Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Į iškylą gamtoje – kartu su augintiniu!

2019-05-15
Į iškylą gamtoje – kartu su augintiniu!
Kai diena lepina šiltu oru, pats smagiausias dalykas – laiką leisti gamtoje. Tai itin patinka ir šunims. Jei į iškylą susiruošėte kartu su augintiniu, pasirūpinkite tinkamomis priemonėmis, kad poilsis gamtoje būtų malonus.
Kelionės metu labai svarbu užtikrinti gyvūno saugumą.
 
Tad jei keliausite automobiliu, jūsų augintiniui prireiks transportavimo dėžės ar specialaus narvo. Galima naudoti ir specialias petnešas su reguliuojamo ilgio diržu, kuris yra segamas automobilyje į saugos diržų jungtį. Norėdami apsaugoti nuo purvo, sėdynes galite uždengti specialiu uždangalu.
Jei į gamtą keliausite dviračiais, rekomenduojame ant galinės sėdynės pritvirtinti specialų krepšį. Taip augintinis ne tik bus saugus, bet ir galės stebėti aplinką patogiai įsitaisęs.
Jei keliaujate pėsčiomis, augintinį galite nešti specialiame medžiaginiame krepšyje. Jų savo asortimente turime pačių įvairiausių dizainų, pačių madingiausių spalvų.
 
Ko reikia nepamiršti keliaujant su augintiniu į gamtą?
 
Labai svarbus dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį vykstant su augintiniui į gamtą, – tai apsauga nuo erkių. Ultragarsiniai pakabukai – patogi erkes atbaidanti priemonė. Juos galite išsirinkti ne tik šunims ir katėms, bet ir sau, kadangi KIKA parduotuvėse prekiaujama ir žmonėms skirtais ultragarsiniais pakabukais nuo erkių. Taip pat savo augintiniui galite naudoti antiparazitinius antkaklius, lašiukus arba purškalus, apsaugančius nuo erkių. 
 
Ką pasiimti, kad augintinis neišalktų?
 
Jei augintinis išalktų, su savimi turėkite būtent jam skirto maisto – skanėstų ar konservuoto pašaro. Konservai sunormuoti mažomis porcijomis, tad gamtoje tai itin patogu.
 
Iškylų metu jokiu būdu nemaitinkite augintinių šašlykais, dešrelėmis. Toks žmonių itin mėgstamas maistas netinka gyvūnų skrandžiams, jis gali sukelti infekcijas ir kitus sveikatos sutrikimus.
 
Taip pat pasirūpinkite, kad augintinis turėtų vandens. Pasiimkite su savimi specialią gertuvę vandeniui.
 
Kokių papildomų daiktų gali prireikti?
 
Pasivaikščiojimams gamtoje geriausia rinktis automatinius pavadėlius, kurių ilgis – 5 metrai. Taip augintinis turės daugiau laisvės.
 
Jei pasitikite savo augintiniu ir norite jį paleisti be pavadėlio, pasirūpinkite, kad gyvūnas turėtų antkaklį su pakabuku, kur būtų nurodytas jūsų telefono numeris, adresas.
 
Jei diena vėsesnė, augintinį aprenkite šiltesniu rūbeliu.
 
Kaip pramogauti gamtoje?
 
Fizinis aktyvumas keturkojui yra labai svarbus, tad lauke galite pažaisti įvairių žaidimų. Šunims labai patinka kamuoliukų, lėkščių gaudymas.
Rimtesnėms treniruotėms rekomenduojame rinktis specialius barjerus, tunelius, žiedus.
 
SVARBU:
 
Būdami gamtoje nepamirškite pasirūpinti savo augintiniu visapusiškai. Būtinai su savimi turėkite specialių maišelių šunelio ekskrementams surinkti. Taip ne tik pasirūpinsite gamtos apsauga, bet ir parodysite atsakingo šeimininko pavyzdį kitiems!
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!