Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Relax“ yra unikalus 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišinys, galintis padėti gerai išsimiegoti ir sumažinti stresą, pagilinti minčių ramybę, palaikyti nervų sistemą ir pasižymintis pakylėjančiomis savybėmis.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Karčiavaisių citrinmedžių eterinis aliejus (angl. Petitgrain Oil) ra puikus pasirinkimas norint palengvinti ir nuraminti nepageidaujamus raumenų spazmus ir skatinti pusiausvyros bei ramybės jausmą. Odos priežiūros priemonėse aliejus padeda subalansuoti riebalų gamybą ir yra veiksmingas bei švelnus antiseptikas. Dėl savo antimikrobinių ir antibakterinių savybių jis yra naudingas odai, kenčiančiai nuo spuogų ir per didelio riebalų susidarymo ir pleiskanų kamuojamai galvai. Šio aliejaus aušinimo efektas idealiai tinka purškiant kambarius ar valymo priemonių gamyboje, jis padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą.

Karčiavaisių citrinmedžių aliejus turi vėsinančią ir džiovinančią energiją, kuri padeda atpalaiduoti protą, numalšina nerimą ir depresiją bei sužadina ramybę. Manoma, kad aliejus pasižymi švelniomis euforinėmis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti įtampą nuo kasdienio streso ir nuraminti protą. Aliejus turi afrodiziakinių savybių, pridedant jį mišinius, jis suteikia rafinuoto gilumo.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Citrus aurantium var amara; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Paragvajus; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Mira (lot. Commiphora Myrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Tikrasis pačiulis (lot. Pogostemon Cablin):

Pačiulių eterinis aliejus (angl. Patchouli Oil) naudojamas kaip kvepalų fiksatorius natūralioje parfumerijoje. Šiuo aspektu jis yra išskirtinis, nes turtingas ir gilus aliejaus kvapas ilgą laiką išlaiko viršutinių ir vidurinių natų kvapą prie odos. Aliejus yra ne tik garsus kvepalų ingredientas, bet ir ypatingai gerai maitina odą ir yra daugelio odos priežiūros produktų sudėtyje. Tai naudinga odai, neturinčiai gražaus atspalvio, gydant raukšlėtą, senstančią odą, taip pat esant spuogams, dirginimui ar išsausėjimui ir kitoms odos problemoms. Pačiulių aliejus taip pat gali padėti suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ir grybelių gyvavimą bei sustiprinti pažeistą imuninę sistemą.

Naudojant aromaterapijoje, pačiulių aliejus yra pakeliantis ir rafinuotas, tinka naudoti situacinės depresijos ir nerimo metu. Tai gali atverti protą ir širdį, sustiprinti jausmus ir padeda suartėti su savo vidine dvasia. Pačulių aliejus ne tik palaiko pusiausvyrą fizinėse, psichinėse ir dvasinėse srityse, bet ir yra vertinamas dėl savo gebėjimo kuriant jausmingą atmosferą. Į difuzorių įlašinus pačiulių aliejaus, nuo kvapo pajaučiamas patogumo ir pakylėjimo jausmas. Šis eterinis aliejus taip pat yra efektyvus pasirinkimas norintiems gerai pailsėti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Pogestemon cablin; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, išskirtinis fiksatorius.

 

 • Himalajinis kedras (lot. Cedrus Deodara):

Daugelį amžių naudojamas medicinoje ir kosmetikoje, Himalajinių kedrų aliejus (angl. Cedarwood Oil) padeda suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač susijusį su lėtiniu skausmu ir artrito sąnarių uždegimu. Puikus pasirinkimas, kai siekiama palaikyti sveikus plaučius ir skatinti gaivesnį kvėpavimą. Dėl savo antibakterinių savybių šis eterinis aliejus yra puiki parama siekiant panaikinti nepageidaujamas bakterijas ir virusus. Himalajinių kedrų aliejus taip pat turi polinkį plaukams ir odai, padeda pašalinti susikaupusius toksinus ir yra geras valiklis ir stimuliatorius, suteikiantis žvilgančio blizgesio.

Šis žavingas aromatinis eterinis aliejus stiprina ir ramina emociškai ir fiziškai. Kedro eterinis aliejus taip pat padeda palaikyti perkrautą nervų sistemą ir stabilizuoja sunkaus pereinamojo laikotarpio metu.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Cedrus deodara; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Raudonmedis (lot. Aniba Rosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Pluoštinė bosvelija (lot. Boswellia Serrata):

Švarus, citrusinis frankincenso eterinio aliejaus (angl. Frankincense Serrata Oil) kvapas buvo minimas senovės mituose ir naudojamas šventose apeigose; dėl savo gydomųjų savybių jis tapo neatsiejama Ajurvedos medicinos dalimi. Aliejus dažniausiai naudojamas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, susijusį su galvos skausmais ir raumenų įtampa. Suteikia pagalbą kvėpavimo sistemai ir padeda pašalinti užgulimą. Aliejuje yra antimikrobinių savybių, kurios padeda sunaikinti kenksmingus mikrobus ir bakterijas, tiek ant kūno, tiek ant paviršių.

Citrusinio frankincenso aliejus suteikia daugybę senėjimą stabdančių savybių: gali pašalinti raukšles, žymiai sumažinti randų atsiradimą, išvalyti spuogus ir kitas dėmes, išblukusias strijas ir išgydyti įtrūkusią ar sausą odą. Frankincensas yra legendinis savo panaudojimu tradiciniais ir šventais tikslais bei gebėjimu suteikti gilią proto ramybę, todėl idealiai tinka meditacijai.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia serrata; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Tikrasis mandarinas (lot. Citrus Reticulata):

Kaip ir daugelis kitų citrusinių aliejų, tikrųjų mandarinų aliejus (angl. Tangerine Oil) turi savybių, kurios suteikia pakilia nuotaiką. Aliejuje yra antioksidantų ir jis dažniausiai naudojamas dėl jo stimuliuojančio ir energijos suteikiančio poveikio. Tikrųjų mandarinų aliejus yra populiarus odos priežiūros priemonių ingredientas dėl savo priešgrybelinių ir antiseptinių savybių. Tai puikiai tinka kovojant su spuogus sukeliančiomis bakterijomis, padeda pašalinti veido odos dėmes. Mandarinų aliejus taip pat tinka plaukams dėl savo antiseptinių savybių ir padeda gydyti pleiskanas, sausą galvos odą ir kitas galvos odos infekcijas.

Tikrųjų mandarinų aliejus yra vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kuriame yra daug monoterpenų darinių vadinamų limonenai, kurie gali stimuliuoti ir pagerinti nuotaiką. Šį poveikį galima pajusti garinant arba įkvėpus aliejaus. Aromaterapijoje tikrųjų mandarinų aliejus veikia kaip raminantis vaistas, malšinantis nerimą, depresiją ir nervingumą. Tai taip pat skatina sveikesnį miegą. Aliejaus aromatas gali įkvėpti jausmingas nuotaikas, todėl jis yra priskiriamas kaip afrodiziakas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus tangerina; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapioji kananga (lot. Cananga Odorata):

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (angl. Ylang Ylang Oil) ne tik suteikia kūnui pusiausvyrą ir ramybę, bet ir dažnai padeda malšinti skausmą ir uždegimą bei mažina nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Šis aliejus laikomas prabanga, kuris šimtmečius buvo naudojamas odos priežiūrai, yra žinomas kaip natūralus riebalų reguliatorius ir gali būti taikomas vienodam poveikiui brandžiai ir jaunatviškai odai. Aliejus taip pat turi teigiama poveikį plaukams, todėl dažnai naudojamas norint sodresnių plaukų bei jų augimui skatinti.

Kvapiųjų kanangų aliejus vėsinantis, turi malonių, švelniai raminančių savybių, skatina nedidelę euforiją ir juslinį pabudimą. Kvapas neabejotinai yra afrodiziakas ir naudojamas stresui bei depresijai malšinti.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Cananga odorota (Lam.) Hook.f. & Thomson; Kiti pavadinimai: Kanangų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Madagaskaras; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines, puikus fiksatorius.

 

 • Levanda (lot. Lavandula Angustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Saldusis apelsinas (lot. Citrus Sinensis):

Apelsinų eterinis aliejus (angl. Sweet Orange Oil), pasižymintis visiems puikiai pažįstamu kvapu, šildančiomis ir džiuginančiomis savybėmis, yra veiksmingas, kai norima sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamų bakterijų plitimui. Dėl puikių priešuždegiminių, antioksidacinių ir antibakterinių savybių apelsinų aliejus yra puikus odos tonikas ir nepakeičiamas riebiai odai skirtų odos priežiūros produktų ingredientas. Aliejaus valomosios savybės gali būti naudingos mažinant spuogus. Buityje saldžiųjų apelsinų aliejus gali būti panaudojamas virtuvėje prieš užsispyrusias riebalų dėmes.

Apelsinų aliejus suteikia pozityvią savijautą tiems, kurie kovoja su situacine depresija ar nerimu, todėl yra puiki priemonė skatinti geresnę  nuotaiką ir atpalaiduoti.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus sinensis; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kilnusis lauramedis (lot. Laurus Nobilis):

Šildantis ir įkraunantis energijos lauro lapų eterinis aliejus (angl. Laurel Leaf Oil) dėl savo unikalios molekulinės struktūros yra labai vertinamas aromaterapijoje. Šis aliejus susideda iš neįprastai plataus spektro molekulių iš beveik visų pagrindinių cheminių grupių - terpenų, esterių, alkoholių, oksidų ir fenolių - ir demonstruoja platų gydomųjų savybių spektrą.

Laurų lapų aliejus gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir skatinti sveiką plaučių veiklą. Tai puikus priedas prie muilo, šveitiklio ar kūno aliejaus produktų. Vienas iš populiariausių šio aliejaus panaudojimo būdų yra padėti palaikyti sveiką kraujotaką ir limfinės sistemos judėjimą. Naudingas plaukų priežiūros priedas, kuris yra puiki priemonė plaukams ir galvos odai, skatina plaukų augimą ir pašalina pleiskanas.

Naudojant laurų lapų aliejų aromaterapijoje, jis pakelia nuotaiką ir įžemina žmogų, padeda pašalinti blaškančias mintis ir aiškiau mąstyti. Gali padidinti pasitikėjimą savimi bei padėti susikaupti. Šis aliejus šildo ir skatina pozityvesnį mąstymą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Laurus nobilis; Kiti pavadinimai: Lauramedžių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Turkija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. Picea Mariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Paprastasis čiobrelis (lot. Thymus Serpyllum):

Čiobrelių eterinis aliejus (angl. Wild Thyme Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei nuraminti raumenų spazmus. Aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, todėl yra naudingas gydant žaizdas ir įvairias infekcijas. Jis taip pat turi stiprių antispazminių ir antioksidacinių savybių. Čiobrelių aliejaus yra dažniausiai naudojamas tepant ant odos, gali išgydyti žaizdas ir randus, užkirsti kelią uždegiminiam skausmui, drėkinti odą ir net sumažinti spuogų atsiradimą.

Aromaterapijoje laukinių čiobrelių aliejus atkuria ir skatina pasitikėjimą. Laukinių čiobrelių aliejus yra populiarus aromaterapijoje dėl daugybės priežasčių, bet visų pirma dėl savo sugebėjimo sumažinti stresą. Aliejus skatina gerą nuotaiką ir gali padėti kovoti su situacine depresija ar nerimu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus serpyllum; Kiti pavadinimai: Laukinių čiobrelių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mėlynoji Bitkrėslė (lot. Tanacetum Annuum):

Vėsinantis marokinių ramunėlių eterinis aliejus (angl. Blue Tansy Oil) yra naudingas malšinant nedidelį paviršutinį skausmą ir uždegimą bei malšina niežtinčius vabzdžių įkandimus. Aliejus gali padėti slopinti raumenų spazmus ir sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą. Dažnai naudojamas palengvinti nervų skausmą, ūminį artritą ir fibromialgiją. Dėl savo vėsinamųjų antioksidacinių savybių marokinių ramunėlių aliejų rekomenduojama naudoti norint sumažinti nudegimo nuo saulės skausmą ir odos pažeidimus, kuriuos sukelia laisvieji radikalai. Šios savybės ir dar daugiau yra dėl ko šis aliejus laikomas naudinga ir universali aromatinė priemonė, kurią verta naudoti.

Naudojant aromaterapijoje marokinių ramunėlių aliejus padeda palaikyti pusiausvyrą ir ramybę protui, kūnui ir dvasiai. Šis aliejus nuramina rūpesčių kupiną protą ir gali padėti palengvinti įtampą nuo kasdienio streso, ypač jei žmogus jaučiasi nekantrus. Puikiai tinka masažuoti į odą, praskiestą su baziniu aliejumi po ilgos darbo dienos ar intensyvaus fizinio krūvio, kad padėtų kūnui natūraliai atsigauti.

Naudojama dalis: Žydinčios viršūnės; Sinonimai: Tanacetum annuum; Kiti pavadinimai: Vienmečių bitkrėslių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Marokas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Vaistinė melisa (lot. Melissa Officinalis):

Intensyviai gaivinantis melisų eterinis aliejus (angl. Melissa Oil) yra švelnus, tačiau tuo pat metu stiprus raminančių, maitinančių ir gyvybingumą skatinančių savybių mišinys. Naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti bei galinga pagalba siekiant užkirsti kelią mikrobų, bakterijų, grybelių ar virusų plitimui. Vienas veiksmingiausių aliejų gydyti pūslelinę ir jos sukeliamus nemalonumus. Melisų aliejus yra vienas iš stipriausių natūralių eterinių aliejų, palaiko ir sustiprina sveikatą šaltuoju metų laiku. Odos priežiūros reikmėms jis yra švelnus, skirtas palaikyti sveiką, gyvybingą odą ir nuraminti sudirgimus.

Aromaterapijoje melisų eterinis aliejus spinduliuoja šiluma. Šis aliejus šimtmečius buvo žinomas kaip širdies eliksyras dėl savo savybių, užtikrina geresnę nuotaika ir padeda kovoti su situaciniu nerimu ar depresija. Melisų aliejus skatina emocinę harmoniją, malšina pyktį, skatina ramų miegą ir suteikia paguodą didelio streso arba sielvarto metu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Melissa officinalis; Kiti pavadinimai: Vaistinė melisa; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

Sudėtis: Citrus Aurantium var. Amara (Neroli), Commiphora Myrrha (Myrrh), Pogostemon Cablin (Patchouli), Cedrus Deodara (Cedarwood Himalayan), Aniba Rosaeodora (Rosewood), Boswellia Serrata (Frankincense Serrata), Citrus Reticulata (Tangerine), Cananga Odorata (Ylang Ylang), Lavandula Angustifolia (Lavender), Citrus Sinensis (Sweet Orange), Laurus Nobilis (Bay Laurel), Picea Mariana (Spruce Black), Thymus Serpyllum (Wild Thyme), Tanacetum Annuum (Blue Tansy), Melissa Officinalis (Melissa) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

Pasirinkite pakuotę
Naujiena
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Pristatymo kaina: 0 €

Atsiimkite prekes prie sutarto įėjimo

1-2 d.d.
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Pristatymo kaina: 0 €

Prekes atsiimkite parduotuvėje

1-2 d.d.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

„Amelum Relax“ yra unikalus 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišinys, galintis padėti gerai išsimiegoti ir sumažinti stresą, pagilinti minčių ramybę, palaikyti nervų sistemą ir pasižymintis pakylėjančiomis savybėmis.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Karčiavaisis citrinmedis (lot. Citrus Aurantium var. Amara):

Karčiavaisių citrinmedžių eterinis aliejus (angl. Petitgrain Oil) ra puikus pasirinkimas norint palengvinti ir nuraminti nepageidaujamus raumenų spazmus ir skatinti pusiausvyros bei ramybės jausmą. Odos priežiūros priemonėse aliejus padeda subalansuoti riebalų gamybą ir yra veiksmingas bei švelnus antiseptikas. Dėl savo antimikrobinių ir antibakterinių savybių jis yra naudingas odai, kenčiančiai nuo spuogų ir per didelio riebalų susidarymo ir pleiskanų kamuojamai galvai. Šio aliejaus aušinimo efektas idealiai tinka purškiant kambarius ar valymo priemonių gamyboje, jis padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą.

Karčiavaisių citrinmedžių aliejus turi vėsinančią ir džiovinančią energiją, kuri padeda atpalaiduoti protą, numalšina nerimą ir depresiją bei sužadina ramybę. Manoma, kad aliejus pasižymi švelniomis euforinėmis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti įtampą nuo kasdienio streso ir nuraminti protą. Aliejus turi afrodiziakinių savybių, pridedant jį mišinius, jis suteikia rafinuoto gilumo.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Citrus aurantium var amara; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Paragvajus; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Mira (lot. Commiphora Myrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Tikrasis pačiulis (lot. Pogostemon Cablin):

Pačiulių eterinis aliejus (angl. Patchouli Oil) naudojamas kaip kvepalų fiksatorius natūralioje parfumerijoje. Šiuo aspektu jis yra išskirtinis, nes turtingas ir gilus aliejaus kvapas ilgą laiką išlaiko viršutinių ir vidurinių natų kvapą prie odos. Aliejus yra ne tik garsus kvepalų ingredientas, bet ir ypatingai gerai maitina odą ir yra daugelio odos priežiūros produktų sudėtyje. Tai naudinga odai, neturinčiai gražaus atspalvio, gydant raukšlėtą, senstančią odą, taip pat esant spuogams, dirginimui ar išsausėjimui ir kitoms odos problemoms. Pačiulių aliejus taip pat gali padėti suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą, sumažinti bakterijų ir grybelių gyvavimą bei sustiprinti pažeistą imuninę sistemą.

Naudojant aromaterapijoje, pačiulių aliejus yra pakeliantis ir rafinuotas, tinka naudoti situacinės depresijos ir nerimo metu. Tai gali atverti protą ir širdį, sustiprinti jausmus ir padeda suartėti su savo vidine dvasia. Pačulių aliejus ne tik palaiko pusiausvyrą fizinėse, psichinėse ir dvasinėse srityse, bet ir yra vertinamas dėl savo gebėjimo kuriant jausmingą atmosferą. Į difuzorių įlašinus pačiulių aliejaus, nuo kvapo pajaučiamas patogumo ir pakylėjimo jausmas. Šis eterinis aliejus taip pat yra efektyvus pasirinkimas norintiems gerai pailsėti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Pogestemon cablin; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, išskirtinis fiksatorius.

 

 • Himalajinis kedras (lot. Cedrus Deodara):

Daugelį amžių naudojamas medicinoje ir kosmetikoje, Himalajinių kedrų aliejus (angl. Cedarwood Oil) padeda suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač susijusį su lėtiniu skausmu ir artrito sąnarių uždegimu. Puikus pasirinkimas, kai siekiama palaikyti sveikus plaučius ir skatinti gaivesnį kvėpavimą. Dėl savo antibakterinių savybių šis eterinis aliejus yra puiki parama siekiant panaikinti nepageidaujamas bakterijas ir virusus. Himalajinių kedrų aliejus taip pat turi polinkį plaukams ir odai, padeda pašalinti susikaupusius toksinus ir yra geras valiklis ir stimuliatorius, suteikiantis žvilgančio blizgesio.

Šis žavingas aromatinis eterinis aliejus stiprina ir ramina emociškai ir fiziškai. Kedro eterinis aliejus taip pat padeda palaikyti perkrautą nervų sistemą ir stabilizuoja sunkaus pereinamojo laikotarpio metu.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Cedrus deodara; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Raudonmedis (lot. Aniba Rosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Pluoštinė bosvelija (lot. Boswellia Serrata):

Švarus, citrusinis frankincenso eterinio aliejaus (angl. Frankincense Serrata Oil) kvapas buvo minimas senovės mituose ir naudojamas šventose apeigose; dėl savo gydomųjų savybių jis tapo neatsiejama Ajurvedos medicinos dalimi. Aliejus dažniausiai naudojamas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, susijusį su galvos skausmais ir raumenų įtampa. Suteikia pagalbą kvėpavimo sistemai ir padeda pašalinti užgulimą. Aliejuje yra antimikrobinių savybių, kurios padeda sunaikinti kenksmingus mikrobus ir bakterijas, tiek ant kūno, tiek ant paviršių.

Citrusinio frankincenso aliejus suteikia daugybę senėjimą stabdančių savybių: gali pašalinti raukšles, žymiai sumažinti randų atsiradimą, išvalyti spuogus ir kitas dėmes, išblukusias strijas ir išgydyti įtrūkusią ar sausą odą. Frankincensas yra legendinis savo panaudojimu tradiciniais ir šventais tikslais bei gebėjimu suteikti gilią proto ramybę, todėl idealiai tinka meditacijai.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia serrata; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Tikrasis mandarinas (lot. Citrus Reticulata):

Kaip ir daugelis kitų citrusinių aliejų, tikrųjų mandarinų aliejus (angl. Tangerine Oil) turi savybių, kurios suteikia pakilia nuotaiką. Aliejuje yra antioksidantų ir jis dažniausiai naudojamas dėl jo stimuliuojančio ir energijos suteikiančio poveikio. Tikrųjų mandarinų aliejus yra populiarus odos priežiūros priemonių ingredientas dėl savo priešgrybelinių ir antiseptinių savybių. Tai puikiai tinka kovojant su spuogus sukeliančiomis bakterijomis, padeda pašalinti veido odos dėmes. Mandarinų aliejus taip pat tinka plaukams dėl savo antiseptinių savybių ir padeda gydyti pleiskanas, sausą galvos odą ir kitas galvos odos infekcijas.

Tikrųjų mandarinų aliejus yra vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kuriame yra daug monoterpenų darinių vadinamų limonenai, kurie gali stimuliuoti ir pagerinti nuotaiką. Šį poveikį galima pajusti garinant arba įkvėpus aliejaus. Aromaterapijoje tikrųjų mandarinų aliejus veikia kaip raminantis vaistas, malšinantis nerimą, depresiją ir nervingumą. Tai taip pat skatina sveikesnį miegą. Aliejaus aromatas gali įkvėpti jausmingas nuotaikas, todėl jis yra priskiriamas kaip afrodiziakas.

Naudojama dalis: Žievės; Sinonimai: Citrus tangerina; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapioji kananga (lot. Cananga Odorata):

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (angl. Ylang Ylang Oil) ne tik suteikia kūnui pusiausvyrą ir ramybę, bet ir dažnai padeda malšinti skausmą ir uždegimą bei mažina nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Šis aliejus laikomas prabanga, kuris šimtmečius buvo naudojamas odos priežiūrai, yra žinomas kaip natūralus riebalų reguliatorius ir gali būti taikomas vienodam poveikiui brandžiai ir jaunatviškai odai. Aliejus taip pat turi teigiama poveikį plaukams, todėl dažnai naudojamas norint sodresnių plaukų bei jų augimui skatinti.

Kvapiųjų kanangų aliejus vėsinantis, turi malonių, švelniai raminančių savybių, skatina nedidelę euforiją ir juslinį pabudimą. Kvapas neabejotinai yra afrodiziakas ir naudojamas stresui bei depresijai malšinti.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Cananga odorota (Lam.) Hook.f. & Thomson; Kiti pavadinimai: Kanangų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Madagaskaras; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines, puikus fiksatorius.

 

 • Levanda (lot. Lavandula Angustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Saldusis apelsinas (lot. Citrus Sinensis):

Apelsinų eterinis aliejus (angl. Sweet Orange Oil), pasižymintis visiems puikiai pažįstamu kvapu, šildančiomis ir džiuginančiomis savybėmis, yra veiksmingas, kai norima sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamų bakterijų plitimui. Dėl puikių priešuždegiminių, antioksidacinių ir antibakterinių savybių apelsinų aliejus yra puikus odos tonikas ir nepakeičiamas riebiai odai skirtų odos priežiūros produktų ingredientas. Aliejaus valomosios savybės gali būti naudingos mažinant spuogus. Buityje saldžiųjų apelsinų aliejus gali būti panaudojamas virtuvėje prieš užsispyrusias riebalų dėmes.

Apelsinų aliejus suteikia pozityvią savijautą tiems, kurie kovoja su situacine depresija ar nerimu, todėl yra puiki priemonė skatinti geresnę  nuotaiką ir atpalaiduoti.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus sinensis; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Italija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kilnusis lauramedis (lot. Laurus Nobilis):

Šildantis ir įkraunantis energijos lauro lapų eterinis aliejus (angl. Laurel Leaf Oil) dėl savo unikalios molekulinės struktūros yra labai vertinamas aromaterapijoje. Šis aliejus susideda iš neįprastai plataus spektro molekulių iš beveik visų pagrindinių cheminių grupių - terpenų, esterių, alkoholių, oksidų ir fenolių - ir demonstruoja platų gydomųjų savybių spektrą.

Laurų lapų aliejus gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir skatinti sveiką plaučių veiklą. Tai puikus priedas prie muilo, šveitiklio ar kūno aliejaus produktų. Vienas iš populiariausių šio aliejaus panaudojimo būdų yra padėti palaikyti sveiką kraujotaką ir limfinės sistemos judėjimą. Naudingas plaukų priežiūros priedas, kuris yra puiki priemonė plaukams ir galvos odai, skatina plaukų augimą ir pašalina pleiskanas.

Naudojant laurų lapų aliejų aromaterapijoje, jis pakelia nuotaiką ir įžemina žmogų, padeda pašalinti blaškančias mintis ir aiškiau mąstyti. Gali padidinti pasitikėjimą savimi bei padėti susikaupti. Šis aliejus šildo ir skatina pozityvesnį mąstymą.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Laurus nobilis; Kiti pavadinimai: Lauramedžių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Turkija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. Picea Mariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Paprastasis čiobrelis (lot. Thymus Serpyllum):

Čiobrelių eterinis aliejus (angl. Wild Thyme Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei nuraminti raumenų spazmus. Aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, todėl yra naudingas gydant žaizdas ir įvairias infekcijas. Jis taip pat turi stiprių antispazminių ir antioksidacinių savybių. Čiobrelių aliejaus yra dažniausiai naudojamas tepant ant odos, gali išgydyti žaizdas ir randus, užkirsti kelią uždegiminiam skausmui, drėkinti odą ir net sumažinti spuogų atsiradimą.

Aromaterapijoje laukinių čiobrelių aliejus atkuria ir skatina pasitikėjimą. Laukinių čiobrelių aliejus yra populiarus aromaterapijoje dėl daugybės priežasčių, bet visų pirma dėl savo sugebėjimo sumažinti stresą. Aliejus skatina gerą nuotaiką ir gali padėti kovoti su situacine depresija ar nerimu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus serpyllum; Kiti pavadinimai: Laukinių čiobrelių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Mėlynoji Bitkrėslė (lot. Tanacetum Annuum):

Vėsinantis marokinių ramunėlių eterinis aliejus (angl. Blue Tansy Oil) yra naudingas malšinant nedidelį paviršutinį skausmą ir uždegimą bei malšina niežtinčius vabzdžių įkandimus. Aliejus gali padėti slopinti raumenų spazmus ir sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą. Dažnai naudojamas palengvinti nervų skausmą, ūminį artritą ir fibromialgiją. Dėl savo vėsinamųjų antioksidacinių savybių marokinių ramunėlių aliejų rekomenduojama naudoti norint sumažinti nudegimo nuo saulės skausmą ir odos pažeidimus, kuriuos sukelia laisvieji radikalai. Šios savybės ir dar daugiau yra dėl ko šis aliejus laikomas naudinga ir universali aromatinė priemonė, kurią verta naudoti.

Naudojant aromaterapijoje marokinių ramunėlių aliejus padeda palaikyti pusiausvyrą ir ramybę protui, kūnui ir dvasiai. Šis aliejus nuramina rūpesčių kupiną protą ir gali padėti palengvinti įtampą nuo kasdienio streso, ypač jei žmogus jaučiasi nekantrus. Puikiai tinka masažuoti į odą, praskiestą su baziniu aliejumi po ilgos darbo dienos ar intensyvaus fizinio krūvio, kad padėtų kūnui natūraliai atsigauti.

Naudojama dalis: Žydinčios viršūnės; Sinonimai: Tanacetum annuum; Kiti pavadinimai: Vienmečių bitkrėslių aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Marokas; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Vaistinė melisa (lot. Melissa Officinalis):

Intensyviai gaivinantis melisų eterinis aliejus (angl. Melissa Oil) yra švelnus, tačiau tuo pat metu stiprus raminančių, maitinančių ir gyvybingumą skatinančių savybių mišinys. Naudinga priemonė mažam skausmui ir uždegimui malšinti bei galinga pagalba siekiant užkirsti kelią mikrobų, bakterijų, grybelių ar virusų plitimui. Vienas veiksmingiausių aliejų gydyti pūslelinę ir jos sukeliamus nemalonumus. Melisų aliejus yra vienas iš stipriausių natūralių eterinių aliejų, palaiko ir sustiprina sveikatą šaltuoju metų laiku. Odos priežiūros reikmėms jis yra švelnus, skirtas palaikyti sveiką, gyvybingą odą ir nuraminti sudirgimus.

Aromaterapijoje melisų eterinis aliejus spinduliuoja šiluma. Šis aliejus šimtmečius buvo žinomas kaip širdies eliksyras dėl savo savybių, užtikrina geresnę nuotaika ir padeda kovoti su situaciniu nerimu ar depresija. Melisų aliejus skatina emocinę harmoniją, malšina pyktį, skatina ramų miegą ir suteikia paguodą didelio streso arba sielvarto metu.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Melissa officinalis; Kiti pavadinimai: Vaistinė melisa; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

Sudėtis: Citrus Aurantium var. Amara (Neroli), Commiphora Myrrha (Myrrh), Pogostemon Cablin (Patchouli), Cedrus Deodara (Cedarwood Himalayan), Aniba Rosaeodora (Rosewood), Boswellia Serrata (Frankincense Serrata), Citrus Reticulata (Tangerine), Cananga Odorata (Ylang Ylang), Lavandula Angustifolia (Lavender), Citrus Sinensis (Sweet Orange), Laurus Nobilis (Bay Laurel), Picea Mariana (Spruce Black), Thymus Serpyllum (Wild Thyme), Tanacetum Annuum (Blue Tansy), Melissa Officinalis (Melissa) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.  

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų.  

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 


Rekomenduojamos prekės

Kalėdos
KIKA Šunų lėto valgymo dubenėlis geltonas, S
3,74 € 4,99 €
KIKA Šunų lėto valgymo dubenėlis geltonas, S
Į krepšelį
Naujiena P.LOUNGE Automobilio krepšys transportavimui, atsparus vandeniui, 50x47x33 cm
59,99 €
P.LOUNGE Automobilio krepšys transportavimui, atsparus vandeniui, 50x47x33 cm
Į krepšelį
2+1 vnt. HIQ Sensitive care Pašaras katėms 400 g
5,99 €
HIQ Sensitive care Pašaras katėms 400 g
Į krepšelį
Naujiena -30% M-PETS Kačių tualetas rožinis, 45.7x59.7x43.2 cm
27,99 € 39,99 €
M-PETS Kačių tualetas rožinis, 45.7x59.7x43.2 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.