Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kelionė su augintiniu automobiliu. Kaip jai pasiruošti?

2023-06-11
Kelionė su augintiniu automobiliu. Kaip jai pasiruošti?

Jei šią vasarą planuojate leistis į smagią išvyką automobiliu su augintiniu, labai svarbu pasirūpinti, kad ji būtų ne tik maloni, bet ir saugi. Tad prieš leidžiantis į kelionę – būtinai pasirūpinkite žemiau išvardytomis priemonėmis:

 

 

Transportavimo boksas ar saugos diržas. Jie užtikrins, kad augintinis liks vienoje vietoje, negalės vaikščioti po automobilio saloną, tad nesukels pavojaus tiek savo, tiek Jūsų gyvybei, pavyzdžiui: palįsdamas po pedalais ar nukreipdamas Jūsų dėmesį. Didelių veislių šunims – rekomenduojame naudoti narvą automobilio bagažinėje arba pertvarą, kuri atskirs bagažinę nuo salono.

Gertuvė. Tiek kelionėje, tiek išvykos vietoje svarbu, kad augintinis turėtų prieigą prie vandens. Kelionėse itin patogu naudoti MISOKO gertuvę, kuri turi užrakto sistemą, neleidžiančią vandeniui išsilieti, o neišlaktam vandeniui leidžia subėgti atgal į gertuvę. Didelių veislių šunims rekomenduojame automobilyje turėti Tauro Pro Line dubenėlį su plūduriuojančia lėkštele, kuri neleis vandeniui išsilieti automobilyje ar stabdant.

Sauskelnės ir palos. Kelionės metu, dėl streso, augintinius ne retai ištinka „nelaimės“ kai jie suviduriuoja, apsišlapina ar apsivemia. Tam, kad apsaugoti automobilio saloną – naudokite palas bei sauskelnes.

Vėsinančios priemonės. Automobilio salonas itin greitai prikaista, tad labai svarbu pasirūpinti priemonėmis, kurios reguliuos augintinio kūno temperatūrą. Jums gali praversti – šaldantis kilimėlis, šaldanti liemenė, guminis rankšluostis.

Antistresinis antkaklis. Šunims ir katėms, kurie itin daug stresuoja kelionės metu gali praversti antistresinis antkaklis. Jis papildytas vaistinių ramunių ir valerijonų eteriniais aliejais, todėl padės augintiniui nusiraminti ir mėgautis kelione.

Daugiau apie pasiruošimą kelionėms Jums papasakos KIKA ekspertė Gabija.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!