Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokį šampūną naudoti šuns maudymui?

2023-01-26
Kokį šampūną naudoti šuns maudymui?

Augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos ir 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Todėl, labai svarbu, norint užtikrinti žvilgantį, sveiką kailį – pirmiausia pasirūpinti augintinio vidumi. Rinktis tik sveiką, aukščiausios kokybės sausą pašarą, konservuotą pašarą, skanėstus ir papildus. Tačiau, šiandien plačiau apie likusius 20% - kasdienę priežiūrą.

Renkantis kailio ir odos priežiūros priemones labai svarbu atkreipti dėmesį į jos sudėtį. Venkite tokių ingredientų kaip SLS, parabenai, silikonai ir mineraliniai aliejai, kurie suteikia netikrą žvilgančio kailio efektą, tačiau, ilgainiui sausina plauką, neleidžia jam kvėpuoti.

Rinkitės tokias priemones, kurių sudėtyje kuo daugiau natūralių ingredientų, pavyzdžiui 97%.

Ieškokite tokių ingredientų kaip šlapalas, kviečių baltymai, 7 augalų ekstraktai, rozmarino ekstraktas ir panašiai. Tokie ingredientai primaitina kailį ir odą, padeda užtikrinti pridrėkintą, švelnų kailiuką ir švarią, primaitintą odą iš kurios augs sveiki plaukai.

Vienas ingredientas, kurio galite ieškoti – koko-gliukozidas. Šis ingredientas yra natūralus putoklis, neapsunkinantis plauko ir kailio, leidžiantis jam kvėpuoti, tačiau suteikiantis tą kosmetikos putojimo efektą.

Mūsų rekomendacija – TAURO PRO LINE kailio ir odos priežiūros priemonės! Jų sudėtyje iki 97% natūralių ingredientų, kurių tarpe ir aukščiau išvardintas šlapalas, kviečių baltymai. Šios priemonės kurtos remiantis per daugiau nei 35 metus sukauptą groomingo ir veisimo patirtį.

Daugiau apie šias priemones Jums papasakos pati produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė-Plungė! 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!