Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Parama Ukrainos augintiniams

KIKA įmonių grupės misija visada buvo - užtikrinti, kad visi pasaulio augintiniai galėtų maitintis subalansuotu ir aukščiausios kokybės pašaru. Būtent todėl prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje mes susitelkėme į pagalbą nukentėjusiems keturkojams, siekdami padėti jiems visais įmanomais būdais. 

 

KIKA įmonių grupė savo lėšomis jau yra suteikusi ir į Ukrainą išsiuntusi Lietuvoje, AKVATERA LT, UAB, pagaminto aukščiausios kokybės sauso pašaro paramą už daugiau nei 100 000 eurų. Džiaugiamės, kad parama pasiekė net 14 Ukrainos miestų, kurių tarpe net karštieji taškai, tokie kaip Kijevas, Odesa bei Charkovas. Šią paramą visiems išalkusiems ir kasdien kovojantiems už savo gyvybę keturkojams išskirstė šalies viduje susibūrusi savanorių komanda. Ši komanda kasdien rizikuodami savo gyvybėmis automobiliais, furgonais ar traukiniais pristato paramą badaujantiems, išsigandusiems, sukrėstiems augintiniams. 

 

KIKA mažmenos tinkle, kurį sudaro 117 KIKA parduotuvių: 70 Lietuvoje ir 47 Estijoje, suteikėme paramą daugiau nei 1000 sieną su augintiniais kirtusiems Ukrainos piliečiams. Parduotuvėse pabėgėliai galėjo atsiimti svarbiausias prekes – Super Premium kokybės pašarą bei kraiką katėms. Atvykus į parduotuvę jiems buvo suteikiama nemokama konsultacija visais augintinio priežiūros ir sveikatos klausimais, o Lietuvoje KIKA vet. kabinetuose keturkojams atliktos nemokamos vakcinacijos nuo pasiutligės ir ženklinimas mikročipu.  

 

Tačiau, nors 1000 augintinių, kuriems padėjome yra tikrai džiuginantis skaičius, mes žinome kad yra dar milijonai tokių, kurie liko Ukrainoje ir jiems žūtbūt reikia pagalbos. Todėl paramą tęsiame, veikdami dar platesniu mastu. 

 

Įsteigtas Janitos ir Tauro Plungių labdaros ir paramos fondas, kuriuo galėsime teikti ilgalaikę paramą Ukrainoje esantiems kinologijos ir felinologijos klubams, gyvūnų prieglaudoms ir pavieniams keturkojams.  

 

Kviečiame prisidėti visus Lietuvos augintinių šeimininkus, gyvūnų mylėtojus savo auka. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras yra reikalingas nuo karo nukentėjusiems Ukrainos keturkojams. 

 

Atminkite, kiekvienas geras darbas – nenueina perniek. Už gerus darbus mums visada bus atlyginta. 

 

Aukoti Janitos ir Tauro Plungių labdaros ir paramos fondui galite: 

 

Kaip skirti 1,2% GPM?  

  • Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę  https://bit.ly/Elektroninio_deklaravimo_sistema  
  • Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“.  
  • Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“.  
  • Užpildykite formą.  

 

Mūsų rekvizitai:  

JANITOS IR TAURO PLUNGIŲ LABDAROS IR PARAMOS FONDAS  

ADRESAS: ROMAINIŲ 61B, KAUNAS, LITHUANIA  

SWIFT KODAS: HABALT22  

SĄSKAITOS NR. (IBAN): LT077300010171322494  

BANKAS: SWEDBANK, AB  

ADRESAS: KONSTITUCIJOS PR. 20A, 03502 VILNIUS, LIETUVA.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!