Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Vanduo būtinas visų organizmų išlikimui. Be maisto šuo arba katė gali dar kurį laiką išgyventi, tačiau netekus vos 10 proc. vandens, augintinis gali sunkiai susirgti, o netekęs 15 proc. – netgi nugaišti. Labai svarbu pasirūpinti, kad augintinis nuolat turėtų geriamojo vandens. Šis kaklelio adapteris yra montuojamas kartu su įvairiais plastikiniais buteliukais. Tai išties patogu, mat sumontavus tokią girdyklą galima pritvirtinti prie narvo, aptvaro ar transportavimo dėžės.

  • Pagaminta iš akrilnitrilo, butadieno, stireno (ABS), nerūdijančiojo plieno, polipropileno (PP), gumos ir žalvario.
  • Lengvai tvirtinama prie bet kurio narvo, aptvaro, kurių tarpai tarp grotelių nėra didesni nei 15 mm, bei transportavimo dėžės.
  • Gali būti montuojama ir prie būdos (pakuotėje varžtų nėra).
  • Tinka įvairių rūšių plastikiniai buteliukai. Tereikia buteliuko kaklelį įstatyti į adapterį ir užsukti.
  • Gyvūnui augant didėja vandens poreikis. Dėl to būtina keisti ir girdyklos talpą. Prireikus tiesiog pakeiskite į didesnį plastikinį buteliuką.
  • Patogu pasiimti į kelionę, nes užima nedaug vietos.
  • Skirta ir katėms, ir šunims.
  • Rožinės arba žydros spalvos.

Pagaminta Taivane.

 

Naudojimas: 
įpilkite į plastikinį buteliuką geriamojo vandens ir užsukite antgalį. Pritvirtinę girdyklą. Įsitikinkite, kad laikiklis pritvirtintas tvirtai ir vertikaliai ant narvo. Pirmiausia kelis kartus paspauskite vamzdelio gale esantį plieninį rutuliuką, kad į buteliuko vidų patektų oro burbuliukų ir lengvai pratekėtų vanduo. 
Vamzdelį valykite tik kambario temperatūros vandeniu ir retkarčiais neutraliais valikliais. Palikite natūraliai išdžiūti. Nevalykite cheminėmis medžiagomis, pvz., skiedikliu, benzinu, balikliu, taip pat vandeniu, kurio temperatūra yra aukštesnė nei 60 °C, nes tai gali deformuoti gaminį. Nenaudokite šepečio, nes tai gali pažeisti gaminį. Įvairūs nešvarumai ar maisto likučiai gali užkimšti gertuvės antgalį, todėl būtina nuolat valyti metalines jo detales – taip išvengsite užsikimšimo ar vandens pratekėjimo. 

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
9,99 €
1
Pristatymo terminas – 2-12 savaičių

Panašios prekės

3,99 €
TAURO PRO LINE Healthy Coat nourishing shampoo, šampūnas šunims ir katėms 65 ml
Į krepšelį
6,89 €
NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovintos avių ausys 100 g
Į krepšelį
15,99 €
PLANT THERAPY Itch Away KidSafe Natūralus eterinių aliejų mišinys 10 ml
Į krepšelį
3,99 €
TRIXIE Žaislas šunims 7 x 37 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.