Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Vėsinantys (šaldantys) kilimėliai (1)

Alinančios karštos vasaros dienos tampa tikru išbandymu žmogui ir jo sveikatai. Tačiau tik pabandykite įsivaizduoti, kaip sunku ištverti karštesnį orą ar ilgesnę kelionę automobiliu mūsų mylimiems šunims, kurių oda yra pasidengusi storu ir tankiu kailiu. Vėsinantis kilimėlis šuniui gali tapti tikru išsigelbėjimu karštą dieną namuose, automobilyje ar kelionėje. 

Vėsinantis, ar kitaip vadinamas šaldantis kilimėlis šunims yra sukurtas iš specialių vėsinančių medžiagų, kurios padeda reguliuoti šuns temperatūrą. Jis vėsinti augintinio odą pradeda vos tik šuniui atsigulus ant kilimėlio, todėl gaivų komfortą augintinis pajaučia jau tą pačią akimirką.

Kilimėlis yra sukurtas iš nekenksmingo gelio, todėl tai visiškai saugi atsivėsinimo priemonė šunims, kuri gali tarnauti iki 3–5 metų.

Kaip naudoti vėsinantį kilimėlį šunims?

Vėsinantį kilimėlį šuniui naudoti labai paprasta. Norėdami suteikti vėsą savo šuniui, kilimėlį tiesiog patieskite. Tinkamesnė vieta – šešėlyje ar bent jau ten, kur krenta mažiau saulės. Vos tik šuo atsiguls ant jo, šaldantis kilimėlis iš karto pradės veikti. Įprastai tokie vėsinantys kilimėliai palaiko apie 5–10 laipsnių šaltesnę temperatūrą nei patalpoje ir gali efektyviai be perstojo augintinį vėsinti apie valandą laiko. 

Šaldantis kilimėlis neužima daug vietos, todėl jį galima tiesti šunų guoliuose, būdose, kambariuose, automobiliuose, biuruose ar soduose. Kilimėlį paprasta prižiūrėti ir valyti šluoste.

Kada prireikia šaldančio kilimėlio šunims?

Karštą dieną

Vėsinantis kilimėlis šunis gali apsaugoti nuo perkaitimo ir šilumos smūgio. Šilumos smūgis augintiniui gali baigtis net mirtimi, jeigu nėra reaguojama greitai ir teisingai. 

 

Naktimis, kai šuniui sunku užmigti

Tikriausiai sutiksite, kad karštą dieną užmigti daug sunkiau. Lygiai taip pat jaučiasi ir jūsų augintiniai. Todėl vėsinantys kilimėliai šunims naktį suteikia komforto, atvėsina ir padeda greičiau užmigti.

 

Kelionėms automobiliu ar užsienyje. 


Ištverti ilgas keliones automobiliu ir jame esantį karštą orą gali tapti alinančia užduotimi šuniui. Todėl šaldantis kilimėlis šuniui yra puikus pagalbininkas, norint lengviau praleisti kelionę automobilyje. Kilimėlį lengva naudoti ir sutalpinti lagamine, todėl jis tinkamas vežtis ir į karštesnę užsienio šalį.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!