnui ir protui pakylėti. Skatina didesnį pasitikėjimą savimi ir gali padėti sustiprinti asmens tapatybę. Galima naudoti šventiniu laikotarpiu ir žiemos mėnesiais, sukuria itin jaukią atmosferą, bet aliejus yra universalus ir puikiai tinka naudoti ištisus metus.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea glauca; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Balzaminis kėnis (lot. AbiesBalsamea):

Ryškus ir pakylėjantis Kėnių balzaminių eterinis aliejus (angl. Balsam Fir Oil) yra labai rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo infekcinių bakterijų, kurios plinta šaltuoju metų laiku. Šis aliejus padeda sveikai plaučių funkcijai, ypač kai žmogus jaučiasi užgultas.

Kėnių balzaminių aliejus ne tik palaiko sveikus plaučius, bet ir turi poveikį emocinei pusiausvyrai. Pakilus, tačiau raminantis poveikis, šiš aliejus yra puikus pasirinkimas įkvėpti po varginančios dienos mieste ar ilgos kelionės, su kiekvienu įkvėpimu atgaivina vis labiau. Taip pat puikiai tinka nuraminanti raumenis ir sąnarius po ilgos dienos ar intensyvios treniruotės.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies balsamea; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. PiceaMariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Tikrasis mandarinas (lot. CitrusReticulata):

Kaip ir daugelis kitų citrusinių aliejų, tikrųjų mandarinų aliejus (angl. Tangerine Oil) turi savybių, kurios suteikia pakilia nuotaiką. Aliejuje yra antioksidantų ir jis dažniausiai naudojamas dėl jo stimuliuojančio ir energijos suteikiančio poveikio. Tikrųjų mandarinų aliejus yra populiarus odos priežiūros priemonių ingredientas dėl savo priešgrybelinių ir antiseptinių savybių. Tai puikiai tinka kovojant su spuogus sukeliančiomis bakterijomis, padeda pašalinti veido odos dėmes. Mandarinų aliejus taip pat tinka plaukams dėl savo antiseptinių savybių ir padeda gydyti pleiskanas, sausą galvos odą ir kitas galvos odos infekcijas.

Tikrųjų mandarinų aliejus yra vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kuriame yra daug monoterpenų darinių vadinamų limonenai, kurie gali stimuliuoti ir pagerinti nuotaiką. Šį poveikį galima pajusti garinant arba įkvėpus aliejaus. Aromaterapijoje tikrųjų mandarinų aliejus veikia kaip raminantis vaistas, malšinantis nerimą, depresiją ir nervingumą. Tai taip pat skatina sveikesnį miegą. Aliejaus aromatas gali įkvėpti jausmingas nuotaikas, todėl jis yra priskiriamas kaip afrodiziakas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus tangerina; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Saldusis apelsinas (lot. CitrusSinensis):

Apelsinų eterinis aliejus (angl. Sweet Orange Oil), pasižymintis visiems puikiai pažįstamu kvapu, šildančiomis ir džiuginančiomis savybėmis, yra veiksmingas, kai norima sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamų bakterijų plitimui. Dėl puikių priešuždegiminių, antioksidacinių ir antibakterinių savybių apelsinų aliejus yra puikus odos tonikas ir nepakeičiamas riebiai odai skirtų odos priežiūros produktų ingredientas. Aliejaus valomosios savybės gali būti naudingos mažinant spuogus. Buityje saldžiųjų apelsinų aliejus gali būti panaudojamas virtuvėje prieš užsispyrusias riebalų dėmes.

Apelsinų aliejus suteikia pozityvią savijautą tiems, kurie kovoja su situacine depresija ar nerimu, todėl yra puiki priemonė skatinti geresnę  nuotaiką ir atpalaiduoti.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus sinensis; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrina (lot. CitrusLimon):

Citrinų eterinis aliejus dažnai naudojamas valymo priemonėse, kurios panaudoja citrinų valomąją galią, kad efektyviai išblizgintų paviršius. Puikus pasirinkimas gaminant mišinius, kurie stabdo bakterijas ir padeda dezinfekuoti nedideles infekcijas, taip pat mažina skausmą ir uždegimą. Citrinų aliejus taip pat dažnai naudojamas kosmetikos gaminiuose, ypač susijusiuose su odos priežiūra. Jis pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir senėjimą stabdančiu poveikiu bei efektyviai gali sumažinti odos ląstelių ir audinių pažeidimus.

Naudojant aromaterapijoje, citrinų eterinis aliejus pasižymi nepaprastai raminančiu poveikiu, kuris suteikia mišiniui mažą kibirkštėlę ir gali padėti pašalinti depresijos simptomus ar palengvinti emocinę įtampą. Citrinų aliejus taip pat gali padėti išlaikyti protinį budrumą ir pagerinti koncentraciją. Jis gali atgaivinti protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus limonum; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Trapioji mirtenė (lot.Melaleuca Teretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kiparisas (lot. CupressusSempervirens):

Kiparisų eterinis aliejus (angl. Cypress Oil) yra puikus pasirinkimas norint numalšinti nepageidaujamus raumenų spazmus, sumažinti nepageidaujamų bakterijų plitimą ir paskatinti sveiką kraujotaką. Aliejus užveria veido poras ir puikiai tinka naudoti veido tonikuose ir priemonėms po skutimosi, aliejuje yra gausu cheminio junginio monoterpeno, kuris yra naudingas riebiai odai.

Puikus ingredientas natūraliems dezodorantams ir produktams, kurie padeda subalansuoti riebią odą ir plaukus. Kiparisų aliejus taip pat gali padėti išlaikyti jaukumo ir švaros jausmą namuose. Rekomenduojama įtraukti į mišinius, skirtus palengvinti spazminį kosulį arba padėti atverti kvėpavimo takus lengvo astmos priepuolio metu. Kiparisų aliejus padeda giliau kvėpuoti bei kovoti su stresu.

Kiparisų aliejus švelniai stimuliuoja ir pakelia nuotaiką, idealiai tinka aromaterapijai, masažui ir sveikatingumui, suteikia kūnui ir protui energijos. Kiparisų aliejus taip pat veiksmingai slopina situacinio nerimo ir depresijos epizodus.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Cupressus sempervirens; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Penkiagyslė mirtenė (lot. MelaleucaQuinquenervia):

Niaoulio eterinis aliejus (angl. Niaouli oil) yra labai veiksmingas palaikant sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač jei jaučiamas plaučių ar sinusų užgulimas. Aliejus ne tik puikiai palaiko kvėpavimo sistemą, bet ir puikiai atjaunina odą ir gali padėti išspręsti tokias odos problemas kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Galingas ir stimuliuojantis odos valiklis, puikiai tinka jautriai odai. Taip pat gali būti puikus priedas prie aliejų mišinių, kurie kovoja su senėjimu susijusiais skausmais. Tai padeda virškinimo sistemai, kai susiduriama su dujomis, mėšlungiu ar skrandžio sutrikimais. Aliejaus antimikrobinės savybės gali padėti neleisti plisti mikrobams ir virusams, su kuriais susiduriama kasdieniame gyvenime. Be to, Niaoulio aliejus gali padėti atpalaiduoti raumenų spazmus ir sustiprinti imuninę sistemą.

Niaouli eterinis aliejus turi stresą mažinančių savybių, kurios atpalaiduoja kūną ir protą. Taip pat pasižymi nuostabiu vėsinančiu ir raminančiu poveikiu, kuris gali padėti atkurti emocinę pusiausvyrą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Melaleuca quinquenervia viridiflora; Kiti pavadinimai: Penkiagyslių mirtenių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Anyžinė ožiažolė (lot. PimpinellaAnisum):

Anyžių eterinis aliejus (angl. Anise Oil) kvapas yra labai sodrus ir stiprus. Aliejus puikiai tinka, kai norima suformuoti mišinius, mažinančius skausmą ir uždegimą bei padedančius sustiprinti virškinimo sistemą. Gali padėti sumažinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir virusų plitimą. Naudingas difuzoriaus ir inhaliatoriaus mišiniuose, kai siekiama palaikyti sveiką plaučių funkciją, ypač sergant peršalimu ar gripu. Anyžių aliejus turi priešuždegiminių savybių, taip pat gaivina, drėkina ir regeneruoja odą.

Anyžių eterinis aliejus yra šildantis ir energizuojantis eterinis aliejus, kuris gali padėti sumažinti protinį nuovargį, suteikti aiškumo ir padėti išlaikyti budrumą. Šis eterinis aliejus gali būti labai naudingas situacinio nerimo ir depresijos metu, nes gali padėti atsipalaiduoti nervų sistemai ir įkvėpti kūrybiškumui.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Pimpinella anisum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Egiptas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Kininis cinamonas (lot. CinnamomumCassia):

Kininio cinamono eterinis aliejus (angl. Cassia Oil) gydo traumas ir atjaunina veidą bei kūną, turi išskirtinį polinkį gydyti odą. Aliejus tonizuoja ir stangrina odą, sumažina raukšlių atsiradimą, normalizuoja natūralius odos riebalus, sutraukia poras ir palaiko subalansuotą, lygią veido spalvą. Aliejus taip pat padeda sumažinti mikrobų plitimą. Aliejus veikia kaip priešuždegiminis vaistas, naudingas mažoms traumoms po sporto, mėlynėms ir įbrėžimams. Puikiai palaiko kvėpavimo sistemos veiklą ir kai maišoma su levandų aliejumi, skatina gerą ir ramų miegą. Aliejus taip pat padeda suvaldyti menstruacijų skausmus ir yra veiksmingas siekiant sumažinti menopauzės karščio bangos.

Naudojant aromaterapijoje, energiją ir euforiją suteikiantis kininio cinamono aliejus yra įžeminantis ir skatina pusiausvyrą organizme, todėl yra idealus aliejus meditacijai. Galima su difuzoriumi skleisti šį aromatą šaltuoju metų laiku, aliejus suteiks šildantį jausmą ir aštrų kvapą. Kininio cinamono aliejus pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, gali būti naudojamas jausmingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Žievė, lapai ir šakelės; Sinonimai: Cinnamomum cassia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Vietnamas; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

 

 • Gvazdikėlis (lot. SyzygiumAromaticum):

Gvazdikėlių eterinis aliejus (angl. Clove Bud Oil) dažnai naudojamas palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač skausmą, susijusį su dantimis. Gvazdikėlių aliejus, tepamas ant odos praskiedus su kitais aliejais, padeda pervargusiam kūnui atsipalaiduoti ir pailsėti. Švelnus ir širdžiai mielas gvazdikėlių aliejus yra galinga namų dezinfekavimo priemonė, ypač sezoninių ligų metu, kai siekiama sumažinti bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Išsklaidytas aliejus gali palaikyti sveiką imuninę sistemą. Aliejus yra nepaprastai naudingas virškinimui, kai švelniai įmasažuojamas ant pilvo.

Gvazdikėlių aliejus ypač gerai dera su medienos, prieskonių, citrusinių vaisių, gėlių ir žolinių šeimų eteriniais aliejais. Tai gali padėti pagerinti mišinių ir kompozicijų, turinčių vaistinį ar nemalonų kvapą, aromatą. Taip pat puikiai tinka naudoti kaip namų kvapų mišinys.

Naudojant aromaterapijoje, gvazdikėlių aliejus šildo ir suteikia komfortą, kvapas taip pat laikomas afrodiziaku. Dėl savo pikantiškumo gvazdikėlių aliejus ugdo pasitikėjimą savimi sunkiais laikais ar netikėtais pereinamaisiais laikotarpiais.

Naudojama dalis: Pumpurai; Sinonimai: Syzygium aromaticum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Imbiero šaknis (lot. ZingiberOfficinale):

Imbierų eterinis aliejus (angl. Ginger Oil) yra maloniai šildantis aliejus, kuris yra naudingas masažo ir kituose aliejų mišiniuose, kurie skirti palaikyti šilumą, sveiką kraujotaką, sumažinti raumenų spazmus ir padėti suvaldyti nedidelius skausmus bei uždegimus. Imbiero aliejus taip pat vertinamas dėl savo gebėjimo padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Šis aliejus gali sustiprinti pažeistą imuninę sistemą ir padėti palaikyti tinkamą plaučių funkciją, ypač kovojant su peršalimu ar gripu. Odos priežiūroje, imbiero aliejus slopina paraudimą, pašalina bakterijas, stabdo senėjimo požymius, atkuria sveiką odos spalvą ir blizgesį.

Imbiero eterinis aliejus šildo ir stabilizuoja emociškai ir fiziškai. Šis aliejus skatina valią ir sugrąžina motyvaciją. Giliai šildančios imbiero eterinio aliejaus savybės daro jį naudingą kaip bendrą emocinio išsekimo atstatomąją priemonę, jis yra labai efektyvus atgaivinant energiją. Tai taip pat stiprus afrodiziakas ir padidina tiek vyrų, tiek moterų seksualinį susijaudinimą.

Naudojama dalis: Šakniastiebis; Sinonimai: Zingiber officinale; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

Sudėtis: Juniperus Mexicana (Cedarwood Texas), Picea Glauca (Spruce White), Abies Balsamea (Balsam Fir), Picea Mariana (Spruce Black), Citrus Reticulata (Tangerine), Citrus Sinensis (Sweet Orange), Citrus Limon (Lemon), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle), Cupressus Sempervirens (Cypress), Melaleuca Quinquenervia (Niaouli), Pimpinella Anisum (Anise), Cinnamomum Cassia (Cinnamon Cassia), Syzygium Aromaticum (Clove Bud), Zingiber Officinale (Ginger Root) eteriniai aliejai. 

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Pasirinkite:
Naujiena
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
Ziticity
Pristatysime šiandien !
Ziticity
Pristatymo kaina: 3,99 €

Užsisakius iki 10:30 val, prekės į namus pristatomos tą pačią arba kitą darbo dieną nuo 18 iki 22val.

*Prekės pristatomos tik miesto ribose, į rajonuose esančius adresus prekių nepristatome.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Holly Season" yra galingas 14 grynų eterinių aliejų sinergijos mišinys. Unikali ir daug naudingų savybių turinti formulė gali padėti palaikyti gerą savijautą, skatinti norą tobulėti ir motyvaciją. Šis eterinių aliejų mišinys, puikiai tinka šventinei atmosferai namuose palaikyti.

 

Mišinį sudaro 14 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Storažievis kadagys (lot. JuniperusMexicana):

Balkšvojo kedro eterinis aliejus (angl. Cedarwood Texas Oil) turi natūralių raminamųjų savybių, kurios gali padėti žmonėms, turintiems nemigos problemą, ir skatinti ramų miegą. Apsaugo nuo infekcijų ir toksinų patekimo į organizmą dėl savo antiseptinių savybių, kurios gali padėti gydyti nedideles žaizdas ir odos pažeidimus. Aliejus slopina porų užsikimšimą ir apsaugo nuo bakterijų invazijos, tad gali padėti apsaugoti ir išgydyti odą nuo spuogų, egzemos ir dermatito. Balkšvojo kedro aliejus taip pat yra natūralus vabzdžių repelentas, vabzdžiai vengia šio aromato.

Universalus Balkšvojo kedro aliejaus aromatas yra geras pasirinkimas tobulinti difuzoriaus mišinius, skirtus nerimui, depresijai ir nervingumui palengvinti. Aliejus atgaivina protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas. Taip pat pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, kurios gali būti panaudotos romantinėms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Juniperus mexicana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, ilgai išliekantis kvapas.

 

 • Baltoji eglė (lot. PiceaGlauca):

Baltųjų eglių eterinis aliejus (angl. White Spruce Oil) palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei sergate peršalimu, gripu ar turite problemų su astma. Aliejus yra naudingas norint suvaldyti skausmą ir uždegimą, palengvinti raumenų įtampą ir nuraminti patinusius limfmazgius. Baltosios eglės aliejus atpalaiduoja raumenų spazmus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kas yra būtina norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Baltųjų eglių aliejus gydo ir atjaunina odą, taip pat puikiai tinka pridėti prie kaulų gijimo ir stiprinimo aliejų mišinių.

Baltosios eglės eterinis aliejus yra emociškai ir fiziškai stimuliuojantis, jis idealiai tinka mišiniams, skirtiems kūnui ir protui pakylėti. Skatina didesnį pasitikėjimą savimi ir gali padėti sustiprinti asmens tapatybę. Galima naudoti šventiniu laikotarpiu ir žiemos mėnesiais, sukuria itin jaukią atmosferą, bet aliejus yra universalus ir puikiai tinka naudoti ištisus metus.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea glauca; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Balzaminis kėnis (lot. AbiesBalsamea):

Ryškus ir pakylėjantis Kėnių balzaminių eterinis aliejus (angl. Balsam Fir Oil) yra labai rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo infekcinių bakterijų, kurios plinta šaltuoju metų laiku. Šis aliejus padeda sveikai plaučių funkcijai, ypač kai žmogus jaučiasi užgultas.

Kėnių balzaminių aliejus ne tik palaiko sveikus plaučius, bet ir turi poveikį emocinei pusiausvyrai. Pakilus, tačiau raminantis poveikis, šiš aliejus yra puikus pasirinkimas įkvėpti po varginančios dienos mieste ar ilgos kelionės, su kiekvienu įkvėpimu atgaivina vis labiau. Taip pat puikiai tinka nuraminanti raumenis ir sąnarius po ilgos dienos ar intensyvios treniruotės.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies balsamea; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. PiceaMariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Tikrasis mandarinas (lot. CitrusReticulata):

Kaip ir daugelis kitų citrusinių aliejų, tikrųjų mandarinų aliejus (angl. Tangerine Oil) turi savybių, kurios suteikia pakilia nuotaiką. Aliejuje yra antioksidantų ir jis dažniausiai naudojamas dėl jo stimuliuojančio ir energijos suteikiančio poveikio. Tikrųjų mandarinų aliejus yra populiarus odos priežiūros priemonių ingredientas dėl savo priešgrybelinių ir antiseptinių savybių. Tai puikiai tinka kovojant su spuogus sukeliančiomis bakterijomis, padeda pašalinti veido odos dėmes. Mandarinų aliejus taip pat tinka plaukams dėl savo antiseptinių savybių ir padeda gydyti pleiskanas, sausą galvos odą ir kitas galvos odos infekcijas.

Tikrųjų mandarinų aliejus yra vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kuriame yra daug monoterpenų darinių vadinamų limonenai, kurie gali stimuliuoti ir pagerinti nuotaiką. Šį poveikį galima pajusti garinant arba įkvėpus aliejaus. Aromaterapijoje tikrųjų mandarinų aliejus veikia kaip raminantis vaistas, malšinantis nerimą, depresiją ir nervingumą. Tai taip pat skatina sveikesnį miegą. Aliejaus aromatas gali įkvėpti jausmingas nuotaikas, todėl jis yra priskiriamas kaip afrodiziakas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus tangerina; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Saldusis apelsinas (lot. CitrusSinensis):

Apelsinų eterinis aliejus (angl. Sweet Orange Oil), pasižymintis visiems puikiai pažįstamu kvapu, šildančiomis ir džiuginančiomis savybėmis, yra veiksmingas, kai norima sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamų bakterijų plitimui. Dėl puikių priešuždegiminių, antioksidacinių ir antibakterinių savybių apelsinų aliejus yra puikus odos tonikas ir nepakeičiamas riebiai odai skirtų odos priežiūros produktų ingredientas. Aliejaus valomosios savybės gali būti naudingos mažinant spuogus. Buityje saldžiųjų apelsinų aliejus gali būti panaudojamas virtuvėje prieš užsispyrusias riebalų dėmes.

Apelsinų aliejus suteikia pozityvią savijautą tiems, kurie kovoja su situacine depresija ar nerimu, todėl yra puiki priemonė skatinti geresnę  nuotaiką ir atpalaiduoti.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus sinensis; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrina (lot. CitrusLimon):

Citrinų eterinis aliejus dažnai naudojamas valymo priemonėse, kurios panaudoja citrinų valomąją galią, kad efektyviai išblizgintų paviršius. Puikus pasirinkimas gaminant mišinius, kurie stabdo bakterijas ir padeda dezinfekuoti nedideles infekcijas, taip pat mažina skausmą ir uždegimą. Citrinų aliejus taip pat dažnai naudojamas kosmetikos gaminiuose, ypač susijusiuose su odos priežiūra. Jis pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir senėjimą stabdančiu poveikiu bei efektyviai gali sumažinti odos ląstelių ir audinių pažeidimus.

Naudojant aromaterapijoje, citrinų eterinis aliejus pasižymi nepaprastai raminančiu poveikiu, kuris suteikia mišiniui mažą kibirkštėlę ir gali padėti pašalinti depresijos simptomus ar palengvinti emocinę įtampą. Citrinų aliejus taip pat gali padėti išlaikyti protinį budrumą ir pagerinti koncentraciją. Jis gali atgaivinti protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus limonum; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Trapioji mirtenė (lot.Melaleuca Teretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kiparisas (lot. CupressusSempervirens):

Kiparisų eterinis aliejus (angl. Cypress Oil) yra puikus pasirinkimas norint numalšinti nepageidaujamus raumenų spazmus, sumažinti nepageidaujamų bakterijų plitimą ir paskatinti sveiką kraujotaką. Aliejus užveria veido poras ir puikiai tinka naudoti veido tonikuose ir priemonėms po skutimosi, aliejuje yra gausu cheminio junginio monoterpeno, kuris yra naudingas riebiai odai.

Puikus ingredientas natūraliems dezodorantams ir produktams, kurie padeda subalansuoti riebią odą ir plaukus. Kiparisų aliejus taip pat gali padėti išlaikyti jaukumo ir švaros jausmą namuose. Rekomenduojama įtraukti į mišinius, skirtus palengvinti spazminį kosulį arba padėti atverti kvėpavimo takus lengvo astmos priepuolio metu. Kiparisų aliejus padeda giliau kvėpuoti bei kovoti su stresu.

Kiparisų aliejus švelniai stimuliuoja ir pakelia nuotaiką, idealiai tinka aromaterapijai, masažui ir sveikatingumui, suteikia kūnui ir protui energijos. Kiparisų aliejus taip pat veiksmingai slopina situacinio nerimo ir depresijos epizodus.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Cupressus sempervirens; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Penkiagyslė mirtenė (lot. MelaleucaQuinquenervia):

Niaoulio eterinis aliejus (angl. Niaouli oil) yra labai veiksmingas palaikant sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač jei jaučiamas plaučių ar sinusų užgulimas. Aliejus ne tik puikiai palaiko kvėpavimo sistemą, bet ir puikiai atjaunina odą ir gali padėti išspręsti tokias odos problemas kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Galingas ir stimuliuojantis odos valiklis, puikiai tinka jautriai odai. Taip pat gali būti puikus priedas prie aliejų mišinių, kurie kovoja su senėjimu susijusiais skausmais. Tai padeda virškinimo sistemai, kai susiduriama su dujomis, mėšlungiu ar skrandžio sutrikimais. Aliejaus antimikrobinės savybės gali padėti neleisti plisti mikrobams ir virusams, su kuriais susiduriama kasdieniame gyvenime. Be to, Niaoulio aliejus gali padėti atpalaiduoti raumenų spazmus ir sustiprinti imuninę sistemą.

Niaouli eterinis aliejus turi stresą mažinančių savybių, kurios atpalaiduoja kūną ir protą. Taip pat pasižymi nuostabiu vėsinančiu ir raminančiu poveikiu, kuris gali padėti atkurti emocinę pusiausvyrą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Melaleuca quinquenervia viridiflora; Kiti pavadinimai: Penkiagyslių mirtenių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Anyžinė ožiažolė (lot. PimpinellaAnisum):

Anyžių eterinis aliejus (angl. Anise Oil) kvapas yra labai sodrus ir stiprus. Aliejus puikiai tinka, kai norima suformuoti mišinius, mažinančius skausmą ir uždegimą bei padedančius sustiprinti virškinimo sistemą. Gali padėti sumažinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir virusų plitimą. Naudingas difuzoriaus ir inhaliatoriaus mišiniuose, kai siekiama palaikyti sveiką plaučių funkciją, ypač sergant peršalimu ar gripu. Anyžių aliejus turi priešuždegiminių savybių, taip pat gaivina, drėkina ir regeneruoja odą.

Anyžių eterinis aliejus yra šildantis ir energizuojantis eterinis aliejus, kuris gali padėti sumažinti protinį nuovargį, suteikti aiškumo ir padėti išlaikyti budrumą. Šis eterinis aliejus gali būti labai naudingas situacinio nerimo ir depresijos metu, nes gali padėti atsipalaiduoti nervų sistemai ir įkvėpti kūrybiškumui.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Pimpinella anisum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Egiptas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Kininis cinamonas (lot. CinnamomumCassia):

Kininio cinamono eterinis aliejus (angl. Cassia Oil) gydo traumas ir atjaunina veidą bei kūną, turi išskirtinį polinkį gydyti odą. Aliejus tonizuoja ir stangrina odą, sumažina raukšlių atsiradimą, normalizuoja natūralius odos riebalus, sutraukia poras ir palaiko subalansuotą, lygią veido spalvą. Aliejus taip pat padeda sumažinti mikrobų plitimą. Aliejus veikia kaip priešuždegiminis vaistas, naudingas mažoms traumoms po sporto, mėlynėms ir įbrėžimams. Puikiai palaiko kvėpavimo sistemos veiklą ir kai maišoma su levandų aliejumi, skatina gerą ir ramų miegą. Aliejus taip pat padeda suvaldyti menstruacijų skausmus ir yra veiksmingas siekiant sumažinti menopauzės karščio bangos.

Naudojant aromaterapijoje, energiją ir euforiją suteikiantis kininio cinamono aliejus yra įžeminantis ir skatina pusiausvyrą organizme, todėl yra idealus aliejus meditacijai. Galima su difuzoriumi skleisti šį aromatą šaltuoju metų laiku, aliejus suteiks šildantį jausmą ir aštrų kvapą. Kininio cinamono aliejus pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, gali būti naudojamas jausmingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Žievė, lapai ir šakelės; Sinonimai: Cinnamomum cassia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Vietnamas; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

 

 • Gvazdikėlis (lot. SyzygiumAromaticum):

Gvazdikėlių eterinis aliejus (angl. Clove Bud Oil) dažnai naudojamas palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač skausmą, susijusį su dantimis. Gvazdikėlių aliejus, tepamas ant odos praskiedus su kitais aliejais, padeda pervargusiam kūnui atsipalaiduoti ir pailsėti. Švelnus ir širdžiai mielas gvazdikėlių aliejus yra galinga namų dezinfekavimo priemonė, ypač sezoninių ligų metu, kai siekiama sumažinti bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Išsklaidytas aliejus gali palaikyti sveiką imuninę sistemą. Aliejus yra nepaprastai naudingas virškinimui, kai švelniai įmasažuojamas ant pilvo.

Gvazdikėlių aliejus ypač gerai dera su medienos, prieskonių, citrusinių vaisių, gėlių ir žolinių šeimų eteriniais aliejais. Tai gali padėti pagerinti mišinių ir kompozicijų, turinčių vaistinį ar nemalonų kvapą, aromatą. Taip pat puikiai tinka naudoti kaip namų kvapų mišinys.

Naudojant aromaterapijoje, gvazdikėlių aliejus šildo ir suteikia komfortą, kvapas taip pat laikomas afrodiziaku. Dėl savo pikantiškumo gvazdikėlių aliejus ugdo pasitikėjimą savimi sunkiais laikais ar netikėtais pereinamaisiais laikotarpiais.

Naudojama dalis: Pumpurai; Sinonimai: Syzygium aromaticum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Imbiero šaknis (lot. ZingiberOfficinale):

Imbierų eterinis aliejus (angl. Ginger Oil) yra maloniai šildantis aliejus, kuris yra naudingas masažo ir kituose aliejų mišiniuose, kurie skirti palaikyti šilumą, sveiką kraujotaką, sumažinti raumenų spazmus ir padėti suvaldyti nedidelius skausmus bei uždegimus. Imbiero aliejus taip pat vertinamas dėl savo gebėjimo padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Šis aliejus gali sustiprinti pažeistą imuninę sistemą ir padėti palaikyti tinkamą plaučių funkciją, ypač kovojant su peršalimu ar gripu. Odos priežiūroje, imbiero aliejus slopina paraudimą, pašalina bakterijas, stabdo senėjimo požymius, atkuria sveiką odos spalvą ir blizgesį.

Imbiero eterinis aliejus šildo ir stabilizuoja emociškai ir fiziškai. Šis aliejus skatina valią ir sugrąžina motyvaciją. Giliai šildančios imbiero eterinio aliejaus savybės daro jį naudingą kaip bendrą emocinio išsekimo atstatomąją priemonę, jis yra labai efektyvus atgaivinant energiją. Tai taip pat stiprus afrodiziakas ir padidina tiek vyrų, tiek moterų seksualinį susijaudinimą.

Naudojama dalis: Šakniastiebis; Sinonimai: Zingiber officinale; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

Sudėtis: Juniperus Mexicana (Cedarwood Texas), Picea Glauca (Spruce White), Abies Balsamea (Balsam Fir), Picea Mariana (Spruce Black), Citrus Reticulata (Tangerine), Citrus Sinensis (Sweet Orange), Citrus Limon (Lemon), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle), Cupressus Sempervirens (Cypress), Melaleuca Quinquenervia (Niaouli), Pimpinella Anisum (Anise), Cinnamomum Cassia (Cinnamon Cassia), Syzygium Aromaticum (Clove Bud), Zingiber Officinale (Ginger Root) eteriniai aliejai. 

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.


Rekomenduojamos prekės

-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, tamsaus medžio imitacijos
31,84 € 48,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, tamsaus medžio imitacijos
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 90 ml, apvalus, stiklinis, baltas
42,24 € 64,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 90 ml, apvalus, stiklinis, baltas
Į krepšelį
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, tulpės formos, juodas
32,49 € 49,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, tulpės formos, juodas
Į krepšelį
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, bambukas, stiklinis
45,49 € 69,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, bambukas, stiklinis
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.