Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

NUKĄSTOS KAINOS

Nuo šiol parduotuvėse KIKA ir internetinėje svetainėje www.kika.lt ieškokite prekių su specialiu žymėjimu „Nukąsta kaina“. Žinome, kad jūs mėgstate lepinti savo augintinius, mes – taip pat, štai kodėl daliai populiariausių prekių nukandome kainas – sausi pašarai, priežiūros priemonės, kraikai ir kitos jūsų gyvūnų taip mylimos prekės – kiekvieną mėnesį ženkliai pigiau!

TAISYKLĖS:

  • Prekių asortimentas gali nuolat keistis, tad naudingų pasiūlymų sulauks visi, kuriems svarbu, kad gyvenimas su augintiniu teiktų džiaugsmą ir kiek įmanoma mažiau rūpesčių.
  • „Nukąstoms kainoms“ negalioja jokios papildomos nuolaidos ar akcijos, nes mes jau pasirūpinome, kad šių produktų kainos būtų geriausios savo prekių segmente.
  • Prekės, kurioms galioja „Nukąstos kainos“, www.kika.lt ir parduotuvėse KIKA gali skirtis priklausomai nuo asortimento, tačiau, kad kur beapsilankytumėte, jūs visada rasite kuo pradžiuginti augintinį.
  •  „Nukąstų kainų“ prekių kiekis ribotas, tad turite būti vikrūs ir sumanūs kaip ir jūsų žavieji pūkuoti, sparnuoti, keturkojai draugai, visada sugebantys gauti tai, ko jiems norisi.
  • „Nukąstoms kainoms“ negalioja lojalumo kortelės sukaupta nuolaida, tačiau už pirkinius, pažymėtus „Nukąstos kainos“ ženkliuku ir įsigytus parduotuvėse KIKA, nuolaida kaupiasi.
  • Šias taisykles bet kada galime keisti, atnaujinti, tačiau apie tai jus informuosime internetinėje svetainėje www.kika.lt ir parduotuvėse KIKA, tam, kad apie geriausius jūsų augintiniams paruoštus pasiūlymus sužinotumėte pirmieji.

Nukąstos kainos – nustebink augintinį!

 

Apdorojama...