Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Augintinio maitinimas: kaip išsirinkti tinkamiausią būdą?

2016-10-15
Augintinio maitinimas: kaip išsirinkti tinkamiausią būdą?

Dažnai tarp šunų ir kačių augintojų pasigirsta diskusijų, kaipgi teisingai ir sveikai maitinti savo keturkojus draugus. Vieni populiariausių šėrimų būdų, kuriuos renkasi šeimininkai – šėrimas vien žalia mėsa ar subproduktais, šėrimas mėsa, kombinuojant pašarą su daržovėmis, ir šėrimas sausu ar konservuotu pašaru.

Šeriant vien žaliu maistu, taikant vadinamąjį RAW maitinimo būdą, ar kombinuojant žalią mėsą su daržovėmis (BARF), susiduriama su keletu problemų. Pirmiausia tokie mitybos būdai reikalauja daugiau laiko, žinių ir pastangų. Pakankamai sudėtinga paruošti gerai subalansuotą pašarą augintiniui – juk svarbu užtikrinti tinkamą vitaminų ir mineralų kiekį. Be to, toks maitinimo būdas sukelia nemažai nepatogumų kelionėse, parodose ar svečiuojantis, todėl prieš imantis tokio maitinimo, svarbu apsvarstyti savo galimybes. 

Maitinant augintinį sausu ar konservuotu pašaru kur kas lengviau užtikrinti tinkamą reikiamų maistinių medžiagų kiekį. Dažniausiai tiek sausi, tiek konservuoti pašarai yra subalansuoti, ant jų pakuočių yra nurodytos tinkamos kasdienio šėrimo normos. Tačiau, sutikime, kartais norisi paįvairinti gyvūno racioną ir kitokiu pašaru. Todėl nemažai šunų ir kačių augintojų renkasi maitinimą sausu ar konservuotu pašaru, paįvairinant mitybą žalia mėsa.

Šunys ir katės yra mėsėdžiai gyvūnai – mėsa jiems yra būtina. Natūralioje mėsoje esančius baltymus ir riebalus šunų bei kačių organizmas pasisavina greičiau. Tačiau kaip išsirinkti natūralią mėsą, tinkamą augintiniui? Kaip užtikrinti, kad pašaras būtų be konservantų ir kitokių dirbtinių priedų?

Sveikas ir patogus sprendimas – šaldyta natūrali mėsa, skirta augintiniams. FARM FOOD šaldytos mėsos sudėtyje nėra kaulų miltų, sojų ir kitų grūdų priemaišų. Joje gausu natūralių vitaminų, mineralų, riebalų rūgščių ir fermentų, kurie padės palaikyti gerą augintinio virškinimą. Be to, natūralioje mėsoje esančios naudingos medžiagos sustiprins augintinio dantis ir padės išlaikyti kailį žvilgantį. Augintinio raciono papildymas natūralia mėsa užtikrins jo ilgaamžiškumą ir puikią sveikatą. Šioje specialioje šaldytoje mėsoje nėra dirbtinių skonio ir kvapo stipriklių, konservantų ar dažiklių, ji neapdorota termiškai, todėl net pats išrankiausias augintinis pamėgs natūralią šaldytą vištieną, jautieną bei lašišą.

Augintiniams gurmanams ir alergiškiems gyvūnams puikiai tiks natūrali šaldyta PANSEN EXPRESS mėsa. Itin aukštos kokybės ir sveika šaldyta mėsa tinka net ir tiems augintiniams, kurie turi problemų dėl viršsvorio. PANSEN EXPRESS sudėtyje nėra jokių papildomų priedų, tai natūrali, ypač vertinama triušiena, elniena ir itin raumeninga arkliena bei visų šunų mėgstami galvijų prieskrandžiai ir kiti subproduktai. 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!