Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Womanity“ sinergijos mišinį sudaro 15 prabangių eterinių aliejų. Šis neįtikėtinas mišinys gali padėti sustiprinti antioksidacines savybes, siekiant išlaikyti jaunystę, taip pat gali sumažinti įtampą nuo kasdienio streso, paskatinti mąstymą ir emocijas.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Raudonmedis (lot. Aniba Rosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Mira ( Commiphora Myrrh):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Baltasis šalavijas (lot. Salvia Apiana):

 

Raminanti ir valanti baltojo šalavijo žolė jau seniai naudojama Šiaurės Amerikos vietinių tautų ceremonijų valymo ritualuose. Baltojo šalavijo aliejus (angl. White Sage Oil)  yra puiki alternatyva šalavijo žolės deginimui tiems, kurie yra jautrūs dūmams. Jis gali būti naudojamas su difuzoriumi patalpų aplinkai išvalyti arba lašeliu įtrinti į rankas, kad dezinfekuotų ir iškrautų energiją. Baltojo šalavijo aliejus taip pat reguliariai naudojamas paremti geresnę plaučių būklę.

Dažnai naudojamas mišiniuose, siekiant išvalyti, palaikyti skausmą ir uždegimą bei skatinti odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas skatinant odos sveikatą ir spindesį. Aliejaus skausmą malšinantis poveikis gali net padėti palengvinti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų sukeliama diskomfortą. Emociškai baltasis šalavijo aliejus turi vėsinančią energiją, kuri padeda atsipalaiduoti, nuraminti nerimą ir depresiją bei pažadinti vidinę ramybę.

Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Salvia apiana Jeps.; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kartusis apelsinas (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrininė aloyzija (lot. Aloysia Citriodora):

Ryškus citrininių verbenų eterinis aliejus (angl. Lemon Verbena Essential Oil), naudojant kartu su difuzoriumi, skatina geresnę nuotaiką. Naudojamas kaip rankų ir kojų balzamų ir kūno miglos sudedamoji dalis arba natūraliuose parfumerijos gaminiuose suteikti citrusinio ryškumo ir žvilgesio. Dėl antispazminių ir analgetinių savybių citrininių verbenų aliejus yra veiksmingas mažiems kasdienio gyvenimo skausmams palengvinti. Tai taip pat yra veiksminga skatiniti sveikesnę virškinimo sistemą ir gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Citrininės verbenos eterinio aliejaus sudėtyje yra gausu cheminės medžiagos citralo, kurio dėka, jis puikiai pašalina nepageidaujamą bakterijų, grybelių ir virusų plitimą. Aliejus taip pat gali padėti paremti susilpnėjusią imuninę sistemą ir sumažinti peršalimo padarinius bei palengvinti gripo simptomus. Odos priežiūros reikmėms jis labiau tinka riebiai odai. Tai veiksminga antibakterinė ir antimikrobinė medžiaga, apsauganti ir nuo infekcijų.

Naudojant aromaterapijoje, citrininių verbenų aliejus gali padėti sumažinti nerimą ir depresiją. Dėl raminamųjų ir afrodiziako savybių jis padeda atpalaiduoti protą ir pagerinti nuotaiką, taip pat turi raminantį poveikį nervų sistemai.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Aloysia citrodora, Lippia citriodora Kunth, Aloysia triphylla Britton; Kiti pavadinimai: citrininė aloyza; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Marokas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos, fiksatorius.

 

 • Trapioji mirtenė (lot. Melaleuca Teretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Ispaninis šalavijas (lot. Salvia lavandulifolia):

Malšinantis nerimą, įtampą ir stresą, šalavijų levandinių eterinis aliejus (angl. Spanish Sage Oil) labai ramina, atpalaiduoja įtemptus, skausmingus raumenis ir spazmus bei gali veiksmingai sumažinti skausmą, susijusį su migrena. Aliejus buvo mokslinių tyrimų objektas ir įrodyta, kad jis turi poveikį smegenų sričiai, kuri atsakinga už pažinimą. Tyrimai taip pat parodė, kad pacientams, sergantiems Alzheimerio liga, šalavijų levandinių aliejaus turi teigiamą poveikį.

Ispaniškas šalavijų aliejus padeda subalansuoti riebalų gamybą ir yra veiksmingas bei švelnus antiseptikas, dėl šių savybių, dažniausiai naudojamas odos priežiūrai. Antimikrobinės ir antibakterinės savybės aliejuje yra naudingos odai, kenčiančiai nuo spuogų, riebalų pertekliaus ir pleiskanų. Garinant aliejų, padeda kovoti su peršalimu ir gripu dėl savo atsikosėjimą skatinančio poveikio, padedančio atlaisvinti kvėpavimo takus. Ispanijos žmonės šį eterinį aliejų laiko savo vaistu nuo visų ligų, nuo peršalimo ir gripo, raumenų skausmų, plaukų slinkimo iki egzemos ir dermatito gydymo.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Salvia lavandulifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Žalioji citrina (lot. Citrus x Latifolia):

Persų laimų eterinis aliejus (angl. Persian Lime Oil) dažniausiai naudojamas maisto ir gėrimų pramonėje bei kuriant kvepalus. Citrusinio kvapo aliejus yra dažnas ingredientas, pridedamas prie buitinių valiklių, ploviklių, muilo ir kitų grožio produktų. Galima tepti ant odos paviršiaus, norint nuslopinti odos sudirginimą ir vabzdžių įkandimus. Tinkamai atskiedus, šis aliejus gali padėti pašalinti riebalų perteklių iš odos ir sumažinti spuogų žalą. Gaivinantis poveikis skatina jaunatvišką išvaizdą ir gali padėti pašviesinti tamsias odos dėmes. Persų laimų aliejus gali būti naudojamas skatinti gaivesnį kvėpavimą, suteikti jėgų ir sustiprina šaltuoju ir gripo sezonu.

Naudojamas aromaterapijoje, dėl gaivaus ir stimuliuojančio efekto ir savo valomųjų savybių. Gali padėti sumažinti nerimo ir depresijos epizodus. Šis eterinis aliejus, kaip ir daugelis citrusinių aliejų, yra paguodžiantis ir pažįstamas, puikiai nuteikiantis ir gaivinantis. Aliejus atneša šilumą ir šviesą protui, kūnui ir dvasiai. Jis veiksmingai veikia nuo uodų ir vabalų, nes vabzdžiai neigiamai reaguoja į citrusinių vaisių kvapus ir jų vengia.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus x latifolia, Citrus latifolia Tanaka, Citrus aurantiifolia latifolia Tanaka; Kiti pavadinimai: Persų citrinmedžių aliejus; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Meksika; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis kanaris (lot. Canarium Luzonicum):

Kvapiųjų kanarių eterinis aliejus (angl. Elemi Oil) jau nuo senų laikų taikomas medicinoje ir kosmetikoje. Buvo paplitęs senovės Egipte, Artimuosiuose Rytuose, o vėliau ir visoje Europoje. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių veiklą, ypač naudingas, jei sunku susidoroti su spazminiu kosuliu ar apsunkintu kvėpavimu. Maitina ir atkuria odos paviršių. Kaip ir daugelis iš sakų išgaunamų aliejų, turi būdingus bruožus, tokius kaip kraujotakos gerinimas, naujos odos ir plaukų augimo skatinimas, drėkinimas bei infekcijų prevencija. Be to, šis aliejus turi antihistamininį poveikį, kuris padeda organizmui palaikyti sveiką reakciją į galimus alergenus. Dėl didelio antioksidantų kiekio, kvapiųjų kanarių aliejus slopina oksidaciją, taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų, kurių daroma žala atsiranda dėl streso ir aplinkos taršos.

Aromaterapijoje kvapiųjų kanarių aliejus pasižymi stipriomis raminančiomis ir įžeminančiomis savybėmis, skatindamas emocinę pusiausvyrą. Kai aliejus naudojamas su difuzoriumi, jis turi savybių, kurios padeda palaikyti ramų nakties miegą ir skatina atpalaiduojančią atmosferą. Jis gali naudingai paveikti psichinį susikaupimą ir padeda nuslopinti išsekimą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Canarium luzonicum, Canarium commune; Kiti pavadinimai: Elemi aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Filipinai; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės perinančios į viršutines, geras fiksatorius.

 

 • Kvapusis citrinmedis (lot. Citrus Junos):

Kvapiųjų mandarinų eterinis aliejus (angl. Yuzu Oil) yra puikus pasirinkimas, kai norima padėti pagerinti imuninę sistemą, sumažinti skausmą ir uždegimą ar nuraminti raumenų spazmus. Populiarus Japonų liaudies medicinoje, kvapiųjų mandarinų aliejus palaiko sveiką plaučių funkciją ir turi galingą antibakterinį poveikį, todėl jis veiksmingas nuo peršalimo ir gripo. Dažnai naudojamas veido ir kūno valymo priemonėse dėl savo gryninančių savybių ir malonaus kvapo. Aliejus skatina jaunatviškesnę odos išvaizdą, mažina raukšlių atsiradimą, išlygina nevienodą pigmentaciją ir suteikia odai prarastą elastingumą.

Raminantis protą ir gaivinantis kūną, aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje. Dėl malonaus kvapiųjų mandarinų aromato jis yra tinkamas difuzorių mišiniams, skirtiems sumažinti nerimą, depresiją ir nervingumą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus junos; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Japonija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Ciberžolė (lot. Curcuma Zeodaria):

Geltonosios ciberžolės eterinis aliejus (angl. Zeodaria Oil) žinomas dėl savo gydomojo poveikio virškinimo sistemai, naudojamas virškinimo sutrikimams, mažinti pilvo putimą, gydyti dieglius ir skrandžio opas. Tepant geltonosios ciberžolės aliejų ant odos, skatinama geresnė kraujotaka. Dažnai ingredientas masažo mišiniuose dėl savo savybių, kurios malšina raumenų ir artrito sukeliamus skausmus. Kai aliejus naudojamas su difuzoriu, jis gali numalšinti pykinimą. Dėl savo stipraus ir šilto aromato jis puikiai tinka kaip priedas į namus įnešti saldaus ir malonaus kvapo bei pusiausvyros jausmo.

Geltonosios ciberžolės aliejus stimuliuoja ir gali padėti įgyti aiškumo ir perspektyvos. Tai suteikia komfortą nervų sistemai, ypač kai susiduriama su situaciniu nerimu ar depresija. Tai taip pat stiprus afrodiziakas, plačiai naudojamas seksualinės sveikatos reikmėms.

Naudojama dalis: Šakniastiebis; Sinonimai: Curcuma zeodaria; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Nepalas; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mėlynoji kraujažolė (lot. Achillea Millefoliu):

Kraujažolių aliejus (angl. Yarrow Oil) yra gerai žinomas dėl uždegimo mažinimo ir yra puikus pasirinkimas daugeliui skausmingų uždegiminių ligų gydymui. Šis eterinis aliejus taip pat tinka odos palaikymui, jis vėsina ir suteikia atgaivos pojūtį, kai kovojama prieš odą dirginančias problemas, tokias kaip egzema, bėrimai, vabzdžių įkandimai ir nudegimai. Aliejus yra astringentas, tad puikiai tinka riebiai ar spuoguotai odai. Kraujažolių aliejus taip pat padeda numalšinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Aliejus padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, suvaldyti skysčių kaupimasi ir sušvelninti alergines reakcijas.

Kraujažolių eterinis aliejus gydo ir pakelia emociškai bei energingai. Šis aliejus gali padėti išgydyti emocines traumas ir dažnai naudojamas siekiant padėti atsikratyti nuslopinto pykčio ir produktyviai jį įveikti. Kraujažolių aliejus yra patrauklus pasirinkimas papildyti eterinių aliejų formuluotes, skirtas skatinti taikų požiūrį, palaikyti pasitikėjimą ir stabilumą.

Naudojama dalis: Žydinčios viršūnės; Sinonimai: Achillea millefolium; Kiti pavadinimai: Mėlynasis kraujažolių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Baltasis pipiras (lot. Piper Nigrum):

Baltųjų pipirų eterinis aliejus (angl. White Pepper Oil) remia virškinimo sistemos veiklą, taip pat yra veiksminga priemonė, padedanti sumažinti nepageidaujamų bakterijų plitimą, taip pat padeda numalšinti nedidelį skausmą ir uždegimą. Šis aliejus yra naudingas, kai siekiama skatinti sveiką plaučių sistemą ir tinkamą kraujotaką. Baltųjų pipirų aliejus dažnai naudojamas, kai norima suteikti raminančio komforto skausmingiems, pervargusiems raumenims. Maišant kartu su masažo aliejais, aliejaus raminančios savybės padeda atsipalaiduoti, aliejaus šildantis poveikis yra naudinga parama sportininkams, jogos entuziastams ir tiems, kurie yra labai fiziškai aktyvūs.

Aromaterapijoje baltųjų pipirų eterinis aliejus yra vertinga priemonė, kai žmogus patiria psichinį nuovargį, energijos stoką ir situacinę depresiją. Taip pat gali padėti sumažinti baimės jausmą ir paskatinti imtis pokyčių. Profesionaliai sumaišytas su kitais eteriniais aliejais, baltųjų pipirų aliejus gali tapti veiksmingu afrodiziaku.

Naudojama dalis: Prinokusi pipiro uoga; Sinonimai: Piper Nigrum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Vaistinė šventagaršvė (lot. Angelica Archangelica):

Šventagaršvių eterinis aliejus (angl. Angelica Root Oil) yra žinomas dėl savo kvapo natūralioje parfumerijoje ir plačiai naudojamas asmeninės priežiūros reikmėms. Aromatas yra nepaprastai tankus ir atkaklus, todėl dažniausiai naudojamas kaip pamatinė nata ir veikia kaip natūralus fiksatorius. Aliejus naudojamas ne tik natūralioje parfumerijoje, turi veiksmingų savybių, kurios padeda kovoti su skausmu ir uždegimu, raumenų spazmais bei bakterijų, grybelių ar virusų plitimu. Taip pat gali padėti atnaujinti išblukusią, užsikimšusia odą, užtikrindamas sveiką mikrobų pusiausvyrą. Šis universalus aliejus padeda detoksikacijos procesui ir yra naudojamas dėl sustiprinančio poveikio kvėpavimo funkcijai.

Šventagaršvių eterinis aliejus emociškai šildo ir įkvepia. Aliejus gali padėti skatinti pusiausvyrą ir ramybę, ypač situacinio nerimo ir depresijos metu. Savo giliu, įžeminančiu aromatu šventagaršvių aliejus taip pat yra puikus pasirinkimas palaikant gilų, ramų miegą. Šis eterinis aliejus taip pat turi afrodiziako savybių ir gali būti naudojamas geismingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Angelica archangelica L., Archangelica officinalis Hoffm., Angelica officinalis Moench; Kiti pavadinimai: Vaistinė šventagaršvė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

 

Sudėtis: Aniba Rosaeodora (Rosewood)*, Oenothera Biennis (Evening Primrose), Citrus Aurantium var. Amara (Neroli)*, Camellia Sinensis (Camellia), Commiphora Myrrha (Myrrh)*, Crocus Sativus (Saffron) Macerate, Salvia Apiana (White Sage)*, Argania Spinosa (Argan), Citrus Aurantium var. Amara (Orange Bitter)*, Santalum Album (Sandalwood), Aloysia Citriodora (Lemon Verbena)*, Prunus Armeniaca (Apricot), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle)*, Withania Somnifera (Ashwagandha), Arnica Montana (Arnica) Macerate, Salvia Lavandulifolia (Spanish Sage)*, Simmondsia Chinensis (Jojoba), Citrus x Latifolia (Lime)*, Bacopa Monnieri (Brahmi), Canarium Luzonicum (Elemi)*, Citrus Junos (Yuzu)*, Curcuma Zeodaria (Zeodaria)*, Achillea Millefolium (Yarrow Blue)*, Piper Nigrum (White Pepper)*, Angelica Archangelica (Angelica).

 

Naudojimo instrukcija: tepkite tiesiai ant odos. Tinkamas naudoti ant riešo, krūtinės, smilkinio, delnų ar pėdų, už ausų. Mažas hermetiškas buteliukas lengvai telpa į rankinę ar kišenę, taigi visada galėsite nešiotis kartu su savimi.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Pasirinkite pakuotę
-20%
Naujiena
15,99 €
19,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Womanity“ sinergijos mišinį sudaro 15 prabangių eterinių aliejų. Šis neįtikėtinas mišinys gali padėti sustiprinti antioksidacines savybes, siekiant išlaikyti jaunystę, taip pat gali sumažinti įtampą nuo kasdienio streso, paskatinti mąstymą ir emocijas.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Raudonmedis (lot. Aniba Rosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Mira ( Commiphora Myrrh):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Baltasis šalavijas (lot. Salvia Apiana):

 

Raminanti ir valanti baltojo šalavijo žolė jau seniai naudojama Šiaurės Amerikos vietinių tautų ceremonijų valymo ritualuose. Baltojo šalavijo aliejus (angl. White Sage Oil)  yra puiki alternatyva šalavijo žolės deginimui tiems, kurie yra jautrūs dūmams. Jis gali būti naudojamas su difuzoriumi patalpų aplinkai išvalyti arba lašeliu įtrinti į rankas, kad dezinfekuotų ir iškrautų energiją. Baltojo šalavijo aliejus taip pat reguliariai naudojamas paremti geresnę plaučių būklę.

Dažnai naudojamas mišiniuose, siekiant išvalyti, palaikyti skausmą ir uždegimą bei skatinti odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas skatinant odos sveikatą ir spindesį. Aliejaus skausmą malšinantis poveikis gali net padėti palengvinti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų sukeliama diskomfortą. Emociškai baltasis šalavijo aliejus turi vėsinančią energiją, kuri padeda atsipalaiduoti, nuraminti nerimą ir depresiją bei pažadinti vidinę ramybę.

Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Salvia apiana Jeps.; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kartusis apelsinas (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrininė aloyzija (lot. Aloysia Citriodora):

Ryškus citrininių verbenų eterinis aliejus (angl. Lemon Verbena Essential Oil), naudojant kartu su difuzoriumi, skatina geresnę nuotaiką. Naudojamas kaip rankų ir kojų balzamų ir kūno miglos sudedamoji dalis arba natūraliuose parfumerijos gaminiuose suteikti citrusinio ryškumo ir žvilgesio. Dėl antispazminių ir analgetinių savybių citrininių verbenų aliejus yra veiksmingas mažiems kasdienio gyvenimo skausmams palengvinti. Tai taip pat yra veiksminga skatiniti sveikesnę virškinimo sistemą ir gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Citrininės verbenos eterinio aliejaus sudėtyje yra gausu cheminės medžiagos citralo, kurio dėka, jis puikiai pašalina nepageidaujamą bakterijų, grybelių ir virusų plitimą. Aliejus taip pat gali padėti paremti susilpnėjusią imuninę sistemą ir sumažinti peršalimo padarinius bei palengvinti gripo simptomus. Odos priežiūros reikmėms jis labiau tinka riebiai odai. Tai veiksminga antibakterinė ir antimikrobinė medžiaga, apsauganti ir nuo infekcijų.

Naudojant aromaterapijoje, citrininių verbenų aliejus gali padėti sumažinti nerimą ir depresiją. Dėl raminamųjų ir afrodiziako savybių jis padeda atpalaiduoti protą ir pagerinti nuotaiką, taip pat turi raminantį poveikį nervų sistemai.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Aloysia citrodora, Lippia citriodora Kunth, Aloysia triphylla Britton; Kiti pavadinimai: citrininė aloyza; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Marokas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos, fiksatorius.

 

 • Trapioji mirtenė (lot. Melaleuca Teretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Ispaninis šalavijas (lot. Salvia lavandulifolia):

Malšinantis nerimą, įtampą ir stresą, šalavijų levandinių eterinis aliejus (angl. Spanish Sage Oil) labai ramina, atpalaiduoja įtemptus, skausmingus raumenis ir spazmus bei gali veiksmingai sumažinti skausmą, susijusį su migrena. Aliejus buvo mokslinių tyrimų objektas ir įrodyta, kad jis turi poveikį smegenų sričiai, kuri atsakinga už pažinimą. Tyrimai taip pat parodė, kad pacientams, sergantiems Alzheimerio liga, šalavijų levandinių aliejaus turi teigiamą poveikį.

Ispaniškas šalavijų aliejus padeda subalansuoti riebalų gamybą ir yra veiksmingas bei švelnus antiseptikas, dėl šių savybių, dažniausiai naudojamas odos priežiūrai. Antimikrobinės ir antibakterinės savybės aliejuje yra naudingos odai, kenčiančiai nuo spuogų, riebalų pertekliaus ir pleiskanų. Garinant aliejų, padeda kovoti su peršalimu ir gripu dėl savo atsikosėjimą skatinančio poveikio, padedančio atlaisvinti kvėpavimo takus. Ispanijos žmonės šį eterinį aliejų laiko savo vaistu nuo visų ligų, nuo peršalimo ir gripo, raumenų skausmų, plaukų slinkimo iki egzemos ir dermatito gydymo.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Salvia lavandulifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Žalioji citrina (lot. Citrus x Latifolia):

Persų laimų eterinis aliejus (angl. Persian Lime Oil) dažniausiai naudojamas maisto ir gėrimų pramonėje bei kuriant kvepalus. Citrusinio kvapo aliejus yra dažnas ingredientas, pridedamas prie buitinių valiklių, ploviklių, muilo ir kitų grožio produktų. Galima tepti ant odos paviršiaus, norint nuslopinti odos sudirginimą ir vabzdžių įkandimus. Tinkamai atskiedus, šis aliejus gali padėti pašalinti riebalų perteklių iš odos ir sumažinti spuogų žalą. Gaivinantis poveikis skatina jaunatvišką išvaizdą ir gali padėti pašviesinti tamsias odos dėmes. Persų laimų aliejus gali būti naudojamas skatinti gaivesnį kvėpavimą, suteikti jėgų ir sustiprina šaltuoju ir gripo sezonu.

Naudojamas aromaterapijoje, dėl gaivaus ir stimuliuojančio efekto ir savo valomųjų savybių. Gali padėti sumažinti nerimo ir depresijos epizodus. Šis eterinis aliejus, kaip ir daugelis citrusinių aliejų, yra paguodžiantis ir pažįstamas, puikiai nuteikiantis ir gaivinantis. Aliejus atneša šilumą ir šviesą protui, kūnui ir dvasiai. Jis veiksmingai veikia nuo uodų ir vabalų, nes vabzdžiai neigiamai reaguoja į citrusinių vaisių kvapus ir jų vengia.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus x latifolia, Citrus latifolia Tanaka, Citrus aurantiifolia latifolia Tanaka; Kiti pavadinimai: Persų citrinmedžių aliejus; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Meksika; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis kanaris (lot. Canarium Luzonicum):

Kvapiųjų kanarių eterinis aliejus (angl. Elemi Oil) jau nuo senų laikų taikomas medicinoje ir kosmetikoje. Buvo paplitęs senovės Egipte, Artimuosiuose Rytuose, o vėliau ir visoje Europoje. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių veiklą, ypač naudingas, jei sunku susidoroti su spazminiu kosuliu ar apsunkintu kvėpavimu. Maitina ir atkuria odos paviršių. Kaip ir daugelis iš sakų išgaunamų aliejų, turi būdingus bruožus, tokius kaip kraujotakos gerinimas, naujos odos ir plaukų augimo skatinimas, drėkinimas bei infekcijų prevencija. Be to, šis aliejus turi antihistamininį poveikį, kuris padeda organizmui palaikyti sveiką reakciją į galimus alergenus. Dėl didelio antioksidantų kiekio, kvapiųjų kanarių aliejus slopina oksidaciją, taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų, kurių daroma žala atsiranda dėl streso ir aplinkos taršos.

Aromaterapijoje kvapiųjų kanarių aliejus pasižymi stipriomis raminančiomis ir įžeminančiomis savybėmis, skatindamas emocinę pusiausvyrą. Kai aliejus naudojamas su difuzoriumi, jis turi savybių, kurios padeda palaikyti ramų nakties miegą ir skatina atpalaiduojančią atmosferą. Jis gali naudingai paveikti psichinį susikaupimą ir padeda nuslopinti išsekimą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Canarium luzonicum, Canarium commune; Kiti pavadinimai: Elemi aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Filipinai; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės perinančios į viršutines, geras fiksatorius.

 

 • Kvapusis citrinmedis (lot. Citrus Junos):

Kvapiųjų mandarinų eterinis aliejus (angl. Yuzu Oil) yra puikus pasirinkimas, kai norima padėti pagerinti imuninę sistemą, sumažinti skausmą ir uždegimą ar nuraminti raumenų spazmus. Populiarus Japonų liaudies medicinoje, kvapiųjų mandarinų aliejus palaiko sveiką plaučių funkciją ir turi galingą antibakterinį poveikį, todėl jis veiksmingas nuo peršalimo ir gripo. Dažnai naudojamas veido ir kūno valymo priemonėse dėl savo gryninančių savybių ir malonaus kvapo. Aliejus skatina jaunatviškesnę odos išvaizdą, mažina raukšlių atsiradimą, išlygina nevienodą pigmentaciją ir suteikia odai prarastą elastingumą.

Raminantis protą ir gaivinantis kūną, aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje. Dėl malonaus kvapiųjų mandarinų aromato jis yra tinkamas difuzorių mišiniams, skirtiems sumažinti nerimą, depresiją ir nervingumą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus junos; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Japonija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Ciberžolė (lot. Curcuma Zeodaria):

Geltonosios ciberžolės eterinis aliejus (angl. Zeodaria Oil) žinomas dėl savo gydomojo poveikio virškinimo sistemai, naudojamas virškinimo sutrikimams, mažinti pilvo putimą, gydyti dieglius ir skrandžio opas. Tepant geltonosios ciberžolės aliejų ant odos, skatinama geresnė kraujotaka. Dažnai ingredientas masažo mišiniuose dėl savo savybių, kurios malšina raumenų ir artrito sukeliamus skausmus. Kai aliejus naudojamas su difuzoriu, jis gali numalšinti pykinimą. Dėl savo stipraus ir šilto aromato jis puikiai tinka kaip priedas į namus įnešti saldaus ir malonaus kvapo bei pusiausvyros jausmo.

Geltonosios ciberžolės aliejus stimuliuoja ir gali padėti įgyti aiškumo ir perspektyvos. Tai suteikia komfortą nervų sistemai, ypač kai susiduriama su situaciniu nerimu ar depresija. Tai taip pat stiprus afrodiziakas, plačiai naudojamas seksualinės sveikatos reikmėms.

Naudojama dalis: Šakniastiebis; Sinonimai: Curcuma zeodaria; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Nepalas; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mėlynoji kraujažolė (lot. Achillea Millefoliu):

Kraujažolių aliejus (angl. Yarrow Oil) yra gerai žinomas dėl uždegimo mažinimo ir yra puikus pasirinkimas daugeliui skausmingų uždegiminių ligų gydymui. Šis eterinis aliejus taip pat tinka odos palaikymui, jis vėsina ir suteikia atgaivos pojūtį, kai kovojama prieš odą dirginančias problemas, tokias kaip egzema, bėrimai, vabzdžių įkandimai ir nudegimai. Aliejus yra astringentas, tad puikiai tinka riebiai ar spuoguotai odai. Kraujažolių aliejus taip pat padeda numalšinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Aliejus padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, suvaldyti skysčių kaupimasi ir sušvelninti alergines reakcijas.

Kraujažolių eterinis aliejus gydo ir pakelia emociškai bei energingai. Šis aliejus gali padėti išgydyti emocines traumas ir dažnai naudojamas siekiant padėti atsikratyti nuslopinto pykčio ir produktyviai jį įveikti. Kraujažolių aliejus yra patrauklus pasirinkimas papildyti eterinių aliejų formuluotes, skirtas skatinti taikų požiūrį, palaikyti pasitikėjimą ir stabilumą.

Naudojama dalis: Žydinčios viršūnės; Sinonimai: Achillea millefolium; Kiti pavadinimai: Mėlynasis kraujažolių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Baltasis pipiras (lot. Piper Nigrum):

Baltųjų pipirų eterinis aliejus (angl. White Pepper Oil) remia virškinimo sistemos veiklą, taip pat yra veiksminga priemonė, padedanti sumažinti nepageidaujamų bakterijų plitimą, taip pat padeda numalšinti nedidelį skausmą ir uždegimą. Šis aliejus yra naudingas, kai siekiama skatinti sveiką plaučių sistemą ir tinkamą kraujotaką. Baltųjų pipirų aliejus dažnai naudojamas, kai norima suteikti raminančio komforto skausmingiems, pervargusiems raumenims. Maišant kartu su masažo aliejais, aliejaus raminančios savybės padeda atsipalaiduoti, aliejaus šildantis poveikis yra naudinga parama sportininkams, jogos entuziastams ir tiems, kurie yra labai fiziškai aktyvūs.

Aromaterapijoje baltųjų pipirų eterinis aliejus yra vertinga priemonė, kai žmogus patiria psichinį nuovargį, energijos stoką ir situacinę depresiją. Taip pat gali padėti sumažinti baimės jausmą ir paskatinti imtis pokyčių. Profesionaliai sumaišytas su kitais eteriniais aliejais, baltųjų pipirų aliejus gali tapti veiksmingu afrodiziaku.

Naudojama dalis: Prinokusi pipiro uoga; Sinonimai: Piper Nigrum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Vaistinė šventagaršvė (lot. Angelica Archangelica):

Šventagaršvių eterinis aliejus (angl. Angelica Root Oil) yra žinomas dėl savo kvapo natūralioje parfumerijoje ir plačiai naudojamas asmeninės priežiūros reikmėms. Aromatas yra nepaprastai tankus ir atkaklus, todėl dažniausiai naudojamas kaip pamatinė nata ir veikia kaip natūralus fiksatorius. Aliejus naudojamas ne tik natūralioje parfumerijoje, turi veiksmingų savybių, kurios padeda kovoti su skausmu ir uždegimu, raumenų spazmais bei bakterijų, grybelių ar virusų plitimu. Taip pat gali padėti atnaujinti išblukusią, užsikimšusia odą, užtikrindamas sveiką mikrobų pusiausvyrą. Šis universalus aliejus padeda detoksikacijos procesui ir yra naudojamas dėl sustiprinančio poveikio kvėpavimo funkcijai.

Šventagaršvių eterinis aliejus emociškai šildo ir įkvepia. Aliejus gali padėti skatinti pusiausvyrą ir ramybę, ypač situacinio nerimo ir depresijos metu. Savo giliu, įžeminančiu aromatu šventagaršvių aliejus taip pat yra puikus pasirinkimas palaikant gilų, ramų miegą. Šis eterinis aliejus taip pat turi afrodiziako savybių ir gali būti naudojamas geismingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Angelica archangelica L., Archangelica officinalis Hoffm., Angelica officinalis Moench; Kiti pavadinimai: Vaistinė šventagaršvė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

 

Sudėtis: Aniba Rosaeodora (Rosewood)*, Oenothera Biennis (Evening Primrose), Citrus Aurantium var. Amara (Neroli)*, Camellia Sinensis (Camellia), Commiphora Myrrha (Myrrh)*, Crocus Sativus (Saffron) Macerate, Salvia Apiana (White Sage)*, Argania Spinosa (Argan), Citrus Aurantium var. Amara (Orange Bitter)*, Santalum Album (Sandalwood), Aloysia Citriodora (Lemon Verbena)*, Prunus Armeniaca (Apricot), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle)*, Withania Somnifera (Ashwagandha), Arnica Montana (Arnica) Macerate, Salvia Lavandulifolia (Spanish Sage)*, Simmondsia Chinensis (Jojoba), Citrus x Latifolia (Lime)*, Bacopa Monnieri (Brahmi), Canarium Luzonicum (Elemi)*, Citrus Junos (Yuzu)*, Curcuma Zeodaria (Zeodaria)*, Achillea Millefolium (Yarrow Blue)*, Piper Nigrum (White Pepper)*, Angelica Archangelica (Angelica).

 

Naudojimo instrukcija: tepkite tiesiai ant odos. Tinkamas naudoti ant riešo, krūtinės, smilkinio, delnų ar pėdų, už ausų. Mažas hermetiškas buteliukas lengvai telpa į rankinę ar kišenę, taigi visada galėsite nešiotis kartu su savimi.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.


Rekomenduojamos prekės

Kalėdos
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, baltas
34,29 € 48,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, baltas
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
-30% M-PETS Šunų žaislas atletika lateksinis, 8x8x11.5 cm
3,49 € 4,99 €
M-PETS Šunų žaislas atletika lateksinis, 8x8x11.5 cm
Į krepšelį
Kalėdos
P.LOUNGE Gyvūnų guolis 45 cm, L
35,69 € 50,99 €
P.LOUNGE Gyvūnų guolis 45 cm, L
Į krepšelį
Naujiena HIPPIE PET Šunų žaislas, Dinozauras, raudonas, 19x12x3 cm
4,99 €
HIPPIE PET Šunų žaislas, Dinozauras, raudonas, 19x12x3 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.