Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, jei šuo nelaiko šlapimo?

2023-10-08
Ką daryti, jei šuo nelaiko šlapimo?

Šlapimo nelaikymas yra opi problema vyresnio amžiaus šunims ir katėms. Taip nutinka, nes su amžiumi jų raumenų tonusas sumažėja, o šlapimo pūslės kontrolė, kurią jie kažkada turėjo, po mažu mažėja.

 

 

Jei jūsų senjoras augintinis itin dažnai šlapinasi ar turi iššūkių su judėjimu, rekomenduojame jam uždėti sauskelnes. Tam galite rinktis tiek vienkartines, tiek daugkartines sauskelnes.

Vienkartinės sauskelnės yra itin patogios tuo, kad jas galite tiesiog išmesti, tad jos itin patogios kelionių su augintiniu metu. Jei ieškote itin gerai sugeriančių vienkartinių sauskelnių šunims – išbandykite MISOKO prekinio ženklo vienkartines sauskelnes.

Jų išskirtinis bruožas – drėgmės indikatorius, kuris leis pamatyti, kada atėjo laikas keisti sauskelnes. Asortimente Jūs rasite net 3 skirtingų kvapų sauskelnes – levandų su bambuko anglimi, citrinų ir persikų kvapo. Jos yra nepralaidžios drėgmei, su elastinga liemenį gaubiančia juosta bei prie kailio nelimpančiais užsegimo lipdukais.

Jei ieškote tvaresnio sprendimo galite rinktis daugkartines sauskelnes. Mūsų rekomendacija MISOKO daugkartinės sauskelnės patinams ar patelėms.

Jos pagamintos iš 4 sluoksnių ir turi integruotą įklotą, tad itin gerai sugeria drėgmę ir neleidžia jai pratekėti. Juosmenį gaubianti guma itin tampri ir patogi, tad priglunda prie augintinio kūno, tačiau nesukelia diskomforto. O geriausia, kad sauskelnės yra skalbiamos iki 300 kartų skalbimo mašinoje.

Dar viena priežastis, dėl kurios patelės ar vyresnio amžiaus šunys gali perdėtai šlapintis yra dėl šlapimo takų infekcijų. Tačiau šią problemą jau reikėtų spręsti su veterinarijos gydytojo pagalba.

 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!