Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

LOJALUMO TAISYKLĖS

 1. Žaidimą organizuoja KIKA LT, UAB.
 2. Žaidime gali dalyvauti tik tie asmenys, kurie įsigijo prekių už 30 EUR ar daugiau fizinėse KIKA parduotuvėse ar www.kika.lt šiuo laikotarpiu 2022 m. birželio 6 – 30 dienomis ir užpildė žaidimo anketą www.kika.lt.
 3. Kiekvieną savaitę burtų keliu bus renkami 10 laimėtojų, kuriems atiteks 30€ vertės KIKA dovanų kuponas. Laimėtojai kas savaitę bus skelbiami KIKA Lietuva Facebook paskyroje. Viso: 40 laimėtojų.
 4. Didieji žaidimo prizai – 2 iPhone 13 mobilieji telefonai. Didžiųjų prizų laimėtojai bus renkami burtų keliu 2022 m. liepos 8 dieną ir skelbiami KIKA Lietuva Facebook paskyroje.
 5. Dėl prizų atsiėmimo KIKA LT, UAB asmeniškai susisieks su laimėtojais žaidimo registracijos formoje nurodytais duomenimis per 5 d.d. po laimėjimo paskelbimo.
 6. Žaidime negali dalyvauti asmenys, jaunesni kaip 18 metų, KIKA GROUP LT, UAB ir KIKA LT, UAB darbuotojai arba kiti asmenys, susiję su žaidimu (įskaitant jų šeimos narius – tėvus, vaikus ir kitus artimuosius).
 7. Vienas dalyvis gali dalyvauti žaidime neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigydamas prekių už 30eur ar daugiau ir registruodamas skirtingus pirkimo dokumentus. (kasos čekio numerio arba internetinio užsakymo numerio pavyzdžius rasite čia)
 8. Žaidimo dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas žaidimo metu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga. Žaidimo dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo žaidime ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Žaidimo dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.
 9. Dalyvis sutinka, kad didžiojo prizo laimėjimo atveju jis būtų fotografuojamas ir jo nuotrauka viešai publikuojama KIKA socialiniuose tinkluose.
 10. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles eigoje, apie pakitimus paskelbęs www.kika.lt svetainėje
 11. Žaidimo organizatorius neprisiima atsakomybės dėl žaidimo metu galinčių atsirasti sukčiavimo atvejų.
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!