Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Šunų alergijos - kaip jos pasireiškia ir kokių veiksmų reikia imtis nedelsiant?

2024-02-19
Šunų alergijos - kaip jos pasireiškia ir kokių veiksmų reikia imtis nedelsiant?

Nuo ašarų dėmių ir paraudimo aplink letenas iki nemalonaus kvapo, sklindančio iš ausų - šunų alergijos, atsirandančios dėl mitybos problemų, gali pasireikšti įvairiais būdais, todėl pastebėjus simptomus būtina imtis veiksmų.

 

 

Alergijos simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

 • Ašarų dėmės: tamsūs, rausvai rudi dryžiai po jūsų šuns akimis gali indikuoti pernelyg didelį ašarojimą;
 • Paraudimas aplink letenas: nuolatinis letenų laižymas ar kramtymas, paraudimas, odos jautrumas ar įrūkimai;
 • Ausų sveikata: nemalonus kvapas, išskyros, paraudimas ar pakilusi temperatūra;
 • Odos problemos: odos niežėjimas, elastingumo praradimas, uždegimas, padidėjęs kailio slinkimas;

 

Kaip išvengti alergijos rizikos?

Mityba yra jūsų šuns bendros sveikatos ir gerovės kertinis akmuo. Pasirinkus aukštos kokybės, subalansuotą šunų pašarą, pagamintą iš aukščiausios kokybės ingredientų, galite išvengti alergijos rizikos ar išspręsti su mitybos problemomis susijusias alergijas. Ieškokite sausų pašarų, kuriose gausu:

 • Ribotas ingredientų kiekis: supaprastinta sudėtis sumažina alerginių reakcijų atsiradimo riziką;
 • Aukščiausios kokybės baltymai: rinkitės gyvūninės kilmės baltymų šaltinius, tokius kaip lašiša, ėriena, vabzdžiai ar balta žuvis;
 • Begrūdė sudėtis: rinkitės pašarus, kurių sudėtyje nėra grūdinės kilmės ingredientų. Kviečiai, rugiai, kukurūzai ar avižos yra vieni dažniausių alergijas sukeliančių ingredientų;

 

 

Be tinkamos mitybos, itin svarbi ir kailio bei odos priežiūra. Netinkamos priemonės, sudėtyje turinčios cheminių ingredientų gali sukelti alergijos simptomus ir pabloginti odos sveikatą. Atkreipkite dėmesį į šiuos punktus:

 • Reguliari priežiūra: reguliariai maudykite augintinį namuose ir lankykitės kirpyklose, valykite ausis ir akis, naudodami Tauro Pro Line Pure Mist šarminį vandenį, kuris dėl 11 pH šarmo neleidžia daugintis bakterijoms;
 • Tinkamos priežiūros priemonės: rinkitės šampūnus ir kondicionierius, kurių sudėtyje nėra tokių cheminių ingredientų kaip SLS, parabenų, silikonų ir mineralinių aliejų, galinčių sukelti alergijas ir odos sudirgimus;
 • Pėdučių priežiūra: drėkinkite ir maitinkite pėdučių odą, kad ši dėl kintančios oro temperatūros ar kritulių nepradėtų skilinėti ir kelti diskomforto augintiniui vaikštant;

 

Organizmo detoksikacija

Nature‘s Protection Microzeogen – natūrali priemonė pašalinanti toksinus iš organizmo, kurie gali sukelti alergijas. Vulkaninės kilmės klinoptilolitas gali padėti:

 • Toksinų absorbcijai: porėta Microzeogen struktūra leidžia efektyviai surišti ir neutralizuoti šuns organizme esančius toksinus, alergenus ir sunkiuosius metalus.
 • Žarnyno sveikatos palaikymas: skatindamas sveiką žarnyno aplinką, Microzeogen padeda sustiprinti jūsų šuns imuninę sistemą ir pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą.
 • Alergijos simptomų palengvinimas: Microzeogen detoksikuojančios savybės gali padėti sumažinti alergijos simptomus, įskaitant odos sudirginimą, ašarų dėmes ir ausų kvapą.

Suteikdami pilnavertę mitybą savo augintiniui, praturtintą Nature‘s Protection MicroZeoGen papildu bei pasirinkdami kokybiškas kailio ir odos priežiūros priemones galite išvengti alergijų rizikos. Tačiau, atminkite, kad kiekvienas augintinis yra unikalus ir jei pastebite, kad alergijos simptomai išlieka ilgai – kreipkitės į savo veterinarijos gydytoją ar veterinarijos vaistininką.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!