Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip apsaugoti augintinį nuo karščių?

2022-07-18
Kaip apsaugoti augintinį nuo karščių?
Kaip apsaugoti augintinį nuo perkaitimo?
Vasarai lepinant su kaupu, mes mėgaujamės šiltu oru ir galimybe pasidžiaugti saulės voniomis. Tačiau ar žinojote, kad toks karštis yra kenksmingas ne tik mums, bet ir mūsų augintiniams? Šiandien pasidalinsime keliais būdais kaip galite apsaugoti savo augintinį nuo perkaitimo:
Šviežias, geriamas vanduo. Augintinis praranda daug skysčių, todėl jam būtina lakti kuo daugiau vandens. Pasirūpinkite, kad vanduo būtų vėsus ir švarus, be nuosėdų ir, kad augintiniui jis visada būtų pasiekiamas. Jei augintinis paliekamas namie vienas ilgesnį laiko tarpą, rekomenduojame įsigyti girdyklą, kuri vandenį paduoda iš lėto, po to, kai augintinis jo atsigeria. Taip užtikrinama, kad gyvūnas visuomet turės šviežio vandens. Na, o išvykus pasivaikščioti, visada po ranka turėkite gertuvę augintiniui su švariu vandeniu.
Vėsinantys rankšluosčiai ir kilimėliai. Vienas geriausių būtų atvėsinti augintinį - su šaltu vandeniu sudrėkinti specialų guminį rankšluostį, jį nugręžti ir tokį atvėsusį rankšluostį uždėti augintiniui ant nugaros. Šie rankšluosčiai sukuria vėsinantį efektą todėl augintinis gali atsigaivinti ir neperkaisti. Taip pat augintiniui galima patiesti specialų vėsinantį kilimėlį, kurio pagalba, jis visada turės vėsią vietą, kurioje galės prigulti.
Specialūs batukai, apsaugantys nuo karšto grindinio. Augintinių pėdutės yra labai jautrios todėl dideli temperatūros svyravimai gali daryti įtaką pėdučių išsausėjimui, skilinėjimui ar žaizdų atsiradimui. Rekomenduojame prieš einant pasivaikščioti, augintiniui užmauti batukus, kurie apsaugos jo pėdutes nuo karštos asfalto dangos ir neleis pėdutėms perkaisti. Vietoje batukų galite rinktis ir specialius apsauginius bei drėkinančius balzamus.
Ventiliatoriai, skirti naudoti pernešimo krepšiuose. Jei susiruošiate į kelionę ir norite kartu pasiimti augintinį, pasirūpinkite tinkamomis priemonėmis, kurios turi atsirasti jo pernešimo krepšyje: vandens gertuvė, vėsinantis kilimėlis ir ventiliatorius, kuris nuolat vėsins augintinį, kad šis neperkaistų.
Niekada nepalikite savo augintinio vieno automobilyje, negaudamas vėsesnio oro jis gali perkaisti. Todėl labai svarbu stebėti savo augintinio elgesį, o įžvelgus perkaitimo simptomus kuo skubiau vykti pas veterinarijos gydytojus, kurie padės ir, galbūt, net išgelbės Jūsų augintinį.

 

Už saugią vasarą.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!