Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Apie šunis

KLAUSIMAS:

Gal patarsit, ką daryti, jei šuo jau 6 kartą dienoje pasišlapina lovoje? Ant grindų yra padėta palutė, bet jis nuo lovos tingi nulipti ir pridirba lovoje. Kaip pripratinti šunį daryti ant palutės? 

ATSAKYMAS:

Šunys paprastai gamtinius reikalus atlieka iš karto po miego, valgymo ir baigę žaisti. Žinoma, pasitaiko visko, šuo bežaisdamas gali užsimiršti ir „pridaryti“ ten, kur yra. Todėl, kol šuniukas dar tik mokosi higienos įgūdžių, atidžiai jį stebėkite ir ant lovos leiskite lipti tik tuomet, kai jis jau yra pasišlapinęs. Kai tik augintinis atliks gamtinius reikalus ant palutės, pagirkite jį. Taip po truputį išmokysi šunelį tvarkos. Plačiau apie tai galite paskaityti čia>>


Ką daryti, jei šunelis nesileidžia šukuojamas?

ATSAKYMAS:

Jei šunelis nemėgsta šukuotis, turėsite apsišarvuoti kantrybe ir vis po truputį skatinti pamėgti šią procedūrą. Pirmiausia pasiimkite augintinį ant rankų, paglostykite, o tada perbraukite šepečiu per nugarą. Už ramų elgesį pagirkite. Jei šunelis bandys kandžiotis, norės pasprukti – šiek tiek palaukite. Šukavimo metu leiskite augintiniui pailsėti, paglostykite, pakalbinkite. Kai šuo pripras prie nugaros šukavimo, pradėkite šukuoti jautresnes sritis – pilvą, uodegą, ausis. Baigę šukuoti pagirkite augintinį, palepinkite jį skanėstais, pažaiskite. 

 

 

Apdorojama...