Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl šunys šlapinasi nuvykę į svečius ir kaip sustabdyti tokį jų elgesį?

2023-01-05
Kodėl šunys šlapinasi nuvykę į svečius ir kaip sustabdyti tokį jų elgesį?

Reikia prisiminti, kad šunys yra gyvūnai, kurie turi įgimtą instinktą žymėti. Patinai žymėdami pasižymi savo teritoriją, kad kiti gyvūnai jaustų kito šuns kvapą, o patelės, rujos metu, žymi tam, kad prikviestų patiną. Šis instinktas namuose pasireiškia retai (pvz. rujos metu), tačiau itin sustiprėja, kai gyvūnas nuvyksta į svečius.

Žymėjimas svečių namuose, ypatingai jei juose gyvena ir kitas šuo ar katė – dažnu metu neišvengiamas, kadangi augintinio instinkto mes „nepašalinsime“. Tam, kad išvengti nemalonių situacijų ir šlapimo dėmių svečių namuose – rekomenduojame rinktis MISOKO prekinio ženklo sauskelnes.

Daugkartinės MISOKO sauskelnės gali būti skalbiamos net iki 300 kartų, džiovinamos tiek džiovyklėje, tiek natūraliai. Sauskelnės yra su integruotu įklotu, kuris itin sparčiai sugeria drėgmę ir Jums nereikia vargintis įklojant vis naują įklotą. Dėl galimybės išskalbus pernaudoti sauskelnes – tai tvarus pasirinkimas.

Vienkartinės MISOKO sauskelnės yra 3 skirtingų kvapų: persikų, citrinų ir levandų su bambuko anglimi. Šios sauskelnės yra medvilninės, su orui laidžia ir kvėpuojančia medžiaga ir specialiu indikatoriumi, kuris pakeičia spalvą kai augintinis yra atlikęs reikalus (iš gelsvos pakeičia spalvą į melsvą). Jų specialūs lipukai nepeša kailio.

Gyvūnų sauskelnės yra sukurtos specialiai komfortiškos ne tik šunims, bet ir šeimininkams. Dabar pasaulinės tendencijos ir rinkos poreikis sauskelnėms rodo, kad augintinių laikymas ir priežiūra yra pasikeitusi. Tai lygiai taip pat kaip mažiems vaikams naudojame sauskelnes, nes negalime jiems dar paaiškinti kur atlikti reikalus, taip ir augintiniams tai yra visiškai normalu.

Jei susiduriate su augintinio žymėjimu namuose – rekomenduojame naudoti MISOKO priemonę kvapams ir dėmėms šalinti. Šių valiklių sudėtyje esančios ProBacteria ne užmaskuoja kvapą, o suardo šlapimo baltymą, taip pašalindama tiek dėmę, tiek kvapą, tad gyvūnas tos pačios vietos nežymi.

 

Kviečiame žiūrėti šį laidos „Gyvūnų pasaulis“ laidos reportažą, kuriame KIKA ekspertė Aušra Jums plačiau papasakos apie augintinių žymėjimo problemą svečiuose.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!