Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

NAUJIENA: „White Dogs“ – pašaras balto ir šviesaus kailio šunims

2015-10-13
NAUJIENA: „White Dogs“ – pašaras balto ir šviesaus kailio šunims

„Nature’s Protection“ komandos esminė pozicija – rūpintis net ir ypatingos priežiūros reikalaujančių gyvūnų sveikata ir gerove. Šį kartą gyvūnų mitybos, veterinarijos ir gamybos technologijų ekspertų akiratyje atsidūrė balto ar šviesaus kailio šunų problemos – ašarojančios akys ir ruduojantis neblizgus kailis. Tai įpareigojo ieškoti išskirtinių sprendimų, nes kailio spalva, odos būklė ir imuniteto atsparumas daugiausiai priklauso nuo mitybos. Taigi šiandien pristatome kruopštaus darbo rezultatą – unikalų „Nature‘s Protection Superior Care“ pašarą„White Dogs“

„White Dogs“ – tai aukščiausios kokybės ėdalas, kurio visos sudedamosios dalys subalansuotos taip, kad geriausiai patenkintų visus balto ir šviesaus kailio šunų poreikius. Pagal specialią formulę sukurtas „White Dogs“ pašaras puoselėja baltą kailį, palaiko sveiką odą, stiprina imunitetą. Štai kelios šio produkto unikalumo paslaptys:

  • Pagamintas iš kruopščiai atrinktų 100 % natūralių ingredientų. Jame nėra dirbtinių dažiklių, konservantų bei kvapiųjų medžiagų.
  • Sudėtyje esantys mineralai bei agurklės ir linų sėmenų aliejai, natūralūs antioksidantai stiprina šuns organizmą iš vidaus. Taip garantuojama sveika oda, kailis įgyja blizgesio ir išlieka baltas, o aplink akis nelieka ašarų dėmių.
  • Liuteinas, vitaminas E apsaugo ląsteles, o iš žaliosios arbatos ir vynuogių kauliukų išgauti polifenoliai stiprina imunitetą ir kovoja prieš senėjimo procesą.
  • Papildytas MikroZeoGenu – natūraliu ceolitų grupės vulkaninės kilmės mineralu, galinčiu padėti pašalinti iš organizmo toksinus ir sustiprinti imuninę sistemą.

Taigi „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ pašaras – geriausias pasiūlymas balto ir šviesaus kailio šunims!

Daugiau informacijos apie unikalių „White Dogs“ pašarą rasite tinklapyje www.naturesprotection.eu

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!