Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kuo naudingi GRAIN FREE pašarai tavo augintiniui?

2016-06-01
Kuo naudingi GRAIN FREE pašarai tavo augintiniui?

 

Ar žinojai, kad daugelis augintinių kenčia nuo alergijos maistui? Tačiau dažniausiai šios sveikatos problemos siejamos su kitomis ligomis, o vienintelis dalykas, ko reikia, tai pakoreguoti augintinio mitybą. Pašarai be grūdų – vienas variantų, galinčių padėti išspręsti šias sveikatos problemas.

Glitimas – kas tai?

Gliutenas arba glitimas (angliškai „gluten“) – tai baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose. Ne visi grūdai turi glitimo, pavyzdžiui, jo nėra ryžiuose, burnočiuose, sorose, kukurūzuose ir bolivinėje balandoje. Būtent glitimas ir yra vienas iš alergenų, galinčių sukelti sveikatos problemų tavo augintiniui.

Kaip suprasti, kad augintinis yra alergiškas grūdams?

Nustatyti, ar augintinis iš tikrųjų netoleruoja glitimo, užtrunka, tačiau paprasčiausiai tą pamatysite tiesiog stebėdami augintinio sveikatą. Apie augintinio alergiją grūdams ir juose esančiam glitimui išduoti gali tokie simptomai: skrandžio skausmai, vėmimas, sudirgusi oda, odos pleiskanojimas, niežulys, kasymasis. Jei augintinį pradėjo kamuoti šie simptomai, rekomenduojama nuvykti pas veterinarą. 

Veterinarui diagnozavus, jog būtent grūdinės kultūros sukelia jūsų šuniui alergiją, begrūdis pašaras gali būti šios nemalonios ir augintinį varginančios problemos sprendimo būdas. Naujas maistas į augintinio mitybos racioną turėtų būti įtraukiamas po truputį, senąjį pašarą papildant nedidelėmis porcijomis naujojo, begrūdžio, pašaro. Per savaitę visiškai pereikite prie šėrimo naujuoju pašaru.

Begrūdžio pašaro privalumai

„Nature's Protection“ sukūrė 3 begrūdžius pašarus: su paukštiena ir su ėriena.  Tai specialus sausas šunų maistas be grūdų ir glitimo. Šiuose begrūdžiuose pašaruose gausu gyvūninės kilmės baltymų, taip pat baltymų iš įvairių daržovių: „Nature‘s Protection Superior Care Grain Free“ pagamintas iš aukščiausios kokybės vištienos, kalakutienos ir antienos, „Nature‘s Protection Superior Care Grain Free Lamb“ – iš ėrienos, o „Nature's Protection Superior Care Grain Salmon“ – iš lašišos. Šie vertingi baltymai, esantys pašaruose, augintiniui suteikia tiek energijos, kiek jam reikia, kad jis būtų guvus, aktyvus ir linksmas. Todėl begrūdžiai pašarai ypač naudingi tiems augintiniams ir toms veislėms, kurios pasižymi dideliu aktyvumu. 

Sausas maistas be grūdų ir glitimo mažina alergijos tikimybę, tad jautrią odą turintys gyvūnai ėsdami tokį pašarą nejunta neigiamų odos reakcijų. Begrūdis pašaras neskatina odos niežulio ir pleiskanojimo. Be to, sudėtyje esančios Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštys puoselėja odą ir kailį iš vidaus.

Begrūdžiai pašarai idealiai tinka augintiniams, kurie turi jautrią virškinimo sistemą. Šunims, kurių organizmas netoleruoja pašarų su grūdinėmis kultūromis, begrūdis pašaras yra tikras išsigelbėjimas, mat šios rūšies pašarai neapsunkina virškinamojo trakto ir yra gerai suvirškinami.

 

kviečių laukas

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!