Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokį poveikį vasaros saulė bei vandens pramogos turi augintinio kailiui?

2023-09-20
Kokį poveikį vasaros saulė bei vandens pramogos turi augintinio kailiui?

Vandens pramogos, saulė, žaidimai smėlyje ar žolėje, itin linksma augintinių vasaros dalis. Tačiau vasarą bei ankstyvą rudenį į kirpyklas plūsta šeimininkai su pagalbos prašymu,- „šuns kailis be galo sausas, ką daryti?“ Būtent apie tai šiandien ir papasakosime.

 

 

 

Vasarą, kuomet kuo daugiau laiko stengiamės praleisti lauke, kartu pasiimame ir augintinius. Ultravioletiniai (UV) saulės spinduliai, kurie veikia augintinio plaukus bei odą, gali pažeisti išorinį apsauginį plaukų sluoksnį. Ši žala gali sukelti plauko sausumą, trapumą ir drėgmės praradimą.

Tačiau saulės spinduliai nėra vienintelis veiksnys sausinantis augintinio plaukus. Per didelis karštis gali pašalinti iš plaukų natūralius aliejus, todėl kailis tampa sausas, o plaukai linkę skilinėti. Sūrus jūros vanduo taip pat gali turėti džiovinantį poveikį kailiui.

Todėl, labai svarbu tiek vasarą kruopščiai maudyti augintinį po vandens pramogų, tiek atėjus rudeniui ir pradėjus vėsti oro temperatūrai drėkinti ir maitinti augintinio kailį. Tam jums pravers natūralus šampūnas šunims ir glotninantis ar giliai drėkinantis kondicionierius.

Mūsų rekomendacija Tauro Pro Line Ultra Natural Care kailio bei odos priežiūros priemonės. 

Šių priemonių sudėtyje iki 97% natūralių ingredientų, kurie yra kruopščiai atrinkti ir suderinti tarpusavyje taip, kad suteiktų kuo daugiau naudos kailiui bei odai. Šios priemonės sukurtos naudoti remiantis 3 žingsnių sistema, kuri užtikrina efektyvų valymą, maitinimą ir drėkinimą.

Atminkite, augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos mitybos ir 20% kasdienės bei veterinarinės priežiūros. Užtikrindami pilnavertę mitybą ir suteikdami tinkamą kailio priežiūrą galėsite džiaugtis laimingu, puikiai atrodančiu ir švelnų kailiuką turintį augintinį.

Daugiau apie kailio priežiūrą Jums papasakos KIKA ekspertė Greta.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!