Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Veterinarijos vaistinė internetu – greita ir patogu!

2023-03-22
Veterinarijos vaistinė internetu – greita ir patogu!

Kiekvieno šeimininko misija – užtikrinti sveiką, laimingą ir pilnavertį augintinio gyvenimą. Tai reiškia pasirūpinti gyvybiškai svarbia apsauga nuo erkių ir kitų parazitų, kasdien suteikti subalansuotą ir visavertę mitybą, laiku duoti papildus, kurie stiprintų imuninę sistemą ar kitas gyvybines funkcijas, ir užtikrinti augintinio higieną, kuri gali padėti apsaugoti mylimą augintinį nuo įvairių ligų bei pagerinti jo gyvenimo kokybę.

 

Tikime, kad atsakingi, mylintys šeimininkai deda maksimalias pastangas dėl savo augintinių ir rūpinasi jais kiekvieną dieną. Tačiau, gyvenant šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet laikas bėga nenumaldomu tempu, nutinka taip, kad kartais nesuspėjame atlikti tam tikrų kasdienių, buitinių darbų. Dažnai tenka rinktis – ar savo laiką leisti parduotuvių eilėse ar verčiau jį išnaudoti su artimiausiais – šeima, draugais, augintiniais?

 

Internetinė prekyba palengvino skubančių šeimininkų kasdienybę, sudarydama sąlygas apsipirkti bet kur ir bet kada. Iki šiol internetu galėjote įsigyti augintinių mitybos, priežiūros ir higienos prekes. Tačiau norime pasidžiaugti, kad nuo šiol KIKA internetinėje parduotuvėje galėsite įsigyti ir veterinarinius vaistus savo augintiniui.

 

Pristatome Jums: Jūsų augintinio veterinarijos vaistinę INTERNETE!

 

Vet. vaistinė internete leidžia Jums nesitaikyti prie veterinarijos vaistinių ar gyvūnų prekių parduotuvių darbo laiko, o atlikti užsakymą bet kuriuo paros metu, kad ir kur būtumėte! Atlikę užsakymą, vos kelių darbo dienų bėgyje prekes gausite tiesiai į namus ar pasirinktą paštomatą!

 

Čia rasite tokias priemones kaip: antkaklius nuo blusų ir erkių, lašus ir kitas priemones nuo erkių šunims ir katėms, vaistus katėms ir šunims nuo kirminų, lašus nuo blusų šunims ir katėms bei daugelį kitų vaistų ar mitybos sprendimų Jūsų augintinio sveikatai! Asortimente rasite tokius gerai žinomus prekinius ženklus kaip FORESTO, Fypryst ir dar daugelį kitų!

 

Augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos ir 20% veterinarinės bei kasdienės priežiūros. Itin svarbu atsakingai pasirinkti ne tik duodamą pašarą, skanėstus ar papildus, naudojamas kailio bei odos priežiūros priemones, tačiau ir reguliariai lankytis pas savo veterinarijos gydytoją. Jūsų augintinio sveikata yra Jūsų rankose – pasirūpinkite ja jau dabar!

 

Primename, kad prieš pradedant vartoti veterinarinius vaistus būtina pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku ir itin atidžiai perskaityti priemonės informacinį lapelį. 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!