Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl didelių veislių katėms reikia ypatingos priežiūros?

2016-12-08
Kodėl didelių veislių katėms reikia ypatingos priežiūros?

Tvirtas sudėjimas, tankus ir dažnai ilgas kailis, žvitrus, pasitikėjimo kupinas žvilgsnis – tokios jos, didelių veislių katės. Tačiau stambus katės kūnas ir vešlus kailis reikalauja ypatingos mitybos ir priežiūros.

„Šios katės yra labai judrios, šoklios ir žaismingos - joms reikia užtikrinti pakankamą erdvę bėgiojimui, pasirūpinti dideliais kačių namais, kad galėtų karstytis, šokinėti, slėptis. Tai yra veiklios ir energingos katės, būtina skirti laiko jų energijos iškrovoms“, - teigia Meino meškėnų veisėjai.

Stambios ir raumeningos katės kasdien turi gauti pakankamą kiekį baltymų, riebalų ir angliavandenių, reikalingų gerai raumenų būklei ir tinkamam energijos kiekiui palaikyti. 

Raina katė

Pristatome naujieną iš NATURE‘S PROTECTION SUPERIOR CAREdidelių veislių kačių pašarą „Large Cat“. Specialiai šioms katėms sukurta sudėtis su didesniu kiekiu baltymų ir gyvūninės kilmės riebalų, papildyta organizmui būtinais vitaminais, mineralais ir unikaliu priedu vulkaninės kilmės klinoptilolitu „MicroZeoGen“, padės aprūpinti didelės katės organizmą reikalingomis medžiagomis ir sustiprinti jos imuninę sistemą. 

Kaip teigia veterinarai, šios katės ilgai vystosi ir maksimalų dydį pasiekia būdamos 3- 4 metų. Jautresnė jų sritis, reikalaujanti papildomo rūpesčio - kaulai ir sąnariai, kuriems tenka svarbi užduotis – išlaikyti galingą kūną. Kuo didesnis kačių svoris – tuo daugiau papildomo krūvio sąnariams, todėl labai svarbu jų organizmą aprūpinti judėjimo sistemą ir kaulus stiprinančiais mikroelementais. Dėl šios priežasties NATURE‘S PROTECTION naująjį pašarą papildė gliukozaminu ir chondroitinu, kurie kartu su unikaliuoju komponentu vulkaninės kilmės mikronizuotu klinoptilolitu - „MicroZeoGen“, kurio viena iš sudedamųjų dalių yra Silicis (Si), padės geriau įsisavinti katės judėjimo sistemai būtinas medžiagas. 

Dauguma didelių veislių kačių, pavyzdžiui, Meino meškėnai, turi tankų, ilgą ir linkusį riebaluotis kailį, kuris reikalauja išskirtinės priežiūros, dažno šukavimo, maudymo ir buvimo gryname ore. Tačiau labai svarbi ir šių kačių mityba, kuri turi didžiulę įtaką gerai kailio būklei. Pašaras NATURE‘S PROTECTION LARGE CAT specialiai papildytas kailį ir odą stiprinančiais elementais Omega 3 ir 6 riebiosiomis rūgštimis bei B grupės vitaminais, o cukrinių runkelių griežinėliai ir natūralios skaiduloms, padės užtikrinti saugų kailio sąvėlų pasišalinimą iš katės virškinamojo trakto ir mažinti jų susidarymo tikimybę.

Didelė pūkuota katė

Meino meškėnai, Norvegų miškinės katės, Savanos ir Sibiro katės, Amerikos tumpauodegės,  kaip ir kitos didžiosios katės, turi kur kas stambesnį žandikaulį, todėl mažas įprasto pašaro granules sunku sukramtyti. Dažniausiai katė jas tiesiog ryja. Dėl šios priežasties NATURE‘S PTOTECTION sukūrė didelę, stambioms katėms pritaikytą granulę, kurią katė sukramtys. 

NATURE‘S PROTECTION LARGE CAT – ypatinga priežiūra specialiai didelėms katėms.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!