Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokias higienos procedūras augintiniui reikia atlikti kas savaitę?

2022-07-11
Kokias higienos procedūras augintiniui reikia atlikti kas savaitę?
Maudymas yra vienas svarbiausių dalykų, norint, kad augintinis būtų sveikas ir turėtų gražų kailiuką.
Maudydami pašalinate ant kailio ar odos susikaupusius nešvarumus, pašalinate iškritusius plaukus ir nemalonius kvapus. Kailio priežiūrai rinkitės tik natūralias priemones, kurios nedirgina augintinio kailio ir odos. Geriausia rinktis tas priemones, kurių sudėtis yra 97% natūrali, joje nėra SLS, parabenų ir sulfatų.
Po maudynių labai patogu išvalyti ir augintinio ausis. Valymui naudoti vatos diskelį ir Tauro Pro Line šarminį vandenį. Ausyse susikaupus pertekliniam sieros kiekiui gali atsirasti nemalonus kvapas, išsivystyti infekcija.
Kaip atpažinti bakterinę ausies infekciją: paraudusi/karšta ausis; atsiradęs nemalonus kvapas; ausies kanalo patinimas; augintinis dažnai kasosi ausį.
Dantų priežiūrai rinkitės dantų šepetėlius, pastas, skysčius pilamus į vandenį. Šios priemonės pašalina susidariusias apnašas nuo dantų, taip padėdamos išvengti parodontozės ir pašalindamos nemalonų nasrų kvapą. Parodontozė – burnos ertmės liga, kurią sukelia bakterijos. Liga atsiranda dėl prastos burnos higienos, genetikos ar netinkamo sąkandžio. Kaip atpažinti parodontozę: nemalonus kvapas iš nasrų; patinę/kraujuojančios dantenos.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!