Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Paukščiuko būstas

Paukščiui narvas – jo namai, saugi buveinė. Tai vieta, kur jis, ko gero, praleis daugiausia laiko, tad rinkdami narvelį atsakingai apsvarstykite visus aspektus. Pirmas svarbus dalykas, nuo kurio priklauso, kokį narvelį reikėtų įsigyti, tai paukščio rūšis. Nuo to priklauso narvelio dydis, forma, priedai. Paukštis narvelyje turi turėti galimybę judėti ir keisti padėtį. Narvo tipas ir jo pastatymo vieta – pagrindiniai dalykai, kurie suteikia paukščiui saugumo jausmą.

Narvelyje turi būti ištraukiama apatinė dalis, laktos, šėryklėlės grūdiniam ir papildomam lesalams, girdykla su švariu vandeniu. Labai gerai, kai narve yra žaidimams skirtų daiktų: veidrodis, sūpynės ir kt.

Labai svarbi narvelio dalis yra laktos. Tinkamai parinktos laktos užtikrina komfortišką paukštelio gyvenimą. Laktos storis turi būti toks, kad paukščio koja apimtų tris jos ketvirčius.

Prisiminkite, kad paukščio narvas yra jo namai, todėl jame stenkitės palaikyti švarą. Dugną galima padengti paprastu laikraščiu, kurį būtina keisti kasdien. Gerai išvalykite narvą su dezinfekcine ir nekenksminga paukščiams priemone kartą per mėnesį (pageidautina kartą per savaitę). Įsitikinkite, ar po valymo gerai išdžiovinote narvą, kad neatsirastų rudžių. 

Jei laikysitės šių nurodymų, Jūsų paukštis jausis narve kaip namuose ir bus patenkintas. Tai puikus atlygis už Jūsų sugaištą laiką ir pastangas.

Apdorojama...