Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

PRO PLAN Cat Sterilised Senior (7+ years) with LONGEVIS, rich in turkey – sausas, ėdalas sterilizuotoms, jautrią virškinimo sistemą turinčioms ir į nutukimą linkusioms katėms (vyresnėms nei 7 metų), su kalakutiena. Itin gardus ėdalas sukurtas taip, kad įtiktų ir išrankiausioms katėms.

LONGEVIS®

Longevis – tai maisto medžiagų derinys, kaip įrodyta, ilginantis sveiko gyvenimo laikotarpį ir gerinantis vyresnių nei 7 m. kačių gyvenimo kokybę.*

Aukščiausia kokybė
Natūralaus skonio ir kvapo pašaras yra pagamintas iš grynos aukščiausios kokybės ingredientų. Pagrindinis baltymų šaltinis šiame pašare – kalakutiena.

Tinka jautriai virškinimo sistemai
Siekiant kuo mažesnės ėdalo netoleravimo rizikos, pašaro receptūra subalansuota taip, kad pašaro sudėtyje būtų nedaug skirtingų baltymų šaltinių.

Su prebiotikais
Su natūraliais prebiotikais, kaip įrodyta, palaikančiais virškinimo sistemos sveikatą.

Gausu vitaminų
Sudėtyje yra vitaminų A, D3, E, C, kurie stiprina augintinio imuninę bei nervinę sistemas, stiprina kailį bei odą ir suteikia jiems sveiko ir natūralaus žvilgesio.

*Tyrimas atliktas su 90 kačių, kurių amžius nuo 7 iki 17 m. Išvados paremtos rezultatais, gautais vieną kačių grupę šeriant išimtinai LONGEVIS® papildytu ėdalu ir lyginant su kita grupe, kurios racionas buvo kontroliuojamas.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
15,99 €
1
Pristatymo terminas – 2-12 savaičių

Panašios prekės

6,99 €
ROYAL CANIN Baby 34 Sausas pašaras katėms 400 g
Į krepšelį
TOP
4,99 €
TRIXIE Metalinės dvipusės šukos 1 vnt.
Į krepšelį
46,99 €
P.LOUNGE Gyvūnų guolis, L, 78x60x22 cm
Į krepšelį
-20%
9,59 € 11,99 €
K9 Nose & Paw Balzamas šunims ir katėms 50 ml
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.