Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl vedžiojamas šuo keistai kilnoja pėdutes?

2023-06-27
Kodėl vedžiojamas šuo keistai kilnoja pėdutes?

Vasara - puikus laikas nuotykiams lauke ir maloniems pasivaikščiojimams su keturkoju draugu. Tačiau šį sezoną svarbu skirti ypatingą dėmesį savo augintinio letenoms. Šunys gali jausti diskomfortą vaikštant, keistai statyti pėdutes, pakelti letenas arba vengti tam tikrų paviršių dėl nudegimų, sudirgimų ar išsausėjimo dėl karšto dangos ar nelygaus reljefo. Šiame įraše išnagrinėsime šių su letenomis susijusių problemų priežastis ir pristatysime veiksmingą sprendimą, kad jūsų augintinio letenos būtų sveikos ir apsaugotos.

 

 

Nudegimai: karštas vasaros grindinys arba karšti paviršiai gali nudeginti jautrias jūsų šuns letenų pagalvėles. Asfaltas ir betonas gali smarkiai įkaisti ir pasiekti tokias temperatūras, kurios yra nepatogios ir gali būti kenksmingos jūsų keturkojui.

Sudirgimai ir odos alergijos: vasarą padaugėja alergenų, tokių kaip žiedadulkės, žolė ir vabzdžiai. Dėl šių dirgiklių jūsų šuns letenos gali niežėti, parausti ar atsirasti alerginė reakcija, o tai gali sukelti diskomfortą.

Odos sausumas: aukšta temperatūra ir sausos oro sąlygos gali turėti įtakos sausai ir įtrūkusiai letenų pagalvėlių odai. Kaip ir žmonių, šunų oda vasarą gali išsausėti, todėl jiems nepatogu vaikščioti tam tikrais paviršiais.

TOP sprendimas – Tauro Pro Line pėdučių balzamai!

Norėdami išspręsti šias su letenėlėmis susijusias problemas ir užtikrinti optimalią jūsų augintinio priežiūrą, rekomenduojame Tauro Pro Line letenėlių balzamus. Šie aukštos kokybės, Lietuvoje sukurti produktai skirti drėkinti, apsaugoti ir maitinti jūsų šuns letenas, užtikrinant jų komfortą ir gerovę.

Sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie padeda nuraminti ir išgydyti nedidelius nudegimus, sudirgimus ir įtrūkimus jūsų šuns letenų pagalvėlėse. Turtinga ir maitinanti balzamo formulė drėkina ir kondicionuoja jūsų šuns letenų pagalvėles, neleidžia išsausėti ir išlaiko juos minkštas ir elastingas. Tai ypač svarbu vasarą, kai karštas oras gali išsausinti odą.

Daugiau apie tai, kodėl šuo gali jausti diskomfortą vasaros pasivaikščiojimų metu Jums papasakos KIKA ekspertė Viktorija!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!