Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Puiki naujiena šunų augintojams: išsiaiškinta, kas lemia juodo kailio spalvos pokyčius!

2018-06-27
Puiki naujiena šunų augintojams: išsiaiškinta, kas lemia juodo kailio spalvos pokyčius!

Ilgus metus virė karštos diskusijos, kodėl juodas šunų kailis kartais keičia spalvą ir įgauna pilkšvų ar rudų atspalvių. Buvo aptarta ne viena prieštaringa teorija. Galiausiai tikrąją priežastį išsiaiškinti pavyko „Nature’s Protection“ prekinio ženklo technologų komandai. Nors daug kalbėta apie saulės ir vandens poveikį, buvo nustatyta esmingesnė priežastis, turinti įtakos spalvos ryškumui ir žvilgesiui, tai – šunų mityba.

Su pasaulinio lygio mokslininkais bendradarbiavusi „Nature‘s Protection“ prekinio ženklo komanda, kurią sudarė mitybos specialistai, pripažinti veterinarai, profesionalūs biologai, patyrę veisėjai ir maisto technologai, ne tik nustatė problemos priežastį, bet ir rado sprendimą. Jis pravers daugybei veisėjų, kurių augintiniai dalyvauja parodose ir įvairiuose pasirodymuose. 

Įvertinus literatūros šaltinius ir atlikus išsamius tyrimus, prieita prie išvadų, kad tam tikrų aminorūgščių, iš kurių sudaryti baltymai, lygis kraujo plazmoje turi tiesioginį ryšį su juodo kailio būkle.

Šiuo atveju ypatinga svarba tenka L-fenilalaninui (kitos aminorūgšties, tirozono, prekursoriui) bei melaninui (tamsios odos ir plaukų pigmentui).

Mikroskopu atlikti tyrimai parodė, kad L-fenilalanino (taigi ir tirozino) lygis turi įtakos melanino lygiui kraujyje, kuris savo ruožtu lemia juodų pigmentų kiekį plaukuose.

„Nature’s Protection“ ir nepriklausomų mitybos specialistų komanda nustatė, kad įprastai rekomenduojamas šių aminorūgščių pašare lygis juodo kailio šunims gali būti nepakankamas.

Šios žinios pritaikytos kuriant pašarą juodakailiams šunims. 82% tyrime dalyvavusių šunų, kurie buvo šeriami šiuo naujuoju produktu, kailio būklė žymiai pagerėjo, o spalva paryškėjo ir tapo labiau žvilganti. Be to, parinktas šėrimo planas atitiko ir skonio (87%) bei virškinamumo (100%) reikalavimus. Taigi, rezultatai buvo puikūs!  

Tyrimo sėkmė „Nature’s Protection“ komandą įkvėpė sukurti naują pašarą. Taip gimė „Nature‘s Protection Superior Care Black Coat“, kuris idealiai tinka niufaundlandams, prancūzų buldogams, juodo kailio špicams, retriveriams, spanieliams, didiesiems šnauceriams ir daugybės kitų veislių šunims!

Žinoma, naujasis pašaras atitinka griežtus „Nature’s Protection“ maistinių medžiagų standartus. Baltymų gausi vištiena ir lašišų mėsos miltai, jukos ekstraktas, prebiotikai, natūralios skaidulos ir batatai – visos sudedamosios dalys yra ypač lengvai virškinamos. Pašaro sudėtyje nėra kukurūzų ar kviečių, todėl jis tinka net ir itin jautrios virškinimo sistemos šunims. Be to, produkte gausu Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių, svarbių kailiui ir odai. Sudėtyje taip pat yra unikaliojo ingrediento „MicroZeoGen“, kuris pasižymi organizmą detoksikuojančiomis ir maistinių medžiagų įsisavinimą skatinančiomis sąvybėmis. Tačiau svarbiausia – formulė papildyta tirozinu ir L-fenilalaninu – aminorūgštimis, apsaugančiomis juodą kailį nuo pilkšvų, rudų atspalvių ir leidžiančiomis išsaugoti kailio žvilgesį ir jo spalvos gyvybingumą. 

Unikalus pašaras „Nature’s Protection Superior Care Black Coat“ – puiki naujiena visiems juodakailių šunų veisėjams ir augintojams!

Daugiau informacijos apie produktą rasite čia>>

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!