Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Žolinio, žemiško kvapo eterinių aliejų mišinys sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus, skirtas nuraminti išsigandusį augintinį. Su rutuliniu antgaliu, ypač patogu naudoti.


Skirtas tiek žmogaus, tiek jo augintinio gerovei

„A'Scentuals“ – eterinių aliejų sinergija namams ir augintiniams, puikiai fizinei ir emocinei būsenai palaikyti, dezinfekuoti patalpų orą.

 

Eterinis aliejus pasižymi gydančiomis savybėmis:

  • Raminančiomis.
  • Atpalaiduojančiomis.
  • Tonizuojančiomis.

 

Sudėtyje – natūralūs molingojo šalavijo, tikrųjų levandų, saldžiojo apelsino, grynojo kedro, pluoštinių bosvelijų, vetiverijų eteriniai aliejai

Mišiniuose eteriniai aliejai papildo vienas kitą, gali intensyviau paveikti emocijas, savijautą ir dvasinę sveikatą, negu pavieniai eteriniai aliejai.

 

Šis eterinis aliejus gali padėti stabilizuoti nervinę sistemą, sumažinti stresą, nerimą, baimę, kovoti su stresu, nemiga, depresija, atsipalaiduoti, sumažinti įtampą, susikaupti stresinių situacijų metu, gerinti bendrą savijautą

Mišinys sudarytas iš natūralių eterinių aliejų. Molingojo šalavijo eterinis aliejus padeda stabilizuoti nervinę sistemą, ypač iškilus didesnio streso (pavyzdžiui, perkūnijos ar fejerverkų atveju), depresijos ir nemigos problemoms. Tikrųjų levandų – gali padėti raminti nervus, mažinti stresą, slopinti baimes. Saldžiojo apelsino eterinis aliejus kuris gali padėti atsipalaiduoti, sumažinti įtampą bei gali padėti susikaupti, pavyzdžiui, dresūros metu. Grynojo kedro gali harmonizuoti emocinę būseną stresinių situacijų metu, keliaujant Pluoštinių bosvelijų padeda kovoti su nerimu. Vetiverijų gali mažinti streso pojūtį.

 

Natūralus eterinių aliejų mišinys

Sudarytas iš 100% grynų, natūralių eterinių ar bazinių augalinių aliejų. Jame nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų.

 

Patogu naudoti

Nedidelis, sandarus buteliukas lengvai telpa į rankinę ar kišenę, tad jį galite visuomet turėti su savimi. Ypač patogu naudoti kelionių, išvykų metu. Paruošta tepti ant odos, su rutuliniu antgaliu.

 

Naudojimas

Naudoti prieš ar esant situacijoms, kurios kelią stresą augintiniui: keliaujant, vykstant pas veterinarą ir pan. Tepti tiesiai ant augintinio kailio, krūtinės, nugaros srityse.

 

Įspėjamoji informacija

Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį.

 

Sudėtis:

Mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų: molingojo šalavijo(Clary Sage),tikrųjų levandų(Levander Angustifolia),saldžiojo apelsino(Sweet Orange),grynojo kedro(Cedarwood Atlas),pluoštinių bosvelijų(Frankincense Carteri),vetiverijų(Vetiver).

 

Savybės:

Tūris – 10 ml.

Gamintojas – „A‘Scentuals“, Lietuva.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
12,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

TRIXIE Pernešimo krepšys 55x30x30 cm
27,99 €
TRIXIE Pernešimo krepšys 55x30x30 cm
Į krepšelį
FLEXI Classic juostelinis pavadis XS    raudonos spalvos
14,99 €
FLEXI Classic juostelinis pavadis XS raudonos spalvos
Į krepšelį
SHUBERT Šunų ir kačių kailio šepetys spalvotas,  siauras,  22.5x4x3.5 cm,
24,99 €
SHUBERT Šunų ir kačių kailio šepetys spalvotas, siauras, 22.5x4x3.5 cm,
Į krepšelį
HIPPIE PET Antkaklis su skylutėmis juodas, 1.2x32 cm
1,99 €
HIPPIE PET Antkaklis su skylutėmis juodas, 1.2x32 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.