Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Alergija maistui – ypač dažna problema

2018-08-02
Alergija maistui – ypač dažna problema

Šiuolaikiniame pasaulyje jau nieko nebestebina žmonių alergijos įvairiems dirgikliams. Urbanizacija, užterštumas, didelė miestų populiacija – visa tai neabejotinai turi įtakos ir augintinių sveikatai. Šunys, kaip ir žmonės, taip pat gali būti daug kam alergiški. Štai kodėl svarbiausias dalykas, ką šiuo atveju turi žinoti augintinio šeimininkas, – kaip išrinkti pašarą, idealiai tinkantį jautrios odos ir virškinimo sistemos šunims.

Urbanizacija palietė ir gyvūnus

Prieš 200 metų miestuose gyveno tik apie 3% žmonių. Per pastarąjį šimtmetį urbanizacijos lygis išaugo labai stipriai. Naujausiais statistikos duomenimis, Europoje urbanizacijos lygis siekia 55–98%. Didėjantis urbanizacijos lygis palietė ir naminius gyvūnus, ypač šunis.

Miestuose vyrauja didelis aplinkos užterštumas, aukštas streso lygis. Daugybė šunų kartu su šeimininkais persikėlė iš kaimiškų vietovių į miestus be nuosavų kiemų, žaliųjų plotų. Miestuose gyvenantys šunys rečiau išvedami pasivaikščioti į parkus, miškus, o ir patys pasivaikščiojimai trunka trumpiau, nes miesto žmogus nuolat kažkur skuba. Daugybė atliktų mokslinių tyrimų įrodo, kad šunims, gyvenantiems miestuose, dažniau pasireiškia alerginės reakcijos, jautrumas tam tikriems veiksniams. 

Alergija maistui – ypač dažna problema

Viena iš alerginių reakcijų rūšių – alergija tam tikroms pašaro sudėtinėms dalims. Maisto alergijos sudaro apie 10% visų šunims pasireiškiančių alergijų. 

Šuns oda yra didžiausias organas, todėl sveikatos problemos, ypač jautrumas maistui ir alergijos, dažnai pasireiškia kartu su odos pleiskanojimu, niežėjimu bei padidėjusiu kailio slinkimu. Maždaug 70% šuns imuninės sistemos yra jo virškinamajame trakte. Taigi nieko keisto, kad alerginės reakcijos pasireiškia virškinimo sutrikimais ar pajautrėjusia oda.

Mitybos specialistai siūlo išeitį

Auginant alergišką ar jautrią virškinimo sistemą turintį šunį labai svarbu pasirinkti tinkamą pašarą. Pirmiausia reikia žinoti, kokioms sudėtinėms dalims jūsų šuo yra alergiškas. Tuomet galima ieškoti pašaro, kurio sudėtyje nėra šių alergenų ir sunkiau virškinamų ingredientų.

Naujasis „Nature‘s Protection Superior Care Sensitive Skin & Stomach“ pašaras gali būti puikus sprendimas, jei auginate į alergijas linkusį ar jautrią virškinimo sistemą turintį šunį. Šis pašaras ypač lengvai virškinamas dėl sudėtyje esančių gyvūninės kilmės – ėrienos – baltymų ir natūralaus cikorijos ekstrakto. Kad pašaras neapsunkintų skrandžio, jo sudėtyje nėra sunkiau virškinamų kukurūzų. Siekiant išvengti kuo daugiau alergenų, pašaro sudėtyje nerasite kviečių ir kviečių glitimo, pieno ir jo produktų, jautienos, kiaulienos, sojos ir jos produktų bei kiaušinių.

Pašaro sudėtyje – vertingiausi elementai

Naujojo pašaro sudėtis papildyta kokosų aliejumi – „supermaistu“, esančiu pasaulio TOP 10-tuke. Jis gali padėti palaikyti sveiką odos būklę, žvilgantį ir tankų kailį, sudrėkina odą, skatina gijimą. Taip pat kokosų aliejus stiprina imuninę sistemą, gerina virškinamojo trakto būklę. 

Žinoma, reikėtų nepamiršti ir unikalaus „Nature‘s Protection“ „veido“, mineralo „MicroZeoGen“, kuris gali padėti pašalinti toksinus iš organizmo, lengviau įsisavinti maistines medžiagas bei sustiprinti imuninę sistemą. 

Daugybe privalumų išsiskiriantis „Nature‘s Protection Superior Care Sensitive Skin & Stomach“ pašaras specialiai sukurtas mažų ir visų veislių šunims, tad galite išsirinkti jūsų augintiniui tinkamiausią variantą.

Daugiau informacijos apie produktą rasite čia>>

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!