Aktyvios pramogos kartu su augintiniu. Kuo užimti keturkojį draugą?

Atšilus orams taip norisi kuo daugiau laisvo laiko praleisti lauke kartu su savo augintiniu. Ilgi pasivaikščiojimai, maudynės ežere ar upėje – tai turbūt kiekvieno augintinio mėgstamiausi užsiėmimai, tačiau kuo gi dar nustebinti savo draugą?

Aktyvumą skatinantys žaislai

Tikriausiai kiekvienas šuo mėgsta gaudyti mėtomą kamuoliuką. Taip jis ne tik pasisemia geros nuotaikos, aktyviai sportuoja, bet ir stiprina ryšį su savo šeimininku. Kamuoliukas – puiki dresūros priemonė, jį mėtydami galime nesunkiai išmokyti šunį komandos „Atnešk“.

Puiki priemonė tokiems žaidimams – TRIXIE katapulta su guminiu arba poroloniniu kamuoliuku. Šis žaislas padės toliau ir greičiau nusviesti kamuoliuką, todėl šuniui reikės greičiau reaguoti ir vikriau bėgti ieškoti.

Vasarojant prie vandens telkinių, nepamainomas žaislas augintiniui turėtų būti TRIXIE MOT-AQUA. Tai specialus neskęstantis žaislas, sukurtas taip, kad augintiniui būtų patogu jį sugriebti dantimis ir parnešti į krantą. Ši priemonė puikiai tinka dresūrai ir linksmam laiko praleidimui kartu su šuniu.

Ruošiatės keliauti į sodybą ar pajūrį? Pasiimkite užimtumo žaislų ir savo keturkojui draugui. TRIXIE skraidanti lėkštė tam puikiai tiks. Mėtydami šį žaislą sustiprinsite ryšį su savo augintiniu, jį treniruosite ir abu pasisemsite gerų emocijų. Šis žaislas guminis, todėl nepavojingas augintinio dantims, jį lengva paimti ir atnešti.

Saugumas vandenyje

Vasarą mėgstate keliauti baidarėmis ar irklentėmis, o augintinis nori plaukti kartu? Pasirūpinkite jo saugumu vandenyje. Netikėtai išvirtus ar iššokus iš valties, augintinis išsigąsta, pasimeta ir gali panirti į vandenį. Be to, ne visi šunys yra geri plaukikai, todėl atsidūrus vandenyje gali pristigti jėgų pasiekti krantą. Speciali HELIOS apsauginė liemenė apsaugo gyvūną nuo panirimo į vandenį. Ji pagaminta iš ryškiaspalvio audinio, todėl yra gerai matoma netgi esant prastoms oro sąlygoms. Liemenės nugaroje yra tvirta rankena, už kurios lengva paimti ir ištraukti augintinį iš vandens, todėl jis visada bus saugus.

Mėgaukitės vasara kartu su savo keturkoju bičiuliu!

TRIXIE MOT-AQUA

Apdorojama...