Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kad augintinis visad grįžtų namo

2018-01-08
Kad augintinis visad grįžtų namo

Ko gero, nors vieną kartą gyvenime jums tikrai teko stebėti, kaip pasipustęs pėdutes jūsų pūkuotasis draugas skuodžia išsvajotosios laisvės link, nesvarbu, kad ką tik jį ramiai vedžiojote tvarkingai prisegę pavadėlį, kad saugiai palikote įsitaisiusį gulėti ant kilimėlio prie durų ar tupėti ant palangės. Tai nutinka visiems, net ir geriausiems šeimininkams. Jei savo išdykėlį prisišaukėte vardu ir laimingai grįžote namo, jums pasisekė, nes pabėgęs augintinis gali pasiklysti, susižeisti, dingti. Štai keletas patarimų, padėsiančių išvengti netikėtų augintinio pabėgimų.

Pirmiausia, jei einate pasivaikščioti, visada patikrinkite, ar gerai užsegėte antkaklį ir pavadėlį. Antkaklį rinkitės pagal augintinio svorį. Segant tarp antkaklio ir augintinio kaklo turi tilpti du pirštai.

Naudokite automatinius pavadėlius. Jie itin patogūs, jei norite savo augintiniui suteikti daugiau laisvės. Kompaktiškus, ergonomiškus automatinius pavadėlius itin patogu naudoti – atstumas reguliuojamas vieno mygtuko paspaudimu.

Palikdami augintinį vieną namuose, įsitikinkite, kad visi langai ir durys yra uždaryti. Jei norite augintinį palikti lauke, naudokite specialius narvus, tvoreles.

Per tvorą šokinėjantys šunys

Pakabukai – svarbi detalė, padėsianti surasti augintinį, jei jis pabėgo. Šiuo metu parduotuvėse KIKA galite įsigyti pakabukų „MyFamily“. Tai aukštos kokybės italų gamybos metaliniai pakabukai, kuriuos galima graviruoti. Toks pakabukas – ne tik stilingas papuošalas augintiniui, bet ir svarbios ID informacijos vieta, jis padės, jei augintinis pasiklystų, pabėgtų ar dingtų.

„MyFamily“ pakabukai yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo, tad jie yra ilgaamžiški. Kitoje pakabuko pusėje galite išgraviruoti savo adresą, telefono numerį ar kitą svarbią informaciją, kad augintiniui pabėgus, pasiklydus, jį suradę žmonės žinotų, kam grąžinti gyvūną. 

Pakabukų yra įvairiausių spalvų, formų, skirtingo dizaino: lygių, dekoruotų „Swarovski“ kristalais, blizgančių, atspindinčių augintinio veislę – kiekvienam pagal individualų skonį. Skirta ir katėms, ir šunims.

 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!