Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

Labai svarbu išlikti saugiems ir sveikiems, todėl galingas Defense sinergijos mišinys iš 12 eterinių aliejų turėtų būti viena iš jūsų pirmosios pagalbos priemonių. Naudojamas difuzoriuje gali padėti išvalyti aplinkos orą, o naudojamas išoriškai gali padėti apsisaugoti nuo nepageidaujamų bakterijų.

 

Mišinį sudaro 12 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Peru Balzamas (lot. Myroxylon Balsamum var. Pereirae):

Plačiai naudojamas parfumerijoje, balzaminių taukminų eterinis aliejus (angl. Tolu Balsam Oil) yra vienas įdomiausių egzotiškų gėlių kvapų modifikatorių. Švieži sakai iš kurių išgaunamas aliejus turi cinamono aromatą, subrendę sakai įgauna vanilės kvapą ir yra labai vertinami. balzaminių taukminų aliejus taip pat turi daugybę terapinių panaudojimo būdų, aliejus turi antiseptinių, antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Skatina greitesnę pažeistos odos regeneraciją. Naudinga sausai, suskilinėjusiai ir įtrūkusiai odai, gydant tokias ligas kaip egzema ir įvairius išbėrimus. Veiksminga priemonė kovojant su gripu ir virusinėmis infekcijomis.

Malonus į vanilę panašus balzaminių taukminų kvapas atpalaiduoja kūną ir padeda sumažinti stresą bei nervinę įtampą. Šildantis aliejaus poveikis stimuliuoja širdį ir didina kraujospūdį.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Myroxylon balsamum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kolumbija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Laukinė bosvelija (lot. Boswellia Carterii):

Smilkalinių bosvelijų aliejus (angl. Frankincense Oil) puikiai tinka dėl savo daugybės gydomųjų savybių ir svaiginančiai švelnaus bei atpalaiduojančio aromato. Aliejus padeda skatinti bendrą odos sveikatą, sumažina brandžios odos ir dėmių atsiradimą dėl savo gebėjimo atstatyti odos ląsteles. Plačiai naudojamas slopinant galvos skausmą, uždegimą. Taip pat gali pagerinti kvėpavimą, taip pat padeda pašalinti nosies užgulimą. Smilkalinių bosvelijų aliejus yra saugus, švelnus aliejus, kuris yra puikus pasirinkimas žmonėms su jautriomis imuninėmis sistemomis, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones.

Smilkalinių bosvelijų aliejus turi aromaterapinį poveikį, kuris skatina emocinį gijimą ir apmąstymus, suteikia ramybės, ypač meditacijos metu. Gilus, sodrus, įžeminantis aromatas, palaiko susikaupimą, skatina ramybę ir nuramina protą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia carterii Birdw; Kiti pavadinimai: Afrikinė bosvelija; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Mira (lot. Commiphora Myrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Citrinmedis (lot. Leptospermum Petersonii):

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus (angl. Lemon Tea Tree Oil) gali padėti sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą, padėti palaikyti plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus taip pat gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą, ypač susiduriant su lėtiniu uždegimu ar raumenų įtampa. Yra žinoma, kad jis turi neįtikėtinai daug cheminio junginio citralio, kuris suteikia išskirtinių mikrobus naikinančių savybių, dėl to aliejus puikus priedas valymo produktams. Žinomas kaip vienas geriausių eterinių aliejų natūraliems vabzdžių repelentams.

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus yra puikus natūralus antiseptikas odos infekcijoms gydyti. Aliejus iš karto įsiskverbia į išorinius odos sluoksnius ir susimaišo su kūno aliejais, tai padeda gydyti vabzdžių įkandimus, įpjovimus, nudegimus, spuogus, užkrėstos žaizdas, mėlynes ir saulės nudegimus. Citrininių arbatmedžių aliejus taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios naikina ant odos plintančias bakterijas, kurios sukelia kūno kvapą.

Citrinų arbatmedžio aliejus pakylėja ir ramina emociškai. Šis eterinis aliejus suteikia aiškumą mintyse, stiprina pasitikėjimą savimi ir yra labai motyvuojantis. Citrinų arbatmedžio aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, todėl mažina emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Leptospermum petersonii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Levanda (lot. Lavandula Angustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Smulkioji mirtenė (lot. Melaleuca Cajuputi):

Kajeputų eterinis aliejus (angl. Cajeput Oil) puikiai tinka naudoti daugelyje sveikatingumą skatinančių  mišinių ir formuluočių, skirtų stiprinti imuninę sistemą. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač kai siekiama sumažinti peršalimo ar gripo sukelta užgulimą, atverti ir išvalyti plaučius ir palaikyti kvėpavimo sistemą, jei vargina infekcija. Kajeputų aliejus yra naudingas norint slopinti nedidelį skausmą, uždegimą ir raumenų spazmus. Dažnai derinamas su įvairiomis mėtomis ir kitomis augalinėmis medžiagomis losjonų, balzamų ir kremų produkcijoje. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Aromaterapijoje kajeputų aliejus pakylėja ir atgaivina. Emocinio nuovargio metu aliejus ramina ir pagyvina, gali padėti skatinti optimizmą ir atgauti teigiamą požiūrį. Švelnus kajeputų aliejaus kvapas išsklaidytas biuro aplinkoje - su kitais eteriniais aliejais arba be jų - padeda kovoti su mieguistumu ir išgryninti orą savo gyvu, mentolį primenančiu aromatu.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca cajuputi; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Plaušuotasis eukaliptas (lot. Eucalyptus Dives):

Mėtinių eukaliptų eterinis aliejus (angl. Eucalyptus Dives Oil) yra puikus pasirinkimas, turintis neįtikėtinų gydomųjų savybių. Aliejus yra naudingas siekiant skatinti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją ir mažina bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Taip pat veiksmingas kaip pagalbinė priemonė skausmingiems arba pervargusiems raumenims ir sąnariams dėl perteklinio naudojimo, pavyzdžiui, sunkios treniruotės sporto salėje arba natūralių sąnarių pokyčių, atsirandančių su amžiumi. Gaivinančios mėtinių eukaliptų aliejaus savybės gali padėti atgaivinti pavargusias pėdas po ilgos dienos atpalaiduojančioje pėdų vonelėje. Taip pat gali būti maišoma su buitinėmis valymo priemonėmis, kad suteikti gaivesnį kvapą ir padidintų efektyvumą. Šis eterinis aliejus gali padėti išlyginti ir tonizuoti odą, ypač jei ant odos yra pigmentinių dėmių.

Aromaterapijoje mėtinių eukaliptų aliejus dažnai naudojamas norint išvalyti protą, kūną ir dvasią, ypatingai kai siekiama sumažinti neigiamas emocijas. Aliejus yra siejamas su sielvarto ir liūdesio malšinimu, širdies ir intelekto atvėrimu, tuo pat metu suteikia pusiausvyros emocijoms.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Eucalyptus dives; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 • Cinamono lapai (lot. Cinnamomum Zeylanicum):

Pikantiškas, aitrus ir šildantis Ceiloninio cinamono eterinis aliejus (angl. Cinnamon Leaf Oil) padeda malšinti skausmą ir uždegimą, ypač esant tokioms ligoms kaip lėtinis uždegimas. Ceiloninio cinamono aliejų rekomenduojama maišyti keliais lašais su kitu baziniu aliejaus pagrindu ir tepti ant odos, tai padės atgaivinti pervargusius raumenis ir sąnarius. Cinamonas remia ir atkuria organizmo gebėjimą sukelti gydomąjį atsaką. Galinga imuninės sistemos parama ir gali padėti sumažinti nepageidaujamo grybelio ar viruso plitimą. Išsklaidytas ceiloninio cinamono aliejus gali paskatinti lėtą protą dirbti greičiau ir gali įkvėpti kūrybiškumui, pažadinti jausmus ir skatinti apetitą.

Emocine prasme cinamono lapų aliejus šildo ir įkvepia ir suteikia pasitikėjimo savimi jausmą. Dėl natūralaus šio aliejaus stiprumo jis dažnai naudojamas siekiant suteikti papildomos emocinės paramos ir padidinti energiją, kai žmogus jaučiasi protiškai išsekęs. Cinamono lapų aliejus dėl savo stiprių afrodiziako savybių taip pat gali būti naudojamas jausmingai atmosferai sukurti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Cinnamomum verum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Šri Lanka; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Pipirmėtė (lot. Mentha x Piperita):

Pipirmėčių aliejus (angl. Peppermint Oil), turintis šviežią, intensyvų mėtų aromatą, yra gerai žinomas dėl savo ypatybių, kurios gali padėti nuraminti virškinimo problemas, ir turi priešuždegiminių, antimikrobinių savybių. Pipirmėčių aliejus pasižymi imunitetą stimuliuojančiu poveikiu, taip pat vėsinančiomis savybėmis, kurios atgaivina kūną ir pojūčius. Naudojamas kaip vaistinis preparatas nuo pykinimo, aliejus turi savybių, kurios taip pat gali būti naudingos mažinant dujas. Naudojant pipirmėčių aliejų, kai kuriems pacientams netgi pavyko palengvinti Krono ligos, kolito ir dirgliosios žarnos sindromo simptomus. Skausmą malšinančios ir vėsinančios pipirmėčių aliejaus savybės gali padėti sumažinti smulkių įpjovimų ir žaizdų skausmą. Pipirmėčių aliejus taip pat gali skatinti atsikosėjimą ir veikia kaip dekongestantas, todėl jis naudingas plaučiams. Vėsus ir gaivinantis, pipirmėčių aliejus padeda suvaldyti alergijos simptomus, užtikrina gaivesnį kvėpavimą,  spartesnę protinę veiklą ir padeda geriau susikaupti.

Naudojama dalis: lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Mentha balsamea wild, Mentha piperita L; Kiti pavadinimai: Mentha balsamea, pipirmėtė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Vaistinis isopas (lot. Hyssopus Officinalis var. Decumbens):

Juozažolių eterinis aliejus (angl. Hyssup Oil) padeda palaikyti sveiką plaučių funkciją, ypač kovojant su peršalimu ar gripu, slopina nuolatinį kosulį. Tepant ant odos, aliejus gali sukelti šildantį pojūtį, todėl tai puikiai tinka skaudantiems raumenims po varginančios treniruotės, taip pat ramina nuolatinius raumenų ir kosulio spazmus. Padeda sumažinti mikrobų aktyvumą, o tai gali būti pageidautina, jei norite pasveikti nuo peršalimo ar gripo. Kaip ingredientas odos priežiūros priemonėse, juozažolių aliejus gali padėti sušvelninti sausą ir pleiskanojančią odą. Aliejus taip pat šildo ir ramina, todėl yra labai patartina naudoti kokybiškam miegui.
Juozažolių eterinis aliejus emociškai atnaujina ir sustiprina. Jis apsaugo nuo negatyvo, pagyvina protą, padeda aiškiau mąstyti ir geriau susikaupti. Juozažolių aliejus yra naudingas padedant valdyti situacinę ar sezoninę depresiją. Tai taip pat gali padėti pasitikėti savimi ir sustiprinti savo emocines ribas, o tai gali būti naudinga tiems, kuriuos lengvai veikia kitų nuotaikos ir emocijos.
Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Hyssopus officinalis var decumbrens; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Kvapusis bazilikas (lot. Ocimum Basilicum):

Bazilikų eterinis aliejus (angl. Basil Oil) turi platų pritaikymo spektrą - nuo psichinės būklės stiprinimo iki malšinimo nuovargio. Aliejus padeda sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus, mažina nepageidaujamų bakterijų ar grybelių plitimą. Odos priežiūros srityje veiksmingos baziliko aliejaus antibakterinės ir priešuždegiminės savybės padeda sustabdyti spuogų protrūkį. Jis taip pat gali būti naudojamas vabzdžių įkandimams ir odos ligoms, tokioms kaip psoriazė, gydyti. Bazilikų aliejus, būdamas turtingas flavonoidų ir antioksidantų šaltinis, taip pat veikia kaip veiksminga senėjimą stabdanti priemonė, stangrinanti odą, kovojanti su laisvųjų radikalų daroma žala ir oksidaciniu stresu bei neleidžianti atsirasti raukšlėms.

Aromaterapijoje baziliko aliejus naudojamas atkurti protinį budrumą ir kovoti su nuovargiu, nes yra natūralus stimuliatorius. Šis eterinis aliejus yra pakylėjantis ir labai gerbiamas Ajurvedoje dėl savo sugebėjimo suteikti psichinių jėgų ir paaštrinti protą. Baziliko aliejaus kvapas sumažinta galvos skausmą ir nuraminta nervus, suteikia ramybės būseną.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Ocimum basilicum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Gvazdikėliai (lot. Syzygium Aromaticum):

Gvazdikėlių eterinis aliejus (angl. Clove Bud Oil) dažnai naudojamas palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač skausmą, susijusį su dantimis. Gvazdikėlių aliejus, tepamas ant odos praskiedus su kitais aliejais, padeda pervargusiam kūnui atsipalaiduoti ir pailsėti. Švelnus ir širdžiai mielas gvazdikėlių aliejus yra galinga namų dezinfekavimo priemonė, ypač sezoninių ligų metu, kai siekiama sumažinti bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Išsklaidytas aliejus gali palaikyti sveiką imuninę sistemą. Aliejus yra nepaprastai naudingas virškinimui, kai švelniai įmasažuojamas ant pilvo.

Gvazdikėlių aliejus ypač gerai dera su medienos, prieskonių, citrusinių vaisių, gėlių ir žolinių šeimų eteriniais aliejais. Tai gali padėti pagerinti mišinių ir kompozicijų, turinčių vaistinį ar nemalonų kvapą, aromatą. Taip pat puikiai tinka naudoti kaip namų kvapų mišinys.

Naudojant aromaterapijoje, gvazdikėlių aliejus šildo ir suteikia komfortą, kvapas taip pat laikomas afrodiziaku. Dėl savo pikantiškumo gvazdikėlių aliejus ugdo pasitikėjimą savimi sunkiais laikais ar netikėtais pereinamaisiais laikotarpiais.

Naudojama dalis: Pumpurai; Sinonimai: Syzygium aromaticum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

Sudėtis: Myroxylon Balsamum var. Pereirae (Peru Balsam), Boswellia Carterii (Frankincense Carteri), Commiphora Myrrha (Myrrh), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree), Lavandula Angustifolia (Lavender), Melaleuca Cajuputi (Cajeput), Eucalyptus Dives (Eucalyptus Dives), Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon Leaf), Mentha x Piperita (Peppermint), Hyssopus Officinalis var. Decumbens (Hyssop), Ocimum Basilicum (Basil), Syzygium Aromaticum (Clove Bud) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

Pasirinkite pakuotę
-20%
Naujiena
12,79 €
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite atskira siunta.

 

Labai svarbu išlikti saugiems ir sveikiems, todėl galingas Defense sinergijos mišinys iš 12 eterinių aliejų turėtų būti viena iš jūsų pirmosios pagalbos priemonių. Naudojamas difuzoriuje gali padėti išvalyti aplinkos orą, o naudojamas išoriškai gali padėti apsisaugoti nuo nepageidaujamų bakterijų.

 

Mišinį sudaro 12 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Peru Balzamas (lot. Myroxylon Balsamum var. Pereirae):

Plačiai naudojamas parfumerijoje, balzaminių taukminų eterinis aliejus (angl. Tolu Balsam Oil) yra vienas įdomiausių egzotiškų gėlių kvapų modifikatorių. Švieži sakai iš kurių išgaunamas aliejus turi cinamono aromatą, subrendę sakai įgauna vanilės kvapą ir yra labai vertinami. balzaminių taukminų aliejus taip pat turi daugybę terapinių panaudojimo būdų, aliejus turi antiseptinių, antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Skatina greitesnę pažeistos odos regeneraciją. Naudinga sausai, suskilinėjusiai ir įtrūkusiai odai, gydant tokias ligas kaip egzema ir įvairius išbėrimus. Veiksminga priemonė kovojant su gripu ir virusinėmis infekcijomis.

Malonus į vanilę panašus balzaminių taukminų kvapas atpalaiduoja kūną ir padeda sumažinti stresą bei nervinę įtampą. Šildantis aliejaus poveikis stimuliuoja širdį ir didina kraujospūdį.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Myroxylon balsamum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kolumbija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Laukinė bosvelija (lot. Boswellia Carterii):

Smilkalinių bosvelijų aliejus (angl. Frankincense Oil) puikiai tinka dėl savo daugybės gydomųjų savybių ir svaiginančiai švelnaus bei atpalaiduojančio aromato. Aliejus padeda skatinti bendrą odos sveikatą, sumažina brandžios odos ir dėmių atsiradimą dėl savo gebėjimo atstatyti odos ląsteles. Plačiai naudojamas slopinant galvos skausmą, uždegimą. Taip pat gali pagerinti kvėpavimą, taip pat padeda pašalinti nosies užgulimą. Smilkalinių bosvelijų aliejus yra saugus, švelnus aliejus, kuris yra puikus pasirinkimas žmonėms su jautriomis imuninėmis sistemomis, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones.

Smilkalinių bosvelijų aliejus turi aromaterapinį poveikį, kuris skatina emocinį gijimą ir apmąstymus, suteikia ramybės, ypač meditacijos metu. Gilus, sodrus, įžeminantis aromatas, palaiko susikaupimą, skatina ramybę ir nuramina protą.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Boswellia carterii Birdw; Kiti pavadinimai: Afrikinė bosvelija; Išgavimo būdas: Hidrodistiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, puikus fiksatorius.

 

 • Mira (lot. Commiphora Myrrha):

Miros aliejus (angl. Myrrh Oil) iki šiol vis dar plačiai naudojamas tradicinėje kinų ir indų medicinoje, jame yra nepaprastai platus molekulių asortimentas - nuo labiausiai lakių aromatinių monoterpenų iki sunkesnių seskviterpeno junginių - sudedamųjų dalių, turinčių vertingų gydomųjų ir odos priežiūros savybių. Maišant su baziniais aliejais ar losjono, miros aliejus tampa veiksmingas preparatas, padedantis subrendusios odos problemoms mažina paraudimą, randų bei raukšlių atsiradimą. Kartu su gydomosiomis odos savybėmis miros aliejus taip pat padeda suvaldyti nedidelį skausmą, uždegimą ir skatina sveiką plaučių veiklą. Burnos skalavimo skystis kartu su miros aliejumi padeda palaikyti dantenų sveikatą. Šis eterinis aliejus gali palaikyti sveiką gimdos būklę, o tai gali padėti sušvelninti skausmingo mėnesinių ciklo poveikį. Miros eterinis aliejus teigiamai veikia virškinimo sistemą, tuo pačiu stiprindamas imuninę sistemą.

Miros eterinis aliejus dažnai naudojamas meditacijos metu, sukurti atpalaiduojančią ir pakeliančią atmosferą. Naudojant difuzorių, miros aliejaus skleidžiamas kvapas turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti nervinę įtampą ir sukelti stiprybės jausmą, taip pat gali padėti atpalaiduoti sukrėstą protą ir stabilizuoti psichinę būseną.

Naudojama dalis: Sakai; Sinonimai: Commiphora myrrha; Kiti pavadinimai: Afrikinė mira, Herabolio mirra, Somalio mira, Sakinė mira, Paprastoji mira; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Somalija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos, fiksatorius.

 

 • Citrinmedis (lot. Leptospermum Petersonii):

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus (angl. Lemon Tea Tree Oil) gali padėti sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą, padėti palaikyti plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus taip pat gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą, ypač susiduriant su lėtiniu uždegimu ar raumenų įtampa. Yra žinoma, kad jis turi neįtikėtinai daug cheminio junginio citralio, kuris suteikia išskirtinių mikrobus naikinančių savybių, dėl to aliejus puikus priedas valymo produktams. Žinomas kaip vienas geriausių eterinių aliejų natūraliems vabzdžių repelentams.

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus yra puikus natūralus antiseptikas odos infekcijoms gydyti. Aliejus iš karto įsiskverbia į išorinius odos sluoksnius ir susimaišo su kūno aliejais, tai padeda gydyti vabzdžių įkandimus, įpjovimus, nudegimus, spuogus, užkrėstos žaizdas, mėlynes ir saulės nudegimus. Citrininių arbatmedžių aliejus taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios naikina ant odos plintančias bakterijas, kurios sukelia kūno kvapą.

Citrinų arbatmedžio aliejus pakylėja ir ramina emociškai. Šis eterinis aliejus suteikia aiškumą mintyse, stiprina pasitikėjimą savimi ir yra labai motyvuojantis. Citrinų arbatmedžio aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, todėl mažina emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Leptospermum petersonii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Levanda (lot. Lavandula Angustifolia):

Vėsinantis, atpalaiduojantis ir nuotaiką gerinantis, levandų aliejus (angl. Lavender Oil) buvo puoselėjamas visame pasaulyje tūkstančius metų. Jis plačiai naudojamas aromaterapijoje ir veikia kaip natūrali miega skatinanti priemonė. Levandų aliejus yra naudingas formuojant mišinius, kurie padeda išvalyti, malšina skausmą ir uždegimą bei skatina odos gijimą. Tai puikus pasirinkimas, skatinantis geresnę odos sveikatą ir švytėjimą.

Levandų aliejus pasižymi natūraliomis vabzdžių atbaidymo savybėmis, tad yra naudojamas tokio tipo produktų gamyboje. Jo raminantis poveikis netgi gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimų. Naudojant aromaterapijoje, levandų aliejus turi vėsinantį ir džiovinantį poveikį, kuris padeda atpalaiduoti protą, numalšinti nerimą ir depresiją bei sužadinti ramybę. Aliejus gali padėti menopauzės metu ir gali pasigirti retu gebėjimu nuraminti įtemptus nervus ir emocijas, kurias sukelia hormoninis ciklas.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai; Sinonimai: Lavandula angustifolia; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Smulkioji mirtenė (lot. Melaleuca Cajuputi):

Kajeputų eterinis aliejus (angl. Cajeput Oil) puikiai tinka naudoti daugelyje sveikatingumą skatinančių  mišinių ir formuluočių, skirtų stiprinti imuninę sistemą. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač kai siekiama sumažinti peršalimo ar gripo sukelta užgulimą, atverti ir išvalyti plaučius ir palaikyti kvėpavimo sistemą, jei vargina infekcija. Kajeputų aliejus yra naudingas norint slopinti nedidelį skausmą, uždegimą ir raumenų spazmus. Dažnai derinamas su įvairiomis mėtomis ir kitomis augalinėmis medžiagomis losjonų, balzamų ir kremų produkcijoje. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Aromaterapijoje kajeputų aliejus pakylėja ir atgaivina. Emocinio nuovargio metu aliejus ramina ir pagyvina, gali padėti skatinti optimizmą ir atgauti teigiamą požiūrį. Švelnus kajeputų aliejaus kvapas išsklaidytas biuro aplinkoje - su kitais eteriniais aliejais arba be jų - padeda kovoti su mieguistumu ir išgryninti orą savo gyvu, mentolį primenančiu aromatu.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca cajuputi; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Plaušuotasis eukaliptas (lot. Eucalyptus Dives):

Mėtinių eukaliptų eterinis aliejus (angl. Eucalyptus Dives Oil) yra puikus pasirinkimas, turintis neįtikėtinų gydomųjų savybių. Aliejus yra naudingas siekiant skatinti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją ir mažina bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Taip pat veiksmingas kaip pagalbinė priemonė skausmingiems arba pervargusiems raumenims ir sąnariams dėl perteklinio naudojimo, pavyzdžiui, sunkios treniruotės sporto salėje arba natūralių sąnarių pokyčių, atsirandančių su amžiumi. Gaivinančios mėtinių eukaliptų aliejaus savybės gali padėti atgaivinti pavargusias pėdas po ilgos dienos atpalaiduojančioje pėdų vonelėje. Taip pat gali būti maišoma su buitinėmis valymo priemonėmis, kad suteikti gaivesnį kvapą ir padidintų efektyvumą. Šis eterinis aliejus gali padėti išlyginti ir tonizuoti odą, ypač jei ant odos yra pigmentinių dėmių.

Aromaterapijoje mėtinių eukaliptų aliejus dažnai naudojamas norint išvalyti protą, kūną ir dvasią, ypatingai kai siekiama sumažinti neigiamas emocijas. Aliejus yra siejamas su sielvarto ir liūdesio malšinimu, širdies ir intelekto atvėrimu, tuo pat metu suteikia pusiausvyros emocijoms.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Eucalyptus dives; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 • Cinamono lapai (lot. Cinnamomum Zeylanicum):

Pikantiškas, aitrus ir šildantis Ceiloninio cinamono eterinis aliejus (angl. Cinnamon Leaf Oil) padeda malšinti skausmą ir uždegimą, ypač esant tokioms ligoms kaip lėtinis uždegimas. Ceiloninio cinamono aliejų rekomenduojama maišyti keliais lašais su kitu baziniu aliejaus pagrindu ir tepti ant odos, tai padės atgaivinti pervargusius raumenis ir sąnarius. Cinamonas remia ir atkuria organizmo gebėjimą sukelti gydomąjį atsaką. Galinga imuninės sistemos parama ir gali padėti sumažinti nepageidaujamo grybelio ar viruso plitimą. Išsklaidytas ceiloninio cinamono aliejus gali paskatinti lėtą protą dirbti greičiau ir gali įkvėpti kūrybiškumui, pažadinti jausmus ir skatinti apetitą.

Emocine prasme cinamono lapų aliejus šildo ir įkvepia ir suteikia pasitikėjimo savimi jausmą. Dėl natūralaus šio aliejaus stiprumo jis dažnai naudojamas siekiant suteikti papildomos emocinės paramos ir padidinti energiją, kai žmogus jaučiasi protiškai išsekęs. Cinamono lapų aliejus dėl savo stiprių afrodiziako savybių taip pat gali būti naudojamas jausmingai atmosferai sukurti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Cinnamomum verum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Šri Lanka; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Pipirmėtė (lot. Mentha x Piperita):

Pipirmėčių aliejus (angl. Peppermint Oil), turintis šviežią, intensyvų mėtų aromatą, yra gerai žinomas dėl savo ypatybių, kurios gali padėti nuraminti virškinimo problemas, ir turi priešuždegiminių, antimikrobinių savybių. Pipirmėčių aliejus pasižymi imunitetą stimuliuojančiu poveikiu, taip pat vėsinančiomis savybėmis, kurios atgaivina kūną ir pojūčius. Naudojamas kaip vaistinis preparatas nuo pykinimo, aliejus turi savybių, kurios taip pat gali būti naudingos mažinant dujas. Naudojant pipirmėčių aliejų, kai kuriems pacientams netgi pavyko palengvinti Krono ligos, kolito ir dirgliosios žarnos sindromo simptomus. Skausmą malšinančios ir vėsinančios pipirmėčių aliejaus savybės gali padėti sumažinti smulkių įpjovimų ir žaizdų skausmą. Pipirmėčių aliejus taip pat gali skatinti atsikosėjimą ir veikia kaip dekongestantas, todėl jis naudingas plaučiams. Vėsus ir gaivinantis, pipirmėčių aliejus padeda suvaldyti alergijos simptomus, užtikrina gaivesnį kvėpavimą,  spartesnę protinę veiklą ir padeda geriau susikaupti.

Naudojama dalis: lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Mentha balsamea wild, Mentha piperita L; Kiti pavadinimai: Mentha balsamea, pipirmėtė; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Vaistinis isopas (lot. Hyssopus Officinalis var. Decumbens):

Juozažolių eterinis aliejus (angl. Hyssup Oil) padeda palaikyti sveiką plaučių funkciją, ypač kovojant su peršalimu ar gripu, slopina nuolatinį kosulį. Tepant ant odos, aliejus gali sukelti šildantį pojūtį, todėl tai puikiai tinka skaudantiems raumenims po varginančios treniruotės, taip pat ramina nuolatinius raumenų ir kosulio spazmus. Padeda sumažinti mikrobų aktyvumą, o tai gali būti pageidautina, jei norite pasveikti nuo peršalimo ar gripo. Kaip ingredientas odos priežiūros priemonėse, juozažolių aliejus gali padėti sušvelninti sausą ir pleiskanojančią odą. Aliejus taip pat šildo ir ramina, todėl yra labai patartina naudoti kokybiškam miegui.
Juozažolių eterinis aliejus emociškai atnaujina ir sustiprina. Jis apsaugo nuo negatyvo, pagyvina protą, padeda aiškiau mąstyti ir geriau susikaupti. Juozažolių aliejus yra naudingas padedant valdyti situacinę ar sezoninę depresiją. Tai taip pat gali padėti pasitikėti savimi ir sustiprinti savo emocines ribas, o tai gali būti naudinga tiems, kuriuos lengvai veikia kitų nuotaikos ir emocijos.
Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Hyssopus officinalis var decumbrens; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Ispanija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Kvapusis bazilikas (lot. Ocimum Basilicum):

Bazilikų eterinis aliejus (angl. Basil Oil) turi platų pritaikymo spektrą - nuo psichinės būklės stiprinimo iki malšinimo nuovargio. Aliejus padeda sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus, mažina nepageidaujamų bakterijų ar grybelių plitimą. Odos priežiūros srityje veiksmingos baziliko aliejaus antibakterinės ir priešuždegiminės savybės padeda sustabdyti spuogų protrūkį. Jis taip pat gali būti naudojamas vabzdžių įkandimams ir odos ligoms, tokioms kaip psoriazė, gydyti. Bazilikų aliejus, būdamas turtingas flavonoidų ir antioksidantų šaltinis, taip pat veikia kaip veiksminga senėjimą stabdanti priemonė, stangrinanti odą, kovojanti su laisvųjų radikalų daroma žala ir oksidaciniu stresu bei neleidžianti atsirasti raukšlėms.

Aromaterapijoje baziliko aliejus naudojamas atkurti protinį budrumą ir kovoti su nuovargiu, nes yra natūralus stimuliatorius. Šis eterinis aliejus yra pakylėjantis ir labai gerbiamas Ajurvedoje dėl savo sugebėjimo suteikti psichinių jėgų ir paaštrinti protą. Baziliko aliejaus kvapas sumažinta galvos skausmą ir nuraminta nervus, suteikia ramybės būseną.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Ocimum basilicum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Gvazdikėliai (lot. Syzygium Aromaticum):

Gvazdikėlių eterinis aliejus (angl. Clove Bud Oil) dažnai naudojamas palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą, ypač skausmą, susijusį su dantimis. Gvazdikėlių aliejus, tepamas ant odos praskiedus su kitais aliejais, padeda pervargusiam kūnui atsipalaiduoti ir pailsėti. Švelnus ir širdžiai mielas gvazdikėlių aliejus yra galinga namų dezinfekavimo priemonė, ypač sezoninių ligų metu, kai siekiama sumažinti bakterijų, virusų ar grybelių plitimą. Išsklaidytas aliejus gali palaikyti sveiką imuninę sistemą. Aliejus yra nepaprastai naudingas virškinimui, kai švelniai įmasažuojamas ant pilvo.

Gvazdikėlių aliejus ypač gerai dera su medienos, prieskonių, citrusinių vaisių, gėlių ir žolinių šeimų eteriniais aliejais. Tai gali padėti pagerinti mišinių ir kompozicijų, turinčių vaistinį ar nemalonų kvapą, aromatą. Taip pat puikiai tinka naudoti kaip namų kvapų mišinys.

Naudojant aromaterapijoje, gvazdikėlių aliejus šildo ir suteikia komfortą, kvapas taip pat laikomas afrodiziaku. Dėl savo pikantiškumo gvazdikėlių aliejus ugdo pasitikėjimą savimi sunkiais laikais ar netikėtais pereinamaisiais laikotarpiais.

Naudojama dalis: Pumpurai; Sinonimai: Syzygium aromaticum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indonezija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

Sudėtis: Myroxylon Balsamum var. Pereirae (Peru Balsam), Boswellia Carterii (Frankincense Carteri), Commiphora Myrrha (Myrrh), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree), Lavandula Angustifolia (Lavender), Melaleuca Cajuputi (Cajeput), Eucalyptus Dives (Eucalyptus Dives), Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon Leaf), Mentha x Piperita (Peppermint), Hyssopus Officinalis var. Decumbens (Hyssop), Ocimum Basilicum (Basil), Syzygium Aromaticum (Clove Bud) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje.

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 


Rekomenduojamos prekės

HIPPIE PET Odinis pavadis 1.6 x 145 cm
6,79 €
HIPPIE PET Odinis pavadis 1.6 x 145 cm
Į krepšelį
Kalėdos
PETREBELS Kačių draskyklė 60x60x160 cm, ruda
359,99 €
PETREBELS Kačių draskyklė 60x60x160 cm, ruda
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
TRIXIE Coat Conditioner Shampoo Šunims 250 ml
3,49 €
TRIXIE Coat Conditioner Shampoo Šunims 250 ml
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
-25% DOCO LOCO petnešos šuniui M,  įvairiaspalvės
7,49 € 9,99 €
DOCO LOCO petnešos šuniui M, įvairiaspalvės
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.