Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kraikas iš žirnių ląstelienos. Kuo jis ypatingas?

2020-05-14
Kraikas iš žirnių ląstelienos. Kuo jis ypatingas?

Šiandieniniame pasaulyje, kur sveika gyvensena, ekologija ir aplinkos apsauga žengia koja kojon su naujausiomis produktų kūrimo tendencijomis, augintiniams draugiški sprendimai tampa realybe. Rūpindamiesi ypatinga kačių higiena ir siekdami užtikrinti švaresnį pasaulį, pristatome naujieną – natūralų, draugišką aplinkai, suyrantį VELVET PAW TOFU kačių kraiką.

Iš ko pagamintas?

TOFU kraikas yra pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Minkšta kraiko tekstūra patinka daugumai kačių, nes granulės yra ypač švelnios jautrioms katės pėdutėms. Be to, iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas yra ypač lengvas bei naudojimo ir valymo metu nedulka.

Galima nuleisti į tualetą

Gavęs drėgmės TOFU kraikas, pagamintas iš žirnių ląstelienos, sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. Granulės yra tirpios vandenyje, tad šį kraiką galite saugiai nuleisti į tualetą, kas yra itin patogu. Taip pasirūpinti katės higiena bus kur kas praprasčiau ir maloniam laikui su augintiniu galėsite skirti daugiau laiko.

Žaismingas katinas atlieka gamtinius reikalus į unitazą

Draugiškas aplinkai: kompostuojamas ir 100% biologiškai suyrantis

TOFU – tai viena naujausių natūralių kraikų rūšių, skirtų katėms. Natūralus, iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas yra visiškai nekenksmingas aplinkai. TOFU kraikas yra 100% suyrantis, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą. Be to, šiam kraikui gaminti nenaudojama mediena, tad nekertami medžiai ir taip saugoma gamta.

Saugiau ir augintiniui, ir šeimininkui

Pagrindinė šio natūralaus kraiko sudedamoji dalis – žirnių ląsteliena. Jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Štai kodėl šis kraikas yra netoksiškas ir 100% saugus katėms. Be to, dėl išskirtinių sudedamųjų dalių kraikas nedulka, tad jis yra saugus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams.

Puikiai sugeria drėgmę ir neutralizuoja blogą kvapą

Smulkios 2 mm TOFU kraiko granulės kačių šlapimą gali sugerti net per 1,5 sekundės, taip neleisdamos drėgmei pasiekti kačių̨ tualeto apačios ir užkirsdamos kelią bakterijų dauginimuisi. Iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas pasižymi ir ypatinga kvapų kontrole – jis puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus katės tualete.

Dėl ypatingos sudėties kraikas nudulka, tad katės pėdutės visuomet lieka švarios, ji nepaliks pėdsakų ant grindų, o namuose karaliaus ideali švara.

3 skirtingi variantai

TOFU kraiką galite išsirinkti iš 3 skirtingų variantų: bekvapį, su žaliosios arbatos ekstraktu arba su bambuko anglimi.

Bekvapis TOFU kraikas tinka toms katėms, kurios yra jautrios kvapams. Tačiau, jei norite, kad iš katės tualeto sklistų malonus kvapas, TOFU kraikas su žaliosios arbatos ekstraktu – kaip tik: jis ne tik suteikia katės tualetui gaivaus kvapo, bet ir neleidžia veistis bakterijoms. TOFU kraikas su bambuko anglimi dar efektyviau absorbuoja blogą kvapą ir neleidžia veistis bakterijoms.

O kuo VELVET PAW TOFU kraikas skiriasi nuo kitų, galite pamatyti šiame filmuke.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!