Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Šuo labai šeriasi: TOP4 patarimai kaip sumažinti išslinkusių plaukų kiekį

2024-03-05
Šuo labai šeriasi: TOP4 patarimai kaip sumažinti išslinkusių plaukų kiekį

Augintinio kailis keičiasi 2 kartus į metus - pavasarį ir rudenį. Šis procesas vyksta, nes augintinio organizmas taikosi prie pakitusios aplinkos temperatūros. Šis procesas yra natūralus ir neišvengiamas, tačiau yra 4 patarimai, kurie padės pagreitinti šį procesą.

 

 

Vienas svarbiausių ir greičiausią efektą turinčių patarimų - dažnas kailio šukavimas. Šukuodami kailį Jūs pašalinsite jau iškritusius plaukus, sumažinsite sąvėlų riziką ir masažuosite odą, kas skatina kraujotaką, odos regeneraciją ir sveikesnių plaukų augimą. Renkantis šepečius atkreipkite dėmesį, kad dantukai būtų tinkamo ilgio ir šukuotų ne tik viršutinį kailio sluoksnį, bet pasiektų ir odą.

Didžiausio šėrimosi metu rekomenduojama atvykti į kirpyklą, kurioje šuniui bus atliekama nukailinimo procedūra. Šios procedūros metu naudojant itin galingą feną ar kompresorių yra išpučiamas jau iškritę, tačiau kailyje užstrigę plaukai.

Rekomenduojama ankstyvą pavasarį bei rudenį šuns mitybą praturtinti papildais. Būtent kailio keitimosi periodu reikėtu augintiniui duoti lašišų aliejų, kuriame gausu Omega-6 riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys yra itin svarbios gerai odos ir kailio kokybei palaikyti.

Kailio keitimosi periodu maudykite šunį dažniau ir maudynėms naudokite kailio priežiūros priemones su eteriniais aliejais. Šampūno bei kondicionieriaus sudėtyje ieškokite muskato riešutų aliejaus, kuris gali padėti skatinti kailio keitimosi procesą. Tokie šampūnai gali ne tik padėti pašalinti iškritusį kailį, bet ir maitinti odą bei plauko folikulus, kas padės naujam kailiui augti sveikam ir žvilgančiam.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!