Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokius žaislus rinktis dideliam šuniui?

2022-06-29
Kokius žaislus rinktis dideliam šuniui?
Dideliems šunims reikėtų rinktis specialius žaislus, kadangi dideli šunys turi daug jėgos ir pagrindinė problema su kuria susiduria šeimininkai, jog tik nupirkus naują žaislą, jis greitai būna sugraužiamas ar sudraskytas.
Žaislų dideliems šunims yra kelių rūšių. Gali būti virviniai – tampomi, gali būti brezentinės medžiagos arba kietos gumos. Taip pat puikiai tinka įvairūs kamuoliukai arba svarmenų formos guminiai žaislai.
O vasaros sezonui – labai rekomenduotume rinktis plūdūriuojančius žaislus, nes žinome, kad dideli šunys dažnai mėgsta plaukioti vandens telkiniuose, tai su plūduriuojančiais žaislais turėsite papildomą užsiėmimą su savo augintiniu.
Būtina turėti nors kelis skirtingus žaislus – reikia juos keisti, kai augintiniui pabosta vienas žaislas, galima jį paslėpti, tuomet ištraukti kitą. Čia, kaip ir su vaikais.
Apskritai žaislai puikus būdas sustiprinti ir tarpusavio ryšį su augintiniu. Pastebėkite savo augintinius, kiek jiems būna laimės ir džiaugsmo, kai jis žaidžia su jumis, atneša jums žaislą, ir tiek pat džiaugsmo jaučiate ir jūs. Tai tiesiog žaislai yra ne tik augintinio poreikiams patenkite, bet savo paties malonumui matant, kad mūsų šuo yra laimingas.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!