Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Sleep“ jungia eterinius aliejus, žinomus kaip mažinančius įtampą. Naudokite išoriškai prieš miegą, kad pasiruoštumėte ramiam miegui. Levandų, kedrų ir valerijonų aliejai gali padėti nuraminti mintis ir sumažinti įtampą.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. CitrusAurantium Amara):

Karčiųjų apelsinų eterinis aliejus (angl. Bitter Orange Oil) turi gausų sąrašą sveikatai naudingų savybių, tarp kurių yra priešuždegiminės, antiseptinės, antidepresinės, antimikrobinės ir antioksidacinės savybės. Karčiųjų apelsinų aliejus valo, stimuliuoja ir tonizuoja, todėl idealiai tinka pridėti prie kitų limfos stimuliatorių, kurie padeda tokioms ligoms kaip edemai ir celiulitui gydyti. Jame taip pat yra galingų antioksidantų, vadinamų flavonoidais, kurie apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir skatina odos gijimą, mažina raukšles ir senėjimo požymius.

Aromaterapijoje karčiųjų apelsinų eterinis aliejus pasižymi stiprinančiomis, stimuliuojančiomis ir atgaivinančiomis savybėmis. Tai labai įkvepiantis eterinis aliejus, galintis padėti susidoroti su situacine depresija ir nerimu. Gripo sezono metu karčiųjų apelsinų aliejus taip pat puikiai tinka naudoti su difuzoriu, aliejus gali išvalyti orą nuo nepageidaujamų mikrobų.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium L. var. amara; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Levandos (lot. LavandulaAngustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mira (lot. CommiphoraMyrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Laukinė bosvelija (lot. BoswelliaCarterii):

Smilkalinių bosvelijų aliejus (angl. Frankincense Oil) puikiai tinka dėl savo daugybės gydomųjų savybių ir svaiginančiai švelnaus bei atpalaiduojančio aromato. Aliejus padeda skatinti bendrą odos sveikatą, sumažina brandžios odos ir dėmių atsiradimą dėl savo gebėjimo atstatyti odos ląsteles. Plačiai naudojamas slopinant galvos skausmą, uždegimą. Taip pat gali pagerinti kvėpavimą, taip pat padeda pašalinti nosies užgulimą. Smilkalinių bosvelijų aliejus yra saugus, švelnus aliejus, kuris yra puikus pasirinkimas žmonėms su jautriomis imuninėmis sistemomis, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones.

Smilkalinių bosvelijų aliejus turi aromaterapinį poveikį, kuris skatina emocinį gijimą ir apmąstymus, suteikia ramybės, ypač meditacijos metu. Gilus, sodrus, įžeminantis aromatas, palaiko susikaupimą, skatina ramybę ir nuramina protą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia carterii Birdw; Kiti pavadinimai: Afrikinė bosvelija; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Storažievis kadagys (lot. JuniperusMexicana):

Balkšvojo kedro eterinis aliejus (angl. Cedarwood Texas Oil) turi natūralių raminamųjų savybių, kurios gali padėti žmonėms, turintiems nemigos problemą, ir skatinti ramų miegą. Apsaugo nuo infekcijų ir toksinų patekimo į organizmą dėl savo antiseptinių savybių, kurios gali padėti gydyti nedideles žaizdas ir odos pažeidimus. Aliejus slopina porų užsikimšimą ir apsaugo nuo bakterijų invazijos, tad gali padėti apsaugoti ir išgydyti odą nuo spuogų, egzemos ir dermatito. Balkšvojo kedro aliejus taip pat yra natūralus vabzdžių repelentas, vabzdžiai vengia šio aromato.

Universalus Balkšvojo kedro aliejaus aromatas yra geras pasirinkimas tobulinti difuzoriaus mišinius, skirtus nerimui, depresijai ir nervingumui palengvinti. Aliejus atgaivina protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas. Taip pat pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, kurios gali būti panaudotos romantinėms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Juniperus mexicana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, ilgai išliekantis kvapas.

 

 • Kvapioji kananga (lot. CanangaOdorata):

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (angl. Ylang Ylang Oil) ne tik suteikia kūnui pusiausvyrą ir ramybę, bet ir dažnai padeda malšinti skausmą ir uždegimą bei mažina nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Šis aliejus laikomas prabanga, kuris šimtmečius buvo naudojamas odos priežiūrai, yra žinomas kaip natūralus riebalų reguliatorius ir gali būti taikomas vienodam poveikiui brandžiai ir jaunatviškai odai. Aliejus taip pat turi teigiama poveikį plaukams, todėl dažnai naudojamas norint sodresnių plaukų bei jų augimui skatinti.

Kvapiųjų kanangų aliejus vėsinantis, turi malonių, švelniai raminančių savybių, skatina nedidelę euforiją ir juslinį pabudimą. Kvapas neabejotinai yra afrodiziakas ir naudojamas stresui bei depresijai malšinti.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Cananga odorota (Lam.) Hook.f. & Thomson; Kiti pavadinimai: Kanangų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Madagaskaras; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines, puikus fiksatorius.

 

 • Raudonmedis (lot. AnibaRosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Paprastasis čiobrelis (lot. ThymusSerpyllum):

Čiobrelių eterinis aliejus (angl. Wild Thyme Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei nuraminti raumenų spazmus. Aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, todėl yra naudingas gydant žaizdas ir įvairias infekcijas. Jis taip pat turi stiprių antispazminių ir antioksidacinių savybių. Čiobrelių aliejaus yra dažniausiai naudojamas tepant ant odos, gali išgydyti žaizdas ir randus, užkirsti kelią uždegiminiam skausmui, drėkinti odą ir net sumažinti spuogų atsiradimą.

Aromaterapijoje laukinių čiobrelių aliejus atkuria ir skatina pasitikėjimą. Laukinių čiobrelių aliejus yra populiarus aromaterapijoje dėl daugybės priežasčių, bet visų pirma dėl savo sugebėjimo sumažinti stresą. Aliejus skatina gerą nuotaiką ir gali padėti kovoti su situacine depresija ar nerimu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus serpyllum; Kiti pavadinimai: Laukinių čiobrelių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Bergaminis citrinmedis (lot. CitrusBergamia):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Imbierinė citrinžolė (lot. CymbopogonMartinii):

Palmarozų eterinis aliejus (angl. Palmarosa Oil) puikiai tinka gydyti odos ligoms, tokių kaip egzema ir psoriazė bei nedideles infekcijas. Ypač naudingas ingredientas veido serumams ir muilui, aliejus tinka sausai ar jautriai odai. Naudojant aliejų odos priežiūrai, gali padėti sumažinti dirginimą ir uždegimą. Maitinantis ir gaivinantis Palmarozų aliejus dėl savo vėsinančio poveikio, atšaldo ir padeda kovoti su skausmu, nuramina skaudančius raumenis ir patinusius sąnarius. Aliejus yra puikus priedas, kai norima sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą.

Aromaterapijoje Palmarozų aliejus yra puikus pasirinkimas, padedantis sumažinti emocinį stresą ir paguosti bei atpalaiduoti emocijas. Jo stimuliuojančios savybės gali padėti mums atsikratyti nesaugumo, sielvarto ar bejėgiškumo jausmo. Puiki priemonė miegui, kuri skatina gilesnį ir ramesnį miegą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Cymbopogon martinii; Kiti pavadinimai: Imbierinė citrinžolė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Vaistinė melisa (lot. MelissaOfficinalis):

Intensyviai gaivinantis melisų eterinis aliejus (angl. Melissa Oil) yra švelnus, tačiau tuo pat metu stiprus raminančių, maitinančių ir gyvybingumą skatinančių savybių mišinys. Naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti bei galinga pagalba siekiant užkirsti kelią mikrobų, bakterijų, grybelių ar virusų plitimui. Vienas veiksmingiausių aliejų gydyti pūslelinę ir jos sukeliamus nemalonumus. Melisų aliejus yra vienas iš stipriausių natūralių eterinių aliejų, palaiko ir sustiprina sveikatą šaltuoju metų laiku. Odos priežiūros reikmėms jis yra švelnus, skirtas palaikyti sveiką, gyvybingą odą ir nuraminti sudirgimus.

Aromaterapijoje melisų eterinis aliejus spinduliuoja šiluma. Šis aliejus šimtmečius buvo žinomas kaip širdies eliksyras dėl savo savybių, užtikrina geresnę nuotaika ir padeda kovoti su situaciniu nerimu ar depresija. Melisų aliejus skatina emocinę harmoniją, malšina pyktį, skatina ramų miegą ir suteikia paguodą didelio streso arba sielvarto metu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Melissa officinalis; Kiti pavadinimai: Vaistinė melisa; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Netikrasis santalmedis (lot. EremophilaMitchellii):

Budos medžio aliejus (angl. Buddha Wood Oil) yra unikalus, nes jo sudėtyje yra biciklinių seskviterpenų, kurie yra retenybė daugelyje eterinių aliejų. Seskviterpeno junginys suteikia aliejui priešuždegiminių savybių. Budos medžio eterinis aliejus su ryškesnėmis balzamiko ir dūmų natomis suteiks įkvėpimo natūraliems kvepalams ir aromaterapiniams mišiniams. Aliejus dažnai naudojamas kvepaluose, ypač rafinuotuose odekolonuose vyrams. Budos medžio aliejus stimuliuoja, išgrynina ir suteikia energijos, kuri stiprina ir palaiko imuninę sistemą, taip pat mažina virusų ir bakterijų aktyvumą. Šis eterinis aliejus dažnai pasirenkamas dėl savo odą maitinančių savybių, taip pat siekiant palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus.

Budos medžio aliejus poveikis emocine ir energetine prasme palaiko gilesnę meditaciją ir vidinę vienybę. Susidūrus su sielvartu ar sunkiomis situacijomis, šis nepaprastai įžeminantis aliejus praturtina meditacinę praktiką ir palaiko sąmoningumą, reikalingą sutelkti dėmesį. Dažnai naudojamas aliejų mišiniuose kaip afrodiziakas, suteikia rafinuota kvapą.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Eremophila mitchellii Benth; Kiti pavadinimai: Netikrasis sandalmedis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 

 • Peru Balzamas (lot. MyroxylonBalsamum Pereirae):

Dėl savo turtingo, į vanilę panašaus aromato, Peru balzamo eterinis aliejus (angl. Peru Balsam Oil) yra ekonomiškas natūralios parfumerijos pakaitalas, kai norisi saldžios vanilės natos. Lengvai tirpsta alkoholyje ir yra puikus fiksatorius natūralioje parfumerijoje. Pagrindinis Peru balzamo aliejaus ingredientas yra benzenkarboksirūgštis, kuri turi išskirtinį gebėjimą dezinfekuoti smulkius įbrėžimus ir odos problemas. Peru balzamas puikiai tinka daugumai odos tipų, ją ramina ir suteikia natūralų švytėjimą, gali padėti sausai ar šiurkščiai, paraudusiai odai. Dažnai naudojamas žaizdų priežiūrai ir odos problemoms gydyti, siekiant sumažinti mikrobų plitimą. Gali būti naudojamas palengvinti kvėpavimo takų obstrukciją.

Peru balzamo eterinis aliejus šildo, atveria ir paguodžia jusles. Šis puikus aromatas padeda atsipalaiduoti, nuraminti emocijas, nervinę įtampą ir skatinta ramesnę aplinką.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Myroxylon balsamum (L.) Harms, Myrospermum pereirae Royle, Myroxylon balsamum var. pereirae (Royle) Harms; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Salvadoras; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Vaistinis valerijonas (lot. ValerianaOfficinalis):

Valerijonų eterinis aliejus (angl. Valerian Oil) yra labai vertinamas dėl savo sugebėjimo pagerinti miego kokybę ir sumažinti įtampą nuo kasdienio streso. Jis dažniausiai naudojamas mišiniuose, siekiant palengvinti nemigą, ir yra žinomas dėl savo raminamųjų savybių. Jis taip pat gali padėti numalšinti nervinę įtampą ir padėti spręsti įvairias odos ir plaukų problemas dėl savo poras sutraukiančių savybių. Aliejus taip pat naudojamas parfumerijoje ir muiluose dėl savo muskuso ir medienos aromato. Valerijonų aliejus taip pat yra veiksminga priemonė siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų kiekį, taip pat yra naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti.

Naudojant aromaterapijoje, valerijono aliejus skatina emocinę pusiausvyrą, valo protą ir gerina koncentraciją. Valerijono aliejus ypač vertinamas kaip meditacinė priemonė, kuri gali įkvėpti gilią proto ramybę.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Valeriana officinalis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 

 • Vaistinė šventagaršvė (lot. AngelicaArchangelica):

Šventagaršvių eterinis aliejus (angl. Angelica Root Oil) yra žinomas dėl savo kvapo natūralioje parfumerijoje ir plačiai naudojamas asmeninės priežiūros reikmėms. Aromatas yra nepaprastai tankus ir atkaklus, todėl dažniausiai naudojamas kaip pamatinė nata ir veikia kaip natūralus fiksatorius. Aliejus naudojamas ne tik natūralioje parfumerijoje, turi veiksmingų savybių, kurios padeda kovoti su skausmu ir uždegimu, raumenų spazmais bei bakterijų, grybelių ar virusų plitimu. Taip pat gali padėti atnaujinti išblukusią, užsikimšusia odą, užtikrindamas sveiką mikrobų pusiausvyrą. Šis universalus aliejus padeda detoksikacijos procesui ir yra naudojamas dėl sustiprinančio poveikio kvėpavimo funkcijai.

Šventagaršvių eterinis aliejus emociškai šildo ir įkvepia. Aliejus gali padėti skatinti pusiausvyrą ir ramybę, ypač situacinio nerimo ir depresijos metu. Savo giliu, įžeminančiu aromatu šventagaršvių aliejus taip pat yra puikus pasirinkimas palaikant gilų, ramų miegą. Šis eterinis aliejus taip pat turi afrodiziako savybių ir gali būti naudojamas geismingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Angelica archangelica L., Archangelica officinalis Hoffm., Angelica officinalis Moench; Kiti pavadinimai: Vaistinė šventagaršvė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

Sudėtis: Citrus Aurantium var. Amara (Neroli), Lavandula Angustifolia (Lavender), Commiphora Myrrha (Myrrh), Boswellia Carterii (Frankincense Carteri), Juniperus Mexicana (Cedarwood Texas), Cananga Odorata (Ylang Ylang), Aniba Rosaeodora (Rosewood),Thymus Serpyllum (Wild Thyme), Citrus Bergamia (Bergamot), Cymbopogon Martinii (Palmarosa), Melissa Officinalis (Melissa), Eremophila Mitchellii (Buddha Wood), Myroxylon Balsamum var. Pereirae (Peru Balsam), Valeriana Officinalis (Valerian), Angelica Archangelica (Angelica Root) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

Pasirinkite pakuotę
Naujiena
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Pristatymo kaina: 0 €

Atsiimkite prekes prie sutarto įėjimo

1-2 d.d.
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Pristatymo kaina: 0 €

Prekes atsiimkite parduotuvėje

1-2 d.d.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Sleep“ jungia eterinius aliejus, žinomus kaip mažinančius įtampą. Naudokite išoriškai prieš miegą, kad pasiruoštumėte ramiam miegui. Levandų, kedrų ir valerijonų aliejai gali padėti nuraminti mintis ir sumažinti įtampą.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. CitrusAurantium Amara):

Karčiųjų apelsinų eterinis aliejus (angl. Bitter Orange Oil) turi gausų sąrašą sveikatai naudingų savybių, tarp kurių yra priešuždegiminės, antiseptinės, antidepresinės, antimikrobinės ir antioksidacinės savybės. Karčiųjų apelsinų aliejus valo, stimuliuoja ir tonizuoja, todėl idealiai tinka pridėti prie kitų limfos stimuliatorių, kurie padeda tokioms ligoms kaip edemai ir celiulitui gydyti. Jame taip pat yra galingų antioksidantų, vadinamų flavonoidais, kurie apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir skatina odos gijimą, mažina raukšles ir senėjimo požymius.

Aromaterapijoje karčiųjų apelsinų eterinis aliejus pasižymi stiprinančiomis, stimuliuojančiomis ir atgaivinančiomis savybėmis. Tai labai įkvepiantis eterinis aliejus, galintis padėti susidoroti su situacine depresija ir nerimu. Gripo sezono metu karčiųjų apelsinų aliejus taip pat puikiai tinka naudoti su difuzoriu, aliejus gali išvalyti orą nuo nepageidaujamų mikrobų.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium L. var. amara; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Levandos (lot. LavandulaAngustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mira (lot. CommiphoraMyrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Laukinė bosvelija (lot. BoswelliaCarterii):

Smilkalinių bosvelijų aliejus (angl. Frankincense Oil) puikiai tinka dėl savo daugybės gydomųjų savybių ir svaiginančiai švelnaus bei atpalaiduojančio aromato. Aliejus padeda skatinti bendrą odos sveikatą, sumažina brandžios odos ir dėmių atsiradimą dėl savo gebėjimo atstatyti odos ląsteles. Plačiai naudojamas slopinant galvos skausmą, uždegimą. Taip pat gali pagerinti kvėpavimą, taip pat padeda pašalinti nosies užgulimą. Smilkalinių bosvelijų aliejus yra saugus, švelnus aliejus, kuris yra puikus pasirinkimas žmonėms su jautriomis imuninėmis sistemomis, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones.

Smilkalinių bosvelijų aliejus turi aromaterapinį poveikį, kuris skatina emocinį gijimą ir apmąstymus, suteikia ramybės, ypač meditacijos metu. Gilus, sodrus, įžeminantis aromatas, palaiko susikaupimą, skatina ramybę ir nuramina protą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia carterii Birdw; Kiti pavadinimai: Afrikinė bosvelija; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Storažievis kadagys (lot. JuniperusMexicana):

Balkšvojo kedro eterinis aliejus (angl. Cedarwood Texas Oil) turi natūralių raminamųjų savybių, kurios gali padėti žmonėms, turintiems nemigos problemą, ir skatinti ramų miegą. Apsaugo nuo infekcijų ir toksinų patekimo į organizmą dėl savo antiseptinių savybių, kurios gali padėti gydyti nedideles žaizdas ir odos pažeidimus. Aliejus slopina porų užsikimšimą ir apsaugo nuo bakterijų invazijos, tad gali padėti apsaugoti ir išgydyti odą nuo spuogų, egzemos ir dermatito. Balkšvojo kedro aliejus taip pat yra natūralus vabzdžių repelentas, vabzdžiai vengia šio aromato.

Universalus Balkšvojo kedro aliejaus aromatas yra geras pasirinkimas tobulinti difuzoriaus mišinius, skirtus nerimui, depresijai ir nervingumui palengvinti. Aliejus atgaivina protą, sukurdamas teigiamą mąstyseną ir pašalindamas neigiamas emocijas. Taip pat pasižymi stipriomis afrodiziako savybėmis, kurios gali būti panaudotos romantinėms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Juniperus mexicana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, ilgai išliekantis kvapas.

 

 • Kvapioji kananga (lot. CanangaOdorata):

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (angl. Ylang Ylang Oil) ne tik suteikia kūnui pusiausvyrą ir ramybę, bet ir dažnai padeda malšinti skausmą ir uždegimą bei mažina nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Šis aliejus laikomas prabanga, kuris šimtmečius buvo naudojamas odos priežiūrai, yra žinomas kaip natūralus riebalų reguliatorius ir gali būti taikomas vienodam poveikiui brandžiai ir jaunatviškai odai. Aliejus taip pat turi teigiama poveikį plaukams, todėl dažnai naudojamas norint sodresnių plaukų bei jų augimui skatinti.

Kvapiųjų kanangų aliejus vėsinantis, turi malonių, švelniai raminančių savybių, skatina nedidelę euforiją ir juslinį pabudimą. Kvapas neabejotinai yra afrodiziakas ir naudojamas stresui bei depresijai malšinti.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Cananga odorota (Lam.) Hook.f. & Thomson; Kiti pavadinimai: Kanangų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Madagaskaras; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines, puikus fiksatorius.

 

 • Raudonmedis (lot. AnibaRosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Paprastasis čiobrelis (lot. ThymusSerpyllum):

Čiobrelių eterinis aliejus (angl. Wild Thyme Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei nuraminti raumenų spazmus. Aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, todėl yra naudingas gydant žaizdas ir įvairias infekcijas. Jis taip pat turi stiprių antispazminių ir antioksidacinių savybių. Čiobrelių aliejaus yra dažniausiai naudojamas tepant ant odos, gali išgydyti žaizdas ir randus, užkirsti kelią uždegiminiam skausmui, drėkinti odą ir net sumažinti spuogų atsiradimą.

Aromaterapijoje laukinių čiobrelių aliejus atkuria ir skatina pasitikėjimą. Laukinių čiobrelių aliejus yra populiarus aromaterapijoje dėl daugybės priežasčių, bet visų pirma dėl savo sugebėjimo sumažinti stresą. Aliejus skatina gerą nuotaiką ir gali padėti kovoti su situacine depresija ar nerimu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus serpyllum; Kiti pavadinimai: Laukinių čiobrelių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Bergaminis citrinmedis (lot. CitrusBergamia):

Bergamočių eterinis aliejus (angl. Bergamot essential oil) yra vienas iš dažniausiai naudojamų eterinių aliejų parfumerijoje dėl savo saldaus gaivumo, kuris prideda sodria viršutinę natą, ypač tinkančia odekolonams. Tai taip pat visame pasaulyje žinomos „Earl Grey“ arbatos skonis ir kvapas. Bergamočių aliejus taip pat padeda sumažinti skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ar grybelių aktyvumą ir palengvinti raumenų spazmus.

Aromaterapijoje bergamočių aliejus giliai atpalaiduoja, atkuria ir ramina. Šis eterinis aliejus yra labai malonus ir sukuria malonią aplinką, bei gali padėti išsklaidyti pykčio ar nusivylimo jausmus. Bergamočių aliejus yra vienas iš veiksmingiausių, kai norima pagerinti miego kokybę ir padėti suvaldyti situacinį nerimą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus aurantium var. bergamia, Citrus bergamia Risso; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Imbierinė citrinžolė (lot. CymbopogonMartinii):

Palmarozų eterinis aliejus (angl. Palmarosa Oil) puikiai tinka gydyti odos ligoms, tokių kaip egzema ir psoriazė bei nedideles infekcijas. Ypač naudingas ingredientas veido serumams ir muilui, aliejus tinka sausai ar jautriai odai. Naudojant aliejų odos priežiūrai, gali padėti sumažinti dirginimą ir uždegimą. Maitinantis ir gaivinantis Palmarozų aliejus dėl savo vėsinančio poveikio, atšaldo ir padeda kovoti su skausmu, nuramina skaudančius raumenis ir patinusius sąnarius. Aliejus yra puikus priedas, kai norima sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą.

Aromaterapijoje Palmarozų aliejus yra puikus pasirinkimas, padedantis sumažinti emocinį stresą ir paguosti bei atpalaiduoti emocijas. Jo stimuliuojančios savybės gali padėti mums atsikratyti nesaugumo, sielvarto ar bejėgiškumo jausmo. Puiki priemonė miegui, kuri skatina gilesnį ir ramesnį miegą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Cymbopogon martinii; Kiti pavadinimai: Imbierinė citrinžolė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Vaistinė melisa (lot. MelissaOfficinalis):

Intensyviai gaivinantis melisų eterinis aliejus (angl. Melissa Oil) yra švelnus, tačiau tuo pat metu stiprus raminančių, maitinančių ir gyvybingumą skatinančių savybių mišinys. Naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti bei galinga pagalba siekiant užkirsti kelią mikrobų, bakterijų, grybelių ar virusų plitimui. Vienas veiksmingiausių aliejų gydyti pūslelinę ir jos sukeliamus nemalonumus. Melisų aliejus yra vienas iš stipriausių natūralių eterinių aliejų, palaiko ir sustiprina sveikatą šaltuoju metų laiku. Odos priežiūros reikmėms jis yra švelnus, skirtas palaikyti sveiką, gyvybingą odą ir nuraminti sudirgimus.

Aromaterapijoje melisų eterinis aliejus spinduliuoja šiluma. Šis aliejus šimtmečius buvo žinomas kaip širdies eliksyras dėl savo savybių, užtikrina geresnę nuotaika ir padeda kovoti su situaciniu nerimu ar depresija. Melisų aliejus skatina emocinę harmoniją, malšina pyktį, skatina ramų miegą ir suteikia paguodą didelio streso arba sielvarto metu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Melissa officinalis; Kiti pavadinimai: Vaistinė melisa; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Netikrasis santalmedis (lot. EremophilaMitchellii):

Budos medžio aliejus (angl. Buddha Wood Oil) yra unikalus, nes jo sudėtyje yra biciklinių seskviterpenų, kurie yra retenybė daugelyje eterinių aliejų. Seskviterpeno junginys suteikia aliejui priešuždegiminių savybių. Budos medžio eterinis aliejus su ryškesnėmis balzamiko ir dūmų natomis suteiks įkvėpimo natūraliems kvepalams ir aromaterapiniams mišiniams. Aliejus dažnai naudojamas kvepaluose, ypač rafinuotuose odekolonuose vyrams. Budos medžio aliejus stimuliuoja, išgrynina ir suteikia energijos, kuri stiprina ir palaiko imuninę sistemą, taip pat mažina virusų ir bakterijų aktyvumą. Šis eterinis aliejus dažnai pasirenkamas dėl savo odą maitinančių savybių, taip pat siekiant palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus.

Budos medžio aliejus poveikis emocine ir energetine prasme palaiko gilesnę meditaciją ir vidinę vienybę. Susidūrus su sielvartu ar sunkiomis situacijomis, šis nepaprastai įžeminantis aliejus praturtina meditacinę praktiką ir palaiko sąmoningumą, reikalingą sutelkti dėmesį. Dažnai naudojamas aliejų mišiniuose kaip afrodiziakas, suteikia rafinuota kvapą.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Eremophila mitchellii Benth; Kiti pavadinimai: Netikrasis sandalmedis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 

 • Peru Balzamas (lot. MyroxylonBalsamum Pereirae):

Dėl savo turtingo, į vanilę panašaus aromato, Peru balzamo eterinis aliejus (angl. Peru Balsam Oil) yra ekonomiškas natūralios parfumerijos pakaitalas, kai norisi saldžios vanilės natos. Lengvai tirpsta alkoholyje ir yra puikus fiksatorius natūralioje parfumerijoje. Pagrindinis Peru balzamo aliejaus ingredientas yra benzenkarboksirūgštis, kuri turi išskirtinį gebėjimą dezinfekuoti smulkius įbrėžimus ir odos problemas. Peru balzamas puikiai tinka daugumai odos tipų, ją ramina ir suteikia natūralų švytėjimą, gali padėti sausai ar šiurkščiai, paraudusiai odai. Dažnai naudojamas žaizdų priežiūrai ir odos problemoms gydyti, siekiant sumažinti mikrobų plitimą. Gali būti naudojamas palengvinti kvėpavimo takų obstrukciją.

Peru balzamo eterinis aliejus šildo, atveria ir paguodžia jusles. Šis puikus aromatas padeda atsipalaiduoti, nuraminti emocijas, nervinę įtampą ir skatinta ramesnę aplinką.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Myroxylon balsamum (L.) Harms, Myrospermum pereirae Royle, Myroxylon balsamum var. pereirae (Royle) Harms; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Salvadoras; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Vaistinis valerijonas (lot. ValerianaOfficinalis):

Valerijonų eterinis aliejus (angl. Valerian Oil) yra labai vertinamas dėl savo sugebėjimo pagerinti miego kokybę ir sumažinti įtampą nuo kasdienio streso. Jis dažniausiai naudojamas mišiniuose, siekiant palengvinti nemigą, ir yra žinomas dėl savo raminamųjų savybių. Jis taip pat gali padėti numalšinti nervinę įtampą ir padėti spręsti įvairias odos ir plaukų problemas dėl savo poras sutraukiančių savybių. Aliejus taip pat naudojamas parfumerijoje ir muiluose dėl savo muskuso ir medienos aromato. Valerijonų aliejus taip pat yra veiksminga priemonė siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų kiekį, taip pat yra naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti.

Naudojant aromaterapijoje, valerijono aliejus skatina emocinę pusiausvyrą, valo protą ir gerina koncentraciją. Valerijono aliejus ypač vertinamas kaip meditacinė priemonė, kuri gali įkvėpti gilią proto ramybę.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Valeriana officinalis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 

 • Vaistinė šventagaršvė (lot. AngelicaArchangelica):

Šventagaršvių eterinis aliejus (angl. Angelica Root Oil) yra žinomas dėl savo kvapo natūralioje parfumerijoje ir plačiai naudojamas asmeninės priežiūros reikmėms. Aromatas yra nepaprastai tankus ir atkaklus, todėl dažniausiai naudojamas kaip pamatinė nata ir veikia kaip natūralus fiksatorius. Aliejus naudojamas ne tik natūralioje parfumerijoje, turi veiksmingų savybių, kurios padeda kovoti su skausmu ir uždegimu, raumenų spazmais bei bakterijų, grybelių ar virusų plitimu. Taip pat gali padėti atnaujinti išblukusią, užsikimšusia odą, užtikrindamas sveiką mikrobų pusiausvyrą. Šis universalus aliejus padeda detoksikacijos procesui ir yra naudojamas dėl sustiprinančio poveikio kvėpavimo funkcijai.

Šventagaršvių eterinis aliejus emociškai šildo ir įkvepia. Aliejus gali padėti skatinti pusiausvyrą ir ramybę, ypač situacinio nerimo ir depresijos metu. Savo giliu, įžeminančiu aromatu šventagaršvių aliejus taip pat yra puikus pasirinkimas palaikant gilų, ramų miegą. Šis eterinis aliejus taip pat turi afrodiziako savybių ir gali būti naudojamas geismingoms nuotaikoms įkvėpti.

Naudojama dalis: Šaknys; Sinonimai: Angelica archangelica L., Archangelica officinalis Hoffm., Angelica officinalis Moench; Kiti pavadinimai: Vaistinė šventagaršvė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės pereinančios į vidurines.

Sudėtis: Citrus Aurantium var. Amara (Neroli), Lavandula Angustifolia (Lavender), Commiphora Myrrha (Myrrh), Boswellia Carterii (Frankincense Carteri), Juniperus Mexicana (Cedarwood Texas), Cananga Odorata (Ylang Ylang), Aniba Rosaeodora (Rosewood),Thymus Serpyllum (Wild Thyme), Citrus Bergamia (Bergamot), Cymbopogon Martinii (Palmarosa), Melissa Officinalis (Melissa), Eremophila Mitchellii (Buddha Wood), Myroxylon Balsamum var. Pereirae (Peru Balsam), Valeriana Officinalis (Valerian), Angelica Archangelica (Angelica Root) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 


Rekomenduojamos prekės

Tik internetu SHERNBAO Apvalus hidraulinis stalas, su spintele
699 €
SHERNBAO Apvalus hidraulinis stalas, su spintele
Į krepšelį
Naujiena HIPPIE PET Šunų žaislas, Panda, žalia, 13.5x9 cm
6,99 €
HIPPIE PET Šunų žaislas, Panda, žalia, 13.5x9 cm
Į krepšelį
2+1 vnt. NATURE LIVING Skanėstas šunims Džiovinti kiaulių skrandžio gabaliukai 100 g
2,69 €
NATURE LIVING Skanėstas šunims Džiovinti kiaulių skrandžio gabaliukai 100 g
Į krepšelį
ROYAL CANIN Outdoor pašaras katėms 400 g
5,49 €
ROYAL CANIN Outdoor pašaras katėms 400 g
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.