Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lašišų aliejus: mažiausiai 5 priežastys, kodėl jis būtinas šunims ir katėms

2019-02-20
Lašišų aliejus: mažiausiai 5 priežastys, kodėl jis būtinas šunims ir katėms

Slenkantis kailis, niežtinti oda, jautrus virškinimas, medžiagų apykaitos sutrikimai, viršsvoris, nusilpęs imunitetas – signalas, jog augintinio organizmą būtina stiprinti. Štai kodėl NATURE’S PROTECTION komanda, bendradarbiaudama su veterinarais ir Vokietijos gamintojais, sukūrė pašaro papildą – natūralų lašišų aliejų „100% Salmon Oil“. Šiame sertifikuotame, gryname ir ypač vertingame lašišų aliejuje gausu įvairiausių medžiagų, kurios turi daugybę privalumų tiek šunų, tiek kačių sveikatai.

Sveikai odai ir žvilgančiam kailiui išlaikyti

Lašišų aliejuje esančios Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštys ypač naudingos palaikant puikią odos ir kailio būklę. Jos gerina plauko struktūrą, mažina kailio slinkimą, suteikia jam žvilgesio, tankumo bei gali padėti išvengti odos alergijų. Taip pat lašišų aliejus gali padėti stimuliuoti kolageno gamybą, tai ypač svarbu odos elastingumui palaikyti.

Sklandžiai medžiagų apykaitai

„Nature‘s Protection 100% Salmon Oil“ esančios Omega riebalų rūgštys ypač svarbios sklandžiai augintinio medžiagų apykaitai užtikrinti. Be to, lašišų aliejus gali padėti kovoti su „bloguoju“ cholesteroliu bei gerina pašaro skonį ir kvapą, tad jį rekomenduojama maišyti su maistu, taip net ir išrankiausi augintiniai noriai mėgausis savo pašaru.

Sveikiems sąnariams palaikyti

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad lašišų aliejuje esančios Omega riebalų rūgštys (EPA ir DHA) gali padėti palaikyti sveikus sąnarius bei sumažinti uždegimus, dėl kurių gali išsivystyti sąnarių ligos. Štai kodėl „Nature‘s Protection 100% Salmon Oil“ naudingas tiek jauniems, tiek auksinio amžiaus šunims ir katėms.

Pašaro papildai

Sklandžiam širdies ir kraujotakos sistemos darbui

Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštys, esančios šiame natūraliame lašišų aliejuje, yra ypač svarbios užtikrinant sklandų širdies ir kraujotakos sistemos darbą. Tai gali padėti augintiniui išvengti įvairių ligų bei išlikti sveikam ir energingam.

Omega-3 riebalų rūgštys – svarbi sveikųjų organizmo ląstelių membranos struktūros sudedamoji dalis, taigi gali padėti stiprinti imunitetą.

Ir jauniems, ir suaugusiems augintiniams

Šis natūralus produktas „Nature‘s Protection 100% Salmon Oil“ naudingas bet kokio amžiaus šunims ir katėms, tačiau ypač reikalingas jaunikliams. Lašišų aliejuje esančios Omega-3 riebalų rūgštys stimuliuoja jaunų augintinių smegenų veiklą, lengvina mokymosi procesą.

Taigi maišomas su pašaru lašišų aliejus „Nature‘s Protection 100% Salmon Oil“ ne tik suteiks maistui gero skonio ir kvapo, tai puikios augintinio išvaizdos ir geros sveikatos paslaptis.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!