Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Tarptautinėje parodoje Lietuvos gamintojai traukė lankytojų dėmesį

2016-06-08
Tarptautinėje parodoje Lietuvos gamintojai traukė lankytojų dėmesį

Gegužės 19-22-ąją Vokietijoje, Niurnbergo mieste šurmuliavusi naminių gyvūnų reikmenų paroda „Interzoo 2016“ šiemet sulaukė kur kas didesnio dalyvių ir lankytojų skaičiaus nei iki šiol. 

Kas dvejus metus vykstanti paroda yra įvardijama kaip didžiausia naminių gyvūnų pašarų ir priežiūros reikmenų sektoriaus prekybos sandorių vieta bei viena geriausių vietų stiprinti ir plėsti verslą.

Šiais metais pasaulinėje parodoje „Interzoo“ dalyvavo daugiau nei 1818 dalyvių iš 61 pasaulio šalies. 

Didžiuliame, 115000 kvadratinių metrų parodos plote augintinių priežiūros reikmenų ir pašaro gamintojai pristatė naujoves ir tendencijas. Džiugu, nes čia pasauliui savo produkciją jau nebe pirmą kartą parodė NATURE‘S PROTECTION šunų ir kačių pašaro gamintojai iš Lietuvos.

NATURE's PROTECTION komanda

Bendrovės „Akvatera“ gamykloje gaminami aukščiausios klasės naminių gyvūnų pašarai žinomi ir mėgstami jau 38 pasaulio šalyse, tarp kurių – ir tolimos Vidurinių Rytų šalys, JAV.

Išskirtinis šįkart parodoje buvo NATURE‘S PROTECTION stendas, kuriame buvo pristatyta gamintojo inovacija – aukščiausios klasės SUPERIOR CARE WHITE DOGS pašaras. Jo pakuotė buvo pateikta akį traukiančiame holografiniame stende. Apžiūrėti šios naujovės skubėjo ir parodos lankytojai ir kiti pašarų augintiniams gamintojai.

„Didžiuojamės, jog tokio masto parodoje sulaukėme daug dėmesio ir puikių įvertinimų iš įvairių pasaulio šalių. Džiaugiamės, kad judame teisinga linkme, kuriame reikalingus produktus, o mūsų partnerių gretos tik didėja“, – kalbėjo „Akvateros“ eksporto vadovas Paulius Ausmanas.

Lietuvos gamintojai NATURE‘S PROTECTION stende pristatė aukščiausios klasės sausus ir konservuotus pašarus, skanėstus, pašarų papildus šunims ir katėms.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!