Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Neringa Šiaudikytė: „Gyvūnėliai turėtų būti lepinami kaip tikri bičiuliai“

2016-06-01
Neringa Šiaudikytė: „Gyvūnėliai turėtų būti lepinami kaip tikri bičiuliai“

Dainininkė Neringa Šiaudikytė šeimos nariais laiko ir dvi čihuahua kalytes – Coco bei Latiką. Jauna moteris prisipažįsta, kad į jos gyvenimą augintinės atėjo norint šilumos ir džiaugsmo.
„Netoliese gyveno moteris, kuri veisė čihuahua. Pirmiausia įsigijau vieną kalytę, vėliau pasilikau auginti ir jos dukrą.

Dabar šunytės, tarp kurių – trejų metų skirtumas, yra mano gyvenimo dalis. Savo bičiules mėgstu dailiai puošti, manau, kad gyvūnėliai, jei jau laikome juos geriausiais draugais, turėtų būti lepinami kaip tikri bičiuliai“, – šypsojosi Neringa.

Vieną kalytę dainininkė pavadino Coco Chanel garbei, o kitai vardą nusižiūrėjo nuo mėgstamo filmo „Lūšnynų milijonierius“, kuriame buvo herojė Latika.

Į tinklo „Kika“ parduotuves visoje Lietuvoje neseniai atkeliavo madingiausios naujienos. Šis tinklas ir anksčiau siūlė įvairius aksesuarus bei drabužėlius augintiniams, tačiau dabar pristatomas dar platesnis asortimentas – iš Japonijos, JAV, Prancūzijos, Švedijos, Italijos, Belgijos ir kitų šalių. Neringa džiaugėsi, nes gyvendama Kaune būtent parduotuvėje „Kika“ augintinėms rado spalvotų pavasarinų drabužėlių. „Šį gana vėsų pavasarį mano šuneliai mėgaujasi stilingų kombinezonų teikiama šiluma. Labai džiaugiuosi ir dailiais šį pavasarį madingų spalvų pavadėliais, kuriuos galiu derinti prie savo aprangos. Kadangi rūpinuosi aplinka, visada nešiojuosi ir specialius augintinių išmatoms skirtų maišelių dėkliukus“, –  neslėpė Neringa.

Šį pavasarį parduotuvė pasiūlė ypač daug spalvotų drabužėlių ir aksesuarų. Raudona, žydra, mėtų žalia – madingos spalvos, kuriomis gali puoštis ir šeimininkai, ir jų augintiniai. „Siūlome drabužėlius ir aksesuarus, puoštus brangiais kristalais. Ar girdėjote, kad šiemet karaliauja rožinio kvarco ir dangaus giedrumo audinių atspalviai? Todėl jūsų augintiniams galime pasiūlyti stilingų šių atspalvių pavadėlių, antkaklių ir aprangos“, – naujienomis dalijosi viena iš parduotuvės „Kika“ asistenčių.

Šuniukai einantys į nešiojamą krepšį
Iš pradžių N.Šiaudikytė su šypsena žiūrėjo į gyvūnams vežti skirtus krepšius. Gražuolė prasitarė, kad augintinės į tokius paprastai nelipa, todėl labai nustebo, kai lauke jos ne tik mėgavosi žaisliukais, specialiais skanėstais, bet ir krepšiais, išklotais minkštais kilimais. Vieną jų augintinės išbandė.

Neringa negalėjo atsistebėti – kalytės patogiai įsitaisė ir laukė, kol šeimininkė važiuos namo.

„Esu jaunas žmogus, besidomintis mada. Kita vertus, žinau, kad gyvūnai – ne žaisliukai, tad negalima persistengti. Čihuahua veislės šunelių nereikia kirpti, jų priežiūra nebrangi, bet mano namuose augintiniams būtini reikmenys derinami prie interjero, todėl renkuosi madingais etnografiniais raštais margintus dubenėlius, pastelinių spalvų guolius.  Žmonės sau perka gražius indus, drabužius, tad kodėl augintiniai negali tokių turėti?“ –  šyptelėjo Neringa.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!