Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokias petnešas rinktis šuns vedžiojimui vasarą?

2023-06-26
Kokias petnešas rinktis šuns vedžiojimui vasarą?

Kylanti temperatūra ir ilgėjančios dienos yra pats tinkamiausias metas mėgautis gaiviais vasaros pasivaikščiojimais su keturkoju draugu. Norint užtikrinti jų saugumą, patogumą ir judėjimo laisvę, labai svarbu pasirinkti tinkamus vedžiojimo aksesuarus.

 

 

Lengva ir kvėpuojanti medžiaga.

Karštomis vasaros dienomis jūsų šuns patogumas turėtų būti jūsų prioritetas. Ieškokite petnešų, pagamintų iš lengvų, kvėpuojančių medžiagų, tokių kaip tinklelis ar nailonas. Šios medžiagos užtikrina tinkamą oro srautą, neleidžia jūsų šuniui perkaisti ir užtikrina, kad vaikščiojimo metu jis būtų neperkaistų ir jaustųsi patogiai.

Atšvaitai ir kiti šviesą atspindintys elementai.

Norėdami pagerinti keturkojo matomumą, rinkitės petnešas su šviesą atspindinčiais elementais. Dėl jų jūsų šuo bus geriau matomas pravažiuojančioms transporto priemonėms ir pėstiesiems, taip sumažinant nelaimingų atsitikimų riziką.

Dydžio reguliavimas.

Gerai prigludę petnešos yra labai svarbu jūsų šuns patogumui ir saugumui. Ieškokite petnešų, kuriuose yra keli reguliavimo taškai, leidžiantys pritaikyti jūsų šuns unikalią kūno formą. Tiksliai išmatuokite savo šuns krūtinės apimtį, kad diržai nebūtų nei per įtempti, nei per laisvi. Patogus prigludimas neleidžia jūsų šuniui išslysti ir išlaiko komfortą pasivaikščiojimo metu.

Norint užtikrinti jūsų pūkuoto draugo komfortą, saugumą ir malonumą, labai svarbu pasirinkti tinkamas šunų petnešas vasaros pasivaikščiojimams. Mūsų rekomendacija – MISOKO petnešos. Būtent apie petnešas ir jų išskirtinumus ir vasaros aprangą Jums papasakos KIKA ekspertė Greta!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!