Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

TOP Kalėdinės dovanos augintiniams

2023-12-14
TOP Kalėdinės dovanos augintiniams

Artėja gražiausios metų šventės, per kurias šeimininkai nori palepinti bei apdovanoti ir savo keturkojus šeimos narius. KIKA rūpinasi jūsų gyvūnų Kalėdomis ir kviečia šeimininkus dovanomis savo keturkojams pasirūpinti jau dabar. 

 

 

Per šias Kalėdas nudžiuginkite augintinį nauju žaislu!

Nors vis dar vyrauja klaidingas mitas, kad žaislai gyvūnams skirti tik žaidimams. Tačiau tai – netiesa. Žaislai augintiniui svarbūs ir dėl kitų funkcijų:

  • Jie padeda kurti artimesnį tarpusavio ryšį. Žaislai yra vienas iš įrankių, kurių pagalba šeimininkas gali kokybiškai praleisti savo laiką su augintiniu bei puoselėti artumą.
  • Žaislai gali lavinti jūsų šeimos draugo intelektą. Kai kurie žaislai, pavyzdžiui, interaktyvūs, ne tik užima augintinio laiką, bet ir priverčia jį pasitelkti savo protinius sugebėjimus.
  • Tinkamai parinkti žaislai gali padėti palaikyti burnos higieną. Graužimui skirti guminiai žaislai padeda valyti susikaupusias apnašas bei užkerta kelią jų atsiradimui.
  • Žaislų dėka galite nuvarginti augintinį ir nors tai gali nuskambėti neigiamai, tačiau iš tikrųjų yra atvirkščiai – žaidžiant augintinis pavargsta ir „iškrauna“ perteklinę energiją. Tuomet šios susikaupusios energijos atsargos nepasireiškia destruktyviu elgesiu, pavyzdžiui, namuose esančio turto niokojimu.

O būtent šioms Kalėdoms rekomenduojame rinktis Kalėdinius MISOKO žaislus šunims. Kalėdinių MISOKO žaislų asortimente rasite elnius, pingvinus bei Kalėdų senelius, kurie ne tik įneš į namus šventinę nuotaiką, bet ir padės patenkinti augintinio medžiotojo instinktą bei apsaugoti namų dekoracijas nuo aštrių augintinio dantukų!

Tačiau žaislą, kaip dovaną, vertins ne tik šunys, bet ir katės. Ne paslaptis, kad auginantys kates, iš tiesų augina mažuosius plėšrūnus, kuriuos kasdien kamuoja instinktas medžioti.  Svarbu, kad katės stimuliuotų ši instinktą, tik klausimas – kaip tai padaryti?

Vienas paprasčiausių būdų – žaislai. Katės iš prigimties yra medžiotojos, todėl specialiai sukurti žaislai padės stimuliuoti šį instinktą. Tai gali būti specialios formos, meškerės tipo ar kitokie žaislai, kurie suteiks Jūsų augintiniui malonumą gaudyti ir medžioti. Taip Jūsų namai, baldai ar kiti augintiniai liks apsaugoti.

 

 

Pasmaližiauti mėgstame visi, tad lai po eglute Jūsų augintinis randa ir gardų bei sveiką skanėstą.

Skanėstai gyvūnams, kaip saldainiai žmonėms – sunku atsisakyti ir jų visada norisi. Būtent dėl šios priežasties, renkantis skanėstus atkreipkite dėmesį ne tik į jų sudėtį, bet ir į papildomas naudas. Taip jie taps ne tik gardžiu kąsneliu, bet ir padės puoselėti sveikatą. 

Galite rinktis skanėstus su pridėtinėmis naudomis, pavyzdžiui, augintinio burnos higienai palaikyti, kaulų ir sąnarių veiklai stiprinti, optimaliam vystymuisi.

Skanėstai taip pat puikiai pravers jei augintinis itin mėgsta gailiomis akutėmis iš Jūsų prašyti šventinio stalo vaišių. Juk toli gražu ne visas žmonių maistas yra tinkamas ir mūsų gyvūnams. Nesvarbu, kaip įnirtingai jie prašytų pasidalinti 12 patiekalų likučiais – nepersistenkite ir ribokite maisto kiekį. Noras gausiau palepinti augintinį maistu nuo stalo gali turėti liūdnas pasekmes, tokias, kaip apsinuodijimas.

Mūsų rekomendacija kuo pakeisti kąsnelį iš lėkštės - skanėstai! Per šventes visi mėgstame skaniai pavalgyti, tad ruošdamiesi gražiausioms metų šventėms nepamirškite savo mažųjų draugų ir šventišką atmosferą kurkite lepindami juos šunims skirtais, gardžiais bei sveikais skanėstais.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!