Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

LOJALUMO TAISYKLĖS

 1. Žaidimą organizuoja KIKA LT, UAB.
 2. Žaidime gali dalyvauti tik tie asmenys, kurie įsigijo prekes KIKA parduotuvėse ar kika.lt šiuo laikotarpiu 2021 m. balandžio 14 – 18 dienomis ir užpildė žaidimo anketą www.kika.lt svetainėje.
 3. 2021 balandžio 15, 16, 17, 18, 19 dienomis burtų keliu bus išrinkta po vieną laimėtoją, kuriam atiteks žaidimo prizas – KAMADO BONO MINIMO.
 4. Dėl prizų atsiėmimo KIKA LT, UAB susisieks su laimėtojais žaidimo registracijos formoje nurodytais kontaktais per 3 d.d. po laimėtojo išrinkimo.
 5. Vienam laimėtojui atiteks vienas žaidimo prizas.
 6. Žaidimas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 18 dalyviams.
 7. Vienas dalyvis gali registruoti tik vieną pirkimo čekį / užsakymo numerį. Žaidimo dalyviui užregistravus daugiau nei vieną pirkimo čekį, žaidime dalyvaus anskčiausiai žaidime užregistruoats čekis / užsakymo numeris. (kasos čekio numerio arba internetinio užsakymo numerio pavyzdžius rasite čia)
 8. Žaidimo dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas žaidimo metu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga. Žaidimo dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo žaidime ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Žaidimo dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.
 9. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles, apie pakitimus paskelbęs kika.lt svetainėje.
 10.  

  *Akcijos nuolaidos nesumuojamos

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.