Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Nature's Protection paramos komandos kelionė į Ukrainos pasienį

2022-04-08
Nature's Protection paramos komandos kelionė į Ukrainos pasienį

Kovo 1-ą dieną Nature’s Protection paramos komanda išvyko į Ukrainos pasienį padėti sieną su keturkojais kirtusiems karo pabėgėliams. Paramos komandą sudarė KIKA įmonių grupės darbuotojos Karolina ir Olga bei prieš pat karą į Lietuvą pagilinti groomingo žinių atsivykusios ir čia, dėl prasidėjusių karo veiksmų Ukrainoje, likusios Anna ir Inna, kurios net nedvejodamos leidosi į kelionę kartu padėti iš Ukrainos bėgantiems tautiečiams su augintiniais.

 

Per 6 dienas mūsų komanda pravažiavo 4311 km, aplankė Lenkijos pasienyje esančią laikino prieglobsčio įstaigą, Rumunijos pasienį ir pabėgėlių priėmimo punktą. Lankytose vietose mūsų komanda prisidėjo prie pagalbos išsigandusiems, pavargusiems mažiesiems keturkojams, jų šeimininkams ir išdalino toną Nature’s Protection pašaro šunims ir katėms, kad kasdien mažieji draugai gautų subalansuoto maisto ir kelionę tęsti būtų lengviau.

 

Kadangi daugelis pabėgėlių savo keturkojus nešėsi tiesiog rankose ar nepatogiuose boksuose, išdalino 60 transportavimui skirtų krepšių, leisiančių bent šiek tiek pailsėti jau ir taip pavargusioms ukrainiečių rankoms.

 

Rumunijoje spaudė stiprus šaltukas, tad komanda dalino pledus sušalusiems vaikams, augintiniams, kuriems šilumos šiai dienai ypatingai trūksta. Taip pat, dovanojo šiltus guolius-kilimus bei palapines, kad mažieji draugai kasnakt užmigtų saugiai, šiltai, jusdami šeimininko meilę bei rūpestį.

 

Komanda grįžo kupina vilties, nes dabar, kaip niekad, Europa yra susivienijusi visais būdais padėti karo talžomai Ukrainai ir jos piliečiams.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!