Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

„Akvaterai“ – apdovanojimai už aukščiausios klasės produktus

2017-11-29
„Akvaterai“ – apdovanojimai už aukščiausios klasės produktus

Lapkričio 24 dieną apdovanoti konkurso „Sukurta Kauno rajone“ prizininkai. Padėkas ir apdovanojimus Kauno rajono meras įteikė dešimties įmonių atstovams. Specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla „Akvatera“, įsikūrusi Zapyškyje, laimėjo 2-ąją vietą.

Konkursą „Sukurta Kauno rajone” organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe. Jo tikslas – skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Kauno rajone.

Gaminius (paslaugas) vertino komisija, sudaryta iš Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Kauno rajono savivaldybės ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų, pagal išskirtinumo, unikalumo, kokybės, inovatyvumo, ekologiškumo, „draugiškumo“ aplinkai ir kt. kriterijus.

Šokis su ugnies fakelais

Konkurse varžėsi įvairius produktus kuriančios ir skirtingas paslaugas teikiančios įmonės – nuo mobiliųjų telefonų, biliardo stalų, ekologiškų daigų pardavėjų iki juostinių transporterių gamintojų bei restorano.

Specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla „Akvatera“ šiame konkurse laimėjo 2-ąją vietą. Ji buvo apdovanota už du išskirtinius aukščiausios klasės produktus. Laimėjimas įteiktas už „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs Small and Mini Breeds“ – visavertį mažų ir labai mažų veislių suaugusių baltakailių šunų sausą pašarą, kuris jau yra pelnęs geriausius augintinių šeimininkų įvertinimus visame pasaulyje. Puikaus apdovanojimo sulaukė ir 2-ąją vietą taip pat užėmė „Nature‘s Protection Superior Red Coat“, visavertis sausas pašaras, skirtas visų veislių suaugusiems raudoną kailio atspalvį turintiems šunims.

Šių apdovanojimus pelniusių pašarų galima įsigyti KIKA parduotuvėse ir www.kika.lt.

Fejerverkai ant pakilos

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!